Асоціація футзалу Сумщини

Олександр Лисенко: “Суми були і залишаються великим футзальним містом на мапі України”

Міський голова Сум Олександр Лисенко в інтерв’ю клубній пресслужбі поділився враженнями від проведення “Фіналу чотирьох” Кубку України, який відбувся в нашому місті на минулих вихідних.

“Фінал чотирьох” Кубку України став непересічною подією для Сум. У нашому місті зібралися найсильніші команди країни, щоб вирішити, хто із них наразі найсильніший у цьому турнірі. Високий рівень команд, цікавий та енергійний футзал став справжнім святом для уболівальників, а організатори зробили із турніру справжє шоу. На жаль, карантинні обмеження не дали змоги уболівальникам потрапити на трибуни. Я впевнений, що було багато охочих містян та фанатів цього виду спорту із різних міст, які хотіли побачити турнір наживо. Але усі ми розуміємо реалії часу, і здоров’я кожного виходить на перший план. Суми були і залишаються великим футзальним містом на мапі України. Я як міський голова і далі буду підтримувати розвиток спорту у місті, розуміючи важливість здорового способу життя для населення. Маю надію, що наступного року коронавірус відступить, і ми усі зможемо насолоджуватися футзалом найвищого рівня уже на трибунах. Дякую командам за цікаву гру, а організаторам за відмінну підготовку до проведення “Фіналу чотирьох”, – сказав Олександр Лисенко.

Під час церемонії нагородження переможців та призерів турніру президент Асоціації футзалу України Сергій Владико вручив Олександру Лисенку подяку від АФУ за розвиток футзалу у регіоні.
«За вагомий внесок у розвиток та популяризацію футзалу на Сумщині та сприяння в організації та проведенні «Фіналу чотирьох FavBet-Кубку України з футзалу», — йде мова у повідомленні.

Нагадаємо, переможцем Кубку України став херсонський “Продексім”, АФФК “Суми” зупинилися за крок від фіналу, програвши у зустрічі 1/2 фіналу турніру київському “ХІТу”.

Коментарі закриті.