Асоціація футзалу Сумщини

Перша ліга чемпіонату АФС. Група А. Анонс матчів неділі

У неділю, у групі А, номінально пройде другий тур, але фактично для більшості із команд це буде вже третя гра. Як відомо, зміни в календарі відбулися після того, як в чемпіонат ще додався Хлібодар (Степанівка), який, до речі, у п’ятницю поступився Тріумфу.

13 грудня 2020 року /субота/ Палац студентського спорту СумДУ
9:00 «Натон» — «Прокуратура»

Розпочнуть великий ігровий день гравці Натону та Прокуратури. Закцентуємо на тому, що гра почнеться доволі рано, о 9-00, що може дещо вплинути на хід матчу. Адже в таких випадках, як жартують гравці, бажано прокинутися ще до початку гри. Старт для Натона поки що йде не кращим чином, крім того, що команда програла 2 гри, так ще не разу не змогла забити м’яча. Гравці ж Прокуратури, навпаки, вже відзначились п’ять разів, та змогли відсвяткувати одну перемогу. Команди ще придивляються одна до одної, тому і результати можуть бути доволі не сподіванні.

10:00 «Оріон» — «Тріумф-Signal»

Для Тріумфа це стане друга гра за три дні. В п’ятницю команда Сергія Козолупа переграла Хлібодар з рахунком 3-0, та закріпилася у верхній частині турнірної таблиці. Що б розвинути успіх, Тріумфу потрібно взяти 3 очки і у неділю. Оріон, в свою чергу, також набрав 6 очок з 6 можливих. При чому, команда ще не пропустила ні разу, здобувши дві перемоги по 1-0. Тож цей матч, в принципі, заслуговує на те, що б називатися «грою тура»

11:00 «Динамо» — «Хлібодар»

В третьому матчі ігрового дня Хлібодар буде здавати іспит динамівцям, які стартували дуже потужно, здобувши дві перемоги над доволі неслабкими суперниками. Фаворит, поки що, очевидний, але, як було зазначено вище, на старті сезону ми можемо побачити доволі багато сенсацій.

12:00 «Ярославна» — «Сервіс Люкс-2»

На останок, відбудеться протистояння Ярославни та Сервіс Люкса. Представникам Путивля, матчі у будні дні далися доволі складно,  команда поки ще не те що не святкувала перемогу, а не відчула смаку забитого м’яча. У другої команди «перевізників» справи йдуть дещо краще, але поки що це все тільки початок. Як показали попередні зустрічі, давати прогнози та завідомо визначати фаворита, поки що зарано.

Коментарі закриті.