Огляд та результати матчів першого етапу літнього кубку Сумської області з футзалу

Цього тижня завершився попередній та перший раунд літнього кубка Сумської області. І одразу ж все розпочалося з досить сенсаційного вильоту чемпіона літнього сезону – Газмереж. Про це та інше у огляді кубкових баталій 1/8 фіналу.

Попередній етап:

Соборна Білопілля – Patriots 5:1

/Бехта Д.7 хв.; Полубінський Д.30 хв.; Кукса С. 37 хв.; Ярковий О.49 хв. – Шкут О. 20 хв. (аг); Волченко Є.45 хв.(пен.)/

Соборна Білопілля, навіть попри не найоптимальніший склад, зуміли впевнено переграти своїх опонентів. Господарі, набагато краще підійшли до своїх моментів поблизу воріт суперника, та забили фактично все, що повинні були. Patriots, як раз таки навпаки, не зуміли зіграти більш сконцентровано в захисті, а в атаці цього дня, команда заслуговувала на більше ніж один м’яч. Проте, десь майстерність, а десь і банальне невезіння, не дозволили гостям втрутитися у боротьбу за прохід у наступний раунд.

FC Unity – Автобро 1:3

/Коломієць М. 33 хв. – Барвінко Д.1 хв.; Стрельченко В.44 хв.; Литвиненко І.49 хв./

*на 48 хв. Коломієць Микола (FC Unity), не реалізував дабл-пенальті.

Жвавий початок у виконанні Автобро, десь змусив повірити нас, у гольову феєрію від обох команд у даному протистоянні. Але надалі, команди зіграли максимально відповідально поблизу власних володінь, тож гра перейшла у більш прагматичне русло з невеликою кількістю гольових моментів. Лише після голу у відповідь від господарів, гра пожвавилася, та почала виникати якась гострота біля воріт суперників. Як перші так і другі, мали нагоди вийти вперед, проте на відміну від «об’єднаних», гості зуміли реалізувати свої нагоди, що і дозволило їм оформити перепустку до основного раунду літнього кубку Сумської області з футзалу.

1/8 фіналу:

СК Поліцейських Сумщини – Газмережі СФ 6:4

/ Благодарний О. 6,38 хв.; Єлшанський О. 12 хв.; Скрипченко А. 22,23 хв.; Сенченко Я. 31 хв. – Бабинін С. 18,37,45 хв.; Луценко Д. 27 хв./

*на 47 хв. Биков Ярослав (Газмережі СФ), отримав пряму червону картку, та був вилучений з майданчику.

Чи то у «газовиків», не вистачило мотивації, після перемоги у чемпіонаті. Чи то полісмени, набрали таку ходу, що їх не спинити. А можливо і перше і друге. Факт в тому, що підопічні Олександра Єлшанського, були кращими  в двох головних аспектах гри: бажанні та реалізації. Це і дозволило господарям святкувати яскраву перемогу та продовжити свій шлях в кубку на стадії чвертьфіналу.

Нова пошта – Forza 6:2

/ 1 хв. (пен.); 37 хв.; Таранченко В. 13 хв.;  Білошніченко Б. 40 хв.; Бокач О. 42 хв. – Миронов М. 1 хв.; Пухкало О. 20 хв.; Пуха Є. 44 хв.(аг)/

Після обміну люблязністями в першому таймі, де команди забили одна одній по два голи, друга частина матчу, була вже повністю за господарями. «Поштарі», потужно провели середину тайму та забивши чотири голи, зняли всі питання, щодо переможця цієї пари. Тож, команда Нової пошти, впевнено проходить до наступного раунду кубку.

CompService – Натон 8:6

/Якущенко А. 13 хв.; Тюрін О.17,35 хв.; Волков І. 25 хв.; Журба В. 36 хв.;Ясько М. 38 хв.; Лупач Д.42 хв.; Маценко І. 50 хв. – Соловйов А.1 хв.; Микшевський С. 19, 44 (пен), 46 , 50 хв.; Ісмаїлов Р. 41 хв./

Справжню феєрію голів влаштували CompService та Натон. Чотирнадцять забитих, і все вирішувалося аж на останніх секундах гри. Хоча в середині другого тайму, сказати, що в грі зависла якась інтрига точно не можна було. Господарі, впевнено вели у рахунку, та мали перевагу у чотири голи. Проте, навіть попри такий солідний гандикап, своєю не вдалою грою у захисті, «комп’ютерники» ледь не примудрилися все розгубити. Натон, скоротив рахунок до мінімуму, і змусив не аби як понервувати підопічних Олексія Тюріна. Та на щастя, для CompService, цього дня свого слова ще не сказав головний голеадор колективу – Ігор Маценко, котрий своїм влучним ударом, і поставив крапку у грі.

