Огляд та результати матчів першого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня стартували перші поєдинки літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Усі вісім квартетів розпочали боротьбу за потрапляння до шляху чемпіонів, куди може піти всього два колективи, тож права на помилку фактично немає. Що і вилилося в результатах, де фаворити змагань, одразу ж взялися до вирішення завдань А от у кого це вийшло краще, далі у огляді.

Група «А»

Lex VSK, відсвяткував своє повернення до футзальної спільноти потужною перемогою над Фортуною. Підопічні Віталія Ханюкова,  весело та розкуто діяли попереду, та з легкістю знаходили можливості для взяття воріт. Як наслідок, у воротах Руслана Єрмолова побувало одинадцять м’ячів. Найбільше до побиття долучився Юрій Пимоненко, котрий оформив пента-трик! Господарі ж, в свою чергу, лише двічі засмутили «прокурорів». Тож вітаємо Lex VSK з класним початком.

В наступному матчі, Натон заробив важливі три пункти до своєї скарбнички. Підопічні тандему Едуарда Підлужного та Олександра Ткаченка, таки знайшли можливість піти на перерву ведучи у рахунку, двічі забивши перед завершенням першого тайму. Це дозволило, гостям діяти по рахунку та ловити суперників на контратаках, завдяки яким гравці Натону у підсумку і забезпечили собі перемогу. Постольці одного разу забили в середині, а потім поставили крапку на останніх секундах.

Фортуна – Lex VSK 2:11

/ Зякун А. 19 хв.;  Лаврусь 39 хв.- Пимоненко Ю. 6 хв.; 25 хв.; 36 хв. 38 хв.; 47 хв.; Голибін Р. 31 хв.; 42 хв.; Окопний Р. 16 хв.; 34 хв.; Жиловець С. 13 хв.; Торба В. 28 хв./

Patriots – Натон 1:4

/ Шкут О.50 хв.; – Герко І. 24 хв.; Ясенок В. 25 хв.; Соловйов А. 42 хв.; Кекін М. 50 хв./

Група «В»

В групі «В», Краснопільський Явір не мав жодних проблем у грі проти Peroff. Підопічні тандему Прилепа-Зеленський, не стали відкладати питання переможця у зустрічі, та ще в першому зробили потрібний гандикап, забивши чотири сухі м’ячі. Після перерви, ситуація не змінилася, і Краснопільці продовжили тероризувати оборону гостей, що вилилося у ще чотири голи. Лише після цього, у гравців Peroff з’явилася нагода розпечатати ворота Калацького, чим вони і скористалися. Матч завершився більш ніж впевненою перемогою 10:1, яка звісно ж виводить господарів на першу сходинку в своєму квартеті.

Інша пара, подарувала найбільш видовищний матч тижня. Лебединські ковбаси та дебютант Асоціації футзалу Сумщини, Red Falcons, влаштувалисправжню перестрілку з доганялками одна одної. Не зважаючи на те, що господарі пішли на перерву за комфортної переваги у три м’ячі (4:1). В другій двадцяти п’яти хвилинці, «соколи», здійснили неймовірний камбек! І коли здавалося, що все йде до нічиєї, герой цього протистояння – Легкий Микола (оформлений хет-трик тому підтвердження), приніс Лебединцям важливу перемогу.

Явір Краснопілля – Peroff 10:1

/ Горенко Р. 4 хв.; Тодор А. 17 хв.; Жмуд Рус. 20 хв.; 39 хв.; Зігунов А. 42 хв.; 50 хв.; Береговий О. 27 хв.; 46 хв.; Гончаренко А. 25 хв.; 50 хв. – Обзор А. 48 хв./

Лебединські Ковбаси – Red Falcons 6:5

/ Легкий М. 12 хв.; 20 хв.; 47 хв.; Гульмамедов А. 10 хв.; 35 хв.; Лісовицький В. 16 хв. – Карпець В. 2 хв.; 37 хв.; Волошко С. 28 хв.; Бутенко В. 45 хв.; Ісмаїлов Р. 46 хв./

Група «С»

В групі «С», ЕФК Олександрія, показала серйозність власних амбіцій, та в лобовій зустрічі декласувала Валедіанс. Підопічні Віталія Гученка, ще випершому таймі зробили заяву на перемогу, забивши два голи на які у суперників відповіді не знайшлося.  Після відпочинку, ситуація на майданчику фактично не змінилися. Гості, були більш наполегливі попереду, тож у підсумку і здобули закономірну перемогу 6:1.

В другому поєдинку квартету, чинний чемпіон літнього чемпіонату Сумської області з футзалу, Технологія-Агросвіт, без жодних проблем переграла своїх опонентів Сумиобленерго-КПР. Звісно команди перебувають на різних полюсах, тож навряд чи хтось міг очікувати іншого результату гри. Проте, все ж таки хочеться відмітити старання «енергетиків», котрі чинили гідний опір впродовж першої двадцятип‘яти хвилинки. В якій поступалися 0:2. Надалі, у вікових господарів сил та енергії не вистачило.

