Огляд та результати матчів другого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня пройшов другий тур відбіркового етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. За результатами поєдинків, вісім колективів вже оформили собі путівку до шістнадцятки кращих команд.

Від групи «А» – Lex VSK, від групи «В» – Явір Краснопілля, від групи «С» – Технологія-Агросвіт, від групи D – CompService та Елітбуд, від групи F  -СК Поліцейських Сумщини, від групи «G»  – Сумиобленерго та від групи «Н» – Газмережі СФ і Колос Северинівка. Іншим же, ще доведеться вирішувати свої питання в заключному поєдинку цього етапу. До вашої уваги, огляд матчів та детальне розташування команд в їх квартетах.

Група «А»

В групі «А»,  все пройшло без сенсацій. Lex VSK, впевнено переграв футзалістів Натону. Команди, обмінялися голами в дебюті зустрічі, і до п’ятої хвилини, господарі, вже вели у рахунку 2:1. Здавалося б з таким початком можна очікувати справжній голепад. Проте надалі, гравці обох колективів взяли паузу і до кінця тайму голів ми більше не побачили. Хоча кілька хороших нагод Lex VSK, таки змарнував. Тож питання результату було відкрито. І мабуть, саме на цьому акцентував увагу Віталій Ханюков, адже на другу частину поєдинку господарі, вийшли зарядженими, що і конвертувалося  у три голи ще до середини тайму. З таким гандикапом, довести гру до логічного завершення підопічним Віталія Ханюкова не стало проблем, тож саме Lex VSK одноосібно очолив турнірну таблицю, забезпечивши собі перше місце у квартеті «А».

У другому поєдинку, інтрига жила значно довше, адже команди влаштували справжні гойдалки одна для одної. Після обміну голами на старті протистояння, суперники повторили теж саме в середині першої двадцяти п’яти хвилинки. Проте навіть це не зупинили апетитів гравців, і господарі, встигли забити втретє  ще до перерви. Тож саме Patriots, пішли на відпочинок за мінімальної переваги.  Можна лише уявити про що, домовлялися гравці Фортуни між двома таймами, але сміливо констатуємо, що все у них вийшло. Знову обмінявшись голами на старті двадцяти п’яти хвилинки, далі забивали виключно гравці Фортуни, котрі зуміли здобути вольову перемогу 6:4. Ця звитяга, дозволила підопічним Владислава Лавруся, дістати в таблиці Натон, в поєдинку з яким, вони і вирішуватимуть долю другої путівки від квартету «А».

Lex VSK – Натон 5:2

/Голибін Р. 2 хв.; Окопний Р. 5 хв.; 33 хв.; Пимоненко Ю. 26 хв. 38 хв. – Соловйов А. 3 хв.; Фурманець Є. 42 хв./

Patriots – Фортуна 4:6

/Волченко Є. 4 хв.; Стригунов О. 19 хв. – Марковчин А. 22 хв.; Тихоненко П. 31 хв. – Лаврусь В. 5 хв.; Сліпченко В. 8 хв.; Матвієнко М. 28 хв.; 40 хв.; Пархоменко В. 39 хв.; Лаврусь В. 50 хв. /

Група «В»

Краснопільці, як і належить фавориту групи, здобули дуже впевнену перемогу. Гості, як не намагалися тримати захисні редути біля воріт Олександра Мельника, але клас гравців Явору, все з взяв гору над ними. Долю матчу було вирішено фактично в першому таймі, адже господарі, шли на перерву ведучи у рахунку 4:1. Тож мали можливість діяти, як то кажуть, з позиції сили та шукати нагоди в контратаках. Так воно і сталося, вже на початку другого тайму, підопічні тандему Прилепа-Зеленський, зняли всі питання щодо інтриги та переможця поєдинку. Організувавши два голи, де особливої уваги вартує забитий м’яч Данила Бібікова. Воротар Явору, все зробив в цій атаці самотужки. Данил кинув м’яча собі у відрив та обігравши двох суперників на своєму шляху, відправив сферу у сітку воріт суперника. Мабуть, саме це взяття воріт повністю розслабило господарів, і вони дещо збавити оберти дозволивши наприкінці відіграти кілька м’ячів. У підсумку впевнена перемога Явору, котра сповіщає про те, що команда вже у шістнадцятці кращих.