Елітбуд – Фортуна 7:2

/Спіцин О.1 хв.; Змієвський С. 4 хв.; Робец Д. 26 хв.; Лєсковський С.28 хв.; Сердюк О.35 хв.; Донченко Т.40 хв.; Єременко Р.43 хв. – Іванющенко С.6 хв.; Зякун А.12 хв. /

Хто б міг подумати, що після бойового та нічийного першого тайму, матч між Елітбудом та Фортуною, переросте в побиття других. Як і в першому таймі, після перерви, «будівельники», знову забили два швидкі голи. Але на відміну від першої двадцяти п’яти хвилинки, цього разу у підопічних Владислава Лавруся, не знайшлося жодного аргументу, на такий активність збоку господарів. Більше того, відчувши трохи впевненості, «будівельники», ще тричі відправляли м’яч у ворота суперників, що і вилилося у розгромну перемогу 7:2.

Технологія-Агросвіт – ФК Балу 8:3

/ Мисловський М. 9,28 49(аг), 50 хв.; Пустовойт І. 14,45 хв.; Сорока К. 31,40 хв.; Велієв А. 50 хв. – Артеменко К. 6 хв.; Фадєєв О. 36 хв./

Технологія-Агросвіт, без особливих проблем пройшла рубіж під виглядом ФК Балу. Не зважаючи на швидко забитий гол, гості так і не зуміли втримати атакувальний потенціал господарів. Підопічні Максима Мисловського, не тільки швидко зрівняли рахунок, а ще до перерви вийшли вперед. Ну а в другій частині матчу «технологи», довели свою перевагу до більш ніж впевненої перемоги.

Явір Краснопілля – Колос Підліснівка 8:2

/ Гусак А. 6,23 хв.; Ковальов Б. 10 хв.; Зігунов А. 26 хв.; Жмуд Р. 30,48 хв.; Гончаренко А. 38 хв.; Береговий О. 47 хв. – Скопенко Д. 13 хв.; Семенець З. 31 хв./

Краснопільський Явір, без проблем переграв Колос Підліснівку з рахунком 8:2. Команди, знаходяться на абсолютно різних полюсах за рівнем гри, тож очікувати, що гості дійсно отримають якісь шанси на прохід далі  було марно. Господарі, виглядали впевнено, і навіть похибки гри у захисті – це скоріш втрата концентрації, ніж заслуга гравців Підліснівки. Ну а підсумковий результат лише тому підтвердження.

Lex VSK – Автобро 4:3

/ Кисіль Д. 5 хв.; Баранник Д. 13,15 хв.; Торба В. 18 хв. – Литвиненко І. 4 хв.; Барвінко Д. 33, 37 хв./

Фіналіст літнього чемпіонату Сумської області з футзалу – Lex VSK, випробував на міцність новачка асоціації – Автобро. І варто сказати, що підопічні Віталія Ханюкова, явно були не готові до такого супротиву від дебютанта. Автобро, сміливо зіграв проти іменитого суперника. Матч видався доволі жвавим з чималою кількістю гострих моментів. Проте досвід господарів, зіграв свою визначну роль у долі цього поєдинку.

Господарі, були більш безжальними у використанні своїх моментів, що і подарувало їм путівку до наступного етапу кубку.

Соборна Білопілля – Likarske 4:6

/Бехта Д. 22,28,35 хв.; Чабанові В. 42 хв. – Хмаренко Д. 8, 40 хв.; Малюченко Є. 19 хв.; Левченко В. 24 хв.; Тітарєв О. 36 хв.; Боріщик Я. 37 хв./

Ну і матч подарували глядачам Соборна Білопілля та Likarske. Білопільці, котрі цього літа заслуговують на найбільші компліменти, попсували нерви представнику еліти. Підопічним Віталія Паська, доклали чимало зусиль аби не дати статися сенсації. Проте, варто сказати, що саме втрата концентрації при грі у захисті і коштувала тих самих нервів гостям, адже команда по ходу поєдинку, дозволила відіграти гандикап у два голи. Та на щастя для гравців Likarske, їм швидко вдалос повернути собі перевагу, яку вдруге за матч, колектив, вже не відпустив. Констатуємо перемогу, гостей, котрі йдуть до вісімки кращих.