Валедіанс – ЕФК Олександрія 1:6

/ Прядка М. 36 хв. – Хиль Б. 13 хв.; 48 хв.; Сорока О. 30 хв.; 41 хв.; Ситник А. 11 хв.; Щербак Є. 50 хв./

Сумиобленерго-КПР – Технологія-Агросвіт 1:8

/ Бобко Ю. 36 хв. – Сорока К. 4 хв.; 14 хв.; Пустовойт І. 29 хв.; 30 хв.; Бойко Ю. 32 хв..; Загорулько Ян 40 хв.; Велієв А. 43 хв.; Сметаненко І. 45 хв./

Група «D»

В групі «D», перший тур також пройшов без сенсацій та за явної переваги фаворитів протистоянь.

CompService, очікувано вдало розібрався проти СП-Паритет.  Примітно те, що при цьому підопічні Олексія Тюріна показали дійсно командну гру, адже всі сім голів, котрі побували у воротах суперника, були забиті різними гравцями.

Ну а в другому поєдинку, Елітбуд, довів правомірність того, що  вважався фаворитом протистояння перед грою, та впевнено здолав ТРОшників з Сум. Роковими для гостей стали заключні хвилини першого тайму, котрі фактично і вирішили долю матчу. «Будівельники»,впродовж семи хвилин тричі розписалися у воротах Скотнікова, тож після перерви їм залишалося лише довести справу до логічного завершення, з чим колектив успішно впорався. В підсумку важлива перемога Елітбуду, яка відкриває хороші перспективи на прохід до наступної стадії.

CompService – СП-Паритет 7:2

/ Фенота В. 9 хв.; Комендант А. 11 хв.; Лосєв Б. 15 хв.; Ясько М. 27 хв.; Якущенко А. 36 хв.; Пархоменко О. 44 хв.; Маценко І. 49 хв.; – Приходько О. 41 хв.; Совенко Р. 50 хв. (ДП.)/

На 43 хв. – Мурашкін Д. (СП-Паритет), не реалізував дабл-пенальті

На 48 хв. – Доценко М. (СП-Паритет), не реалізував дабл-пенальті

ТРО Суми – Елітбуд 3:5

/ Змисля А. 44 хв.; Гавриленко А. 46 хв.; Єременко Р. 39 хв. (АГ) – Савченко А. 17 хв.; Єременко Р. 18 хв.; Лєсковський С. 25 хв.; 47 хв.; Спіцин О. 41 хв./

Група «Е»

В квартеті «Е», вже після першого туру ситуація загострюється не на жарт, адже після поразки Балу та супер-впевненої перемоги дебютантів Нова пошта, стає зрозуміло, що боротьба за вихід із групи розгорнеться запеклою. Ну а тепер по порядку.

Першими на майданчику зійшлися колективи – Нова пошта та Колос Підліснівка. І вже з перших хвилин стало зрозуміло, що підопічним Віталія Діденка прийдеться ой як не солодко! Сім сухих голів в перші двадцять п‘ять хвилин вбили будь-яку інтригу у протистоянні. Проте і по перерві, «поштарі» продовжили діяти в тому ж ключі. Можливо так на них повпливав початок тайму, коли Піліснівці, швидко відповіли своїми двома м’ячами. Тож вирішивши, не псувати собі враження від дебюту, господарі зібралися та надалі контролювали гру, забивши ще п’ять голів своїм опонентам.

Другий матч виявився не менш видовищним. Як ми і анонсували, центральний поєдинок туру не підвів в очікуваннях. Інтрига трималася до самого кінця, а ми стали свідками атакувального футзалу в кращих традиціях літнього сезону. Команди одразу ж обмінялися забитими голами, і стало зрозуміло, що в цій зустрічі буде на що подивитися. Гостям, пощастило швидко вийти вперед, що додало впевненості колективу.  До перерви м’яч ще по разу побував у воротах кожної із команд. Тож очікування від другої двадцяти п‘яти хвилинки були більш ніж високі. Проте після відпочинку, гравці Третього тайму швидко подвоїли перевагу, та на досвіді тримали своїх опонентів на безпечній для себе відстані. Ну а коли в кінцівці, «ведмеді» вимушені були ризикувати, підловили їх на посилках та довели рахунок до розгромного – 2:6. Хороший початок для підопічних Віталія Паська.