Другий матч цього квартету, був дуже важливий з точки зору результату для обох колективів. Peroff, як і Red Falcons, зазнали поразки в першому турі, тож аби покращити своє становище, потрібно було обов’язково перемагати. І в цьому плані, як і очікувалося, досвід зіграв свою роль. Вже давно сформований колектив, господарів розпочав набагато впевненіше цей поєдинок, що і конвертувалося у два забиті м’ячі на старті першого тайму.  Саме з такою перевагою перших, команди і пішли на відпочинок, з якого здається, гравці Peroff повернулися не одразу, адже після відновлення гри, доволі швидко розгубили свою перевагу, та мусили починати все спочатку. На щастя, господарям вдалося вчасно схаменутися, і провести ударну кінцівку протистояння. Де у всій красі показав себе, головний голеадор колективу – Артем Обзор, котрий впродовж заключних п’яти хвилин забив два голи, та записав до свого активу хет-трик у цьому матчі. У «соколів», же такого гравця не виявилося, тож на жаль для гостей, це була їх друга поразка на першому етапі змагань.

Явір Краснопілля – Лебединські ковбаси 7:3

/ Береговий О. 5 хв.; 30 хв.; Жмуд Рус. 10 хв.; 17 хв.; Гончаренко А. 25 хв.; Бібіков Д. 32 хв.; Ковальов Б. 48 хв. – Іващенко О. 16 хв.; Рябко О. 37 хв.; Глух В. 50 хв./

Peroff – Red Falcons 4:2

/Обзор А. 9 хв.; 45 хв.; 50 хв. Хмелівський Є. 10 хв. – Ярошенко М. 30 хв.; Кононович В. 34 хв./

Група «С»

ЕФК Олександрія, на скільки вистачило сил, намагалася нав’язувати конкуренцію більш іменитому супернику. Господарі, навіть першими відкрили рахунок. Вже на першій хвилині, Олександр Сорока, відправив м’яч у сітку Дмитра Зікратого. Проте нажаль для підопічних Віталія Гученка, цей гол аж ніяк не вплинув на впевненість у своїх силах гравців Технології-Агросвіт. Гості, не лише швидко відповіли своїм влучним ударом, а і вийшли вперед. І надалі, підопічні Максима Мисловського, вже свого не відпускали. «Технологи», ще до перерви здобули гандикап у два голи. А після неї, розвили успіх до розриву в шість м’ячів. Що і дозволило, гостям святкувати впевнену перемогу. Та хочеться також віддати належне і Олександрійцям, котрі не зважаючи на рахунок продовжили грати, та в кінці зустрічі зуміли ще двічі відзначитися у воротах суперника. Підсумковий результат 4:8.

У другому протистоянні цієї групи, інтрига трималася до самого кінця. На велике здивування багатьох, Сумиобленерго-КПР, не просто змусило понервувати Валедіанс, а до останніх секунд претендували на залікові очки. Гості, в середині першого тайму приголомшили суперників двома голами і в цілому доволі впевнено почувалися на майданчику. Проте нажаль, для вболівальників «енергетиків», команда не зуміла втримати таку важливу перевагу до перерви. Господарі, відквитали один гол на останніх хвилинах першого тайму, тож відродили інтригу на наступні двадцять п’ять хвилин. Які спливали  дуже швидко, і здавалося, що взяття воріт нам більше не побачити. Проте, знову недостатня концентрація гостей в заключній частині матчу зіграла з ними в злий жарт. Підопічні Леоніда Сеня, за останні п’ять хвилин зустрічі, не лише відновили статус кво, а й встигли вийти вперед завдяки, влучному удару з шестиметрової позначки, героя цього поєдинку – Олега Зайця, котрий відзначився дублем. Ну а ва-банк від «енергетиків» ні до чого не призвів, КПРівці, пропустили на останніх секундах ще раз, і в підсумку зазнали другої поразки в квартеті.

ЕФК Олександрія – Технологія-Агросвіт 4:8

/ Сорока О. 1 хв.; 19 хв.; Перцев М. 49 хв.; Гужва К. 50 хв. – Бойко Ю. 3 хв.; 23 хв.; Ярошенко А. 33 хв.; 39 хв.; Велієв А. 6 хв.; Петраков Є. 12 хв.; Пустовойт І. 40 хв.; Русін М. 44 хв./

Валедіанс – Сумиобленерго-КПР 4:2

/Заєць Олег 23 хв.; 48 хв. (пен.); Чкана Д. 45 хв.; Рева А. 50 хв. – Шубенко С. 11 хв.; 17 хв./

Група «D»

У групі D, більш ніж впевнені перемоги здобули обидва лідери квартету – CompService та Елітбуд. Саме вони в останньому турі, розіграють між собою, кому дістанеться перша сходинка, а кому друга, адже питання, щодо виходу в шістнадцять кращих колективів вже вирішено. «Комп’ютерники» не залишили жодних шансів ТРО Суми. Дуже подобається як Олексій Тюрін, інтегрує у гру своєї команди новачків колективу, і вони поки що виправдовують цю довіру.

Ну а «будівельники», не зустріли якогось супротиву проти СП-Паритет, та фактично в першому таймі, забезпечили собі позитивний результат, відзначившись тричі. Тож довести зустріч до логічного завершення для Єременко і Ко, не склало особливих труднощів.

СП-Паритет – Елітбуд 1:5

/Совенко Р. 49 хв. – Лєсковський С. 6 хв.; 45 хв.; Сердюк О. 7 хв.; Шумило О. 16 хв.; Єременко Д. 42 хв./

ТРО Суми – CompService 3:12

/Воронцов М. 16 хв.; Дряпік В. 25 хв.; 36 хв.; – Пархоменко О. 3 хв.; Журба В. 10 хв.; 11 хв.; 22 хв.; 47 хв.; Зеленський С. 25 хв.; 25 хв.; 27 хв.; Якущенко А. 26 хв.; Лосєв Б. 33 хв.; Маценко І. 45 хв.; 46 хв.  /

Група «Е»

В групі «Е», Третій тайм очікувано здобув впевнену перемогу над аутсайдером квартету, Колос Підліснівка. Хоча, хочеться лише поаплодувати гравцям Підліснівки за жагу вести боротьбу до самого кінця. Підопічні Віталія Діденка, не зважаючи дуже обмежену обойму гравців, дійсно нав’язав боротьбу іменитим суперникам, та змусив «попотіти» для забезпечення результату. Проте, все ж таки, клас гравців Третього тайму виявився набагато більшим , тож команда Віталія Паська, після перемоги очолила групу. Та навіть шість залікових балів, не дозволяють колективу почуватися впевнено, і вся розв’язка буде чекати нас третьому турі.

Адже перемога Балу, сплутала карти в квартеті. Для підопічних Станіслава Корсуна, щоб залишати собі шанси на прохід до шляху чемпіонів, вкрай важливо було здобувати перемогу. І «ведмеді», вкотре показали, що колектив має характер, підкріпивши його вольовою перемогою. Саме гості відкрили рахунок у дебюті зустрічі. Проте невдало проведена кінцівка тайму, перевернула все з ніг на голову. Балу, впродовж останніх двох хвилин наробив чимало помилок, що призвело до вилучення Клименка, та двох пропущених голів від Олександра Бокача, котрий оформив дубль за «поштарів».  Та як ми зазначали вище, гості за рахунок своєї наполегливості, переломили хід поєдинку та ще до середини другого тайму знову вийшли вперед, чим мають завдячувати Кирилу Артеменку та Максиму Шафоросту. Проте і господарі, мали свій шанс врятувати гру, але на сорок четвертій хвилині Владислав Когулько не реалізував дабл-пенальті. У підсумку перемога Балу, і доля двох путівок від квартету «Е» буде вирішуватися в останньому турі.

Нова пошта – ФК Балу 2:3

/Бокач О. 24 хв.;25 хв. – Божок М. 2 хв.; Артеменко К. 30 хв.; Шафорост М. 35 хв./

* на 24 хв. Клименко Єгор (ФК Балу) червона картка

*На 44 хв. Когулько Владислав ( Нова пошта) не реалізував дабл-пенальті

Колос Підліснівка – Третій Тайм 5:8

/Семенець З. 2хв.; 11 хв.; Доленко Д. 27 хв.; Бутов М. 31 хв.; Бирченко С. 50 хв. – Боріщик Я. 16 хв.; 25 хв.; 25 хв.; Новіков О. 16 хв.; Тесленко Б 32 хв.; 47 хв.;  Малюченко Є. 34 хв.; Зебер С. 35 хв./

Група «F»

Прокуратура та Forza видали чудовий поєдинок. Обидва колективи, з завзятістю взялися до справи, і впродовж першого тайму двічі обмінялися влучними ударами у воротах один одного. Тож питання переможця зустрічі, залишалося відкритим. І перший крок до відповіді на нього зробили саме господарі, котрі на старті другої двадцяти п’яти хвилинки вийшли вперед, завдяки голу Сергія Бондаренка. Проте і на нього, в середині тайму,  у гостей знайшлася відповідь. Максим Кузьменко, залишив свій автограф у воротах суперників. Здавалося б матч і завершиться в такому ж дусі і виявити сильнішого так і не вдасться. Але «прокурори»,  здійснили вирішальний ривок та впродовж п’яти хвилин двічі відзначилися у воротах Forza. Саме гандикап у два м’ячі дозволив діяти з позиці сили, та довести зустріч до перемоги. Команди, ще раз обмінялися голами наприкінці, і встановили остаточні 6:4 на користь Прокуратури.