Нова пошта – Колос Підліснівка 12:3

/ Тимченко І. 8 хв.;42 хв.; 47 хв.; 48 хв.; 49 хв.; Савченко С. 5 хв.; 21 хв.; Таранченко В. 24 хв.; Бокач О. 10 хв.; 14 хв.; Когулько В. 22 хв.; 39 хв. – Доленко Д. 27 хв.; Бутов М. 39 хв. Семенець З. 45 хв./

Балу – Третій тайм 2:6

/ Шафорост М. 3 хв.; Мальованик К. 25 хв. – Новіков О. 6 хв.; 48 хв.; Боріщик Я. 7 хв.; 15 хв.; 50 хв.; Горлач І. 28 хв./

Група «F»

В групі «F», СК Поліцейських Сумщини, не зустріли супротиву від Forza. Пропустивши на старті, «сильні» так і не оговталися після цього і ще до перерви поступалися з рахунком 0:4. За такої переваги, довести поєдинок до логічного завершення для представника елітного дивізіону не склало жодних проблем. По перерві, підопічні Олександра Єлшанського, забили ще чотири голи, і лише на останніх хвилинах дозволили собі дещо розслабитися, чим і скористалися господарі, забивши м’яч престижу.

Другий поєдинок ніс куди більше напруги. Підтвердження тому чотири жовті та одне вилучення у складі гостей. Команди доволі обережно поставилися одна до одної, і перші двадцять п’ять хвилин витратили на виявлення слабких сторін у суперника. Можливо так було б і надалі, якби не автогол у виконанні гравців Соборної. Саме цей м’яч став відправною точкою і команди видали ударні десять хвилин, впродовж яких господарі  встигли не лише подвоїти перевагу, а і розгубити гандикап у два голи. Рятівником для гостей став лідер атак, Полубінський Данило. Саме його дубль у підсумку дозволив Соборній уникнути поразки та поділити очки.

Forza – СК Поліцейських Сумщини 1:8

/  Пухкало О. 48 хв. – Сенченко Я. 1 хв.; Кодак Е. 5 хв.; 38 хв.; Токаренко О. 18 хв. ;44 хв.; Єлшанський О. 19 хв.;  Коротенко М. 33 хв.; Стародубець Д. 43 хв./

Прокуратура – ФК Соборна 2:2

/ Жерновий А. 36 хв. – Бехта Д. (аг) 30 хв.; Полубінський Д. 37 хв.; 40 хв.;/

Група «G»

В групі G все пройшло без сюрпризів. Як і анонсувалося, обидва фаворити групи синхронно здобули більш ніж впевнені перемоги, та зробили перший крок для виходу з квартету. Спочатку, Brocar-Star Peppers, відвантажив дев’ять голів Грифонам, а вслід за ними, естафету прийняли і гравці Сумиобленерго, котрі каменя на камені не лишили від Степанівського Хлібодару.

Brocar-Star Peppers – Грифони 9:3

/ Шатьорний С. 21 хв.; 23 хв.; 50 хв.; Нікіфоров Д. 24 хв.; Чугай С. 35 хв.; 42 хв.; Високос О. 25 хв.; 45 хв.; Линник А. 44 хв.(пен.) – Токач Д. 32 хв.; Черненко О. 35 хв.;  Данило В. 46 хв./

Сумиобленерго – Хлібодар 8:0

/ Скрипняк С. 7 хв.; 33 хв.; 37 хв.; Білоненко А. 12 хв.; 23 хв.; Смолінський О. 39 хв.; Локоть В. 49 хв. – Стародубець О. 25 хв. (аг) /

На 16 хв. – Скрипняк не реалізував шестиметровий удар.

Група «Н»

В групі «Н», першими зіграли між собою FC Unity та Газмережі СФ. Господарям, протистояти настільки потужному супернику виявилося не під силу. Після обміну голами на старті зустрічі, «газовики», починаючи від середини тайму захопили ініціативу, та з кожною хвилиною лише нарощували перевагу. В підсумку, підопічні Андрія Бурдюга наколотивши дванадцять м’ячів, продемонструвавши чудову реалізацію. Звісно, ж найбільше до розгрому Unity доклався Сергій Бабинін, на рахунку якого п’ять голів.

Друга зустріч цього квартету, очікувалася доволі інтригуючою. Проте на ділі виявилося, що Колос Северинівка, доволі впевнено переграла Зірку. «Адвокати», постали в не найоптимальнішому складі, тож протистояти Северинівцям їм було складно. Підопічні Черток Андрія, контролювали гру, та здобули важливу перемогу.

FC Unity – Газмережі СФ 1:12

/ Мурза В. (аг) 9 хв. – Бабинін С. 4; хв.; 14 хв.; 24 хв.; 32 хв.; 42 хв.; Мигаль М. 23 хв.; 25 хв.;  Головльов І. 12 хв.; Бурдюг А. 34 хв.; Колесник Вл. 44 хв.; Будко Д. 47 хв.; Козолуп С. 50 хв./

Колос Северинівка – Зірка 7:2

/ Гранько В. 12 хв.; 23 хв.; 45 хв.; Пархоменко Б. 11 хв.; 20 хв.; Рудняк Ян 30 хв.; Буцик І. 48 хв. – Грабар В. 17 хв.; Шпаков А. 37 хв./