В другому матчі, СК Поліцейських Сумщини, таки зломили супротив ФК Соборна.  Білопільці, провели хороший перший тайм, і не зважаючи на два швидкі пропущені голи, зуміли вирівняти гру та скоротити рахунок перед самісінькою перервою. Проте інтрига прожила лише до середини другого тайму. Надалі, клас полісменів відіграв свою роль і підопічні Олександра Єлшанського зробили вирішальний ривок, забивши одразу чотири голи, та тим самим вирішивши долю протистояння. Господарі, на останній хвилині лише зуміли ще раз порадувати своїх вболівальників взяттям воріт.

Прокуратура – Forza 6:4
/Жерновий А. 8 хв.; 41 хв.; Бондаренко С. 27 хв.; 50 хв.; Гончаренко А. 23 хв.; Шепель В. 45 хв. – Сахненко О. 9 хв.; Пуха Є. 14 хв.; Кузьменко М. 40 хв.; Пухкало О. 48 хв.  /

ФК Соборна – СК Поліцейських Сумщини 2:6

/ Бехта Д. 25 хв.; Василець І. 50 хв. – Бугай А. 2 хв.; 43 хв.; Коцар І. 9 хв.; Кодак Е. 36 хв.; Токаренко О. 45 хв.; Благодарний О. 46 хв./

Група «G»

В квартеті G, нас очікувало одне з найцікавіших протистоянь цього туру. Сумиобленерго та Brocar-Star Peppers, з’ясовували між собою сильнішого. І варто сказати, що «енергетики», в першому таймі, просто знищили своєю енергією опонентів. Підопічні Євгенія Хабовця були більш швидкими, та продемонстрували чудову реалізацію, чим фактично зняли всі питання щодо переможця протистояння. Отримавши гандикап у чотири голи, довести поєдинок до логічного завершення, господарям особливих труднощів не склало. Та все одно хочеться віддати належне і гравцям «Peppers», котрі по завершенню, зуміли піти з майданчику з високо піднятою головою, адже в другу двацяти п’яти хвилинку, підопічним Валерія Карацюби, вдалося виграти з рахунком 4:2, що в підсумку вилилося в «вікторію» Сумиобленерго 6:4.

В другому матчі, невдахи минулого туру Хлібодар та Грифони, в очній зустрічі намагалися реабілітуватися за поразку тижневої давнини. І якщо в першому таймі, за великим рахунком згадати нічого, то після перерви, команди, більш пожвавилися, що і вилилося в забиті м’ячі. Першими відзначитися зуміли гості. Проте поки Грифони святкували, суперники організували гол у відповідь. Можливо, такий поворот подій дещо надломив  молодий колектив гостей, і невдовзі, після прикрої зрізки від гравця своєї ж команди, в їх воротах побував ще один гол.  Фактично він і став вирішальним у цій зустрічі, адже господарі зосередилися на захисті власних володінь, та фактично нічого не дозволяли створити суперникам, а на останній хвилині остаточно вбили усіляку інтригу, забивши третій гол команди.

Сумиобленерго – Brocar-Star Peppers 6:4

/Скрипняк С. – 4 хв.; 12 хв.; 40 хв.; Ігумнов Д. 15 хв.; Смолінський О. 25 хв.;  Нелін А. 38 хв.; Хабовець Є. 39 хв. (аг) – Вензенко Я. 33 хв.; 50 хв.; Чеглов М. 44 хв./

Хлібодар –Грифони 3:1

/Мікшевський С. 34 хв. Крикуненко О. 50 хв. – Фурманов Є. 33 хв.; Мороз В. 40 хв. (аг)/

Група «Н»

В квартеті «Н» Газмережі СФ та Колос Северинівка, доволі легко переграли своїх суперників, та синхронно оформили вихід із групи до шістнадцятки найкращих. Результати протистоянь, говорять самі за себе, тож в останньому турі, колективи між собою вирішать хто буде виходити з першої позиції.

FC Unity – Колос Северинівка 1:9

/ Гурінов Д. 20 хв. – Галета А. 28 хв.; 45 хв.; 45 хв.; 46 хв.; Зеленський І. 17 хв. 47 хв.; Оленич О. 4 хв.; Гранько В. 18 хв.; Черток А. 40 хв./

Зірка – Газмережі СФ 0:8

/ Будко Д. 19 хв.; 41 хв.; Бабинін С. 12 хв. 38 хв.; Биков Я. 6 хв.; Колесник В. 25 хв.; Хомич О. 39 хв.; Мигаль М. 49 хв./