Огляд та результати другого туру 3-го етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Чемпіонський хід Lex VSK, битва гигнатів Технології-Агросвіт та Газмереж СФ, а також гольова феєрія ліги від команд Ліги Європи. Про це та інше в огляді другого туру, третього етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Ліга Чемпіонів

Група «А»

В квартеті «А», вже остаточно визначилося місце Газмереж. Команда Андрія Бурдюга зазнала другої поразки поспіль,  через, що не підніметься вище останньої сходинки. Кривдниками «газовиків» стали гравці Технології-Агросвіт, котрі підійшли до матчу з усією відповідальністю, та показали по справжньому хороший футзал. І якщо після першого тайму, команди пішли на перерву за нічийного рахунку, то друга частина матчу була повністю за підопічними Максима Мисловського, котрі зуміли тричі відзначитися впродовж тайму. В підсумку, дуже важлива перемога «технологів», котра залишає їм шанси на першу сходинку в групі.

Адже друге протистояння між Третій тайм-Likarske та CompService завершилося бойовою нічиєю 2:2. Обидва суперники, не надто форсували події на майданчику, в першу чергу думаючи про захист власних воріт. В кожному за таймів, команди обмінювалися голом у ворота одна одної, та так і не наважилися ризикнути аби вирвати перемогу.

Технологія-Агросвіт – Газмережі СФ 4:1

/Загорулько Я.17,40 хв.; Пустовойт І.27 хв.; Велієв А. 50 хв. – Головльов І. 24 хв. (пен.)/

Третій тайм-Likarske – CompService 2:2

/Супрун Д. 24 хв.; Тесленко Б. 41 хв. – Пархоменко О. 20 хв.; Тюрін О. 31 хв./

Група «В»

В квартеті «В»,відкрили тур  веселою зустріччю між  СК Поліцейських Сумщини та Колосом з  Северинівки. І якщо в першому таймі, команди, голів не забивали. То в другій частині матчу, з реалізацією моментів, все було на високому рівні. Суперники почергово виходили вперед, проте втримати свою перевагу, жодному з них так і не вдалося. В підсумку бойова не зовсім не сумна нічия 3:3, хоча для господарів все могло скластися більш позитивно, адже за кілька секунд до завершення матчу, Олександру Єлшанському не вдалося реалізувати дабл-пенальті.

Жодних шансів своїм суперникам не залишили підопічні Віталія Ханюкова. Більш красномовно за десять м’ячів без відповіді, сказати просто неможливо. В підсумку саме гравці Lex VSK, одноосібно лідирують в квартеті «В».

СК Поліцейських Сумщини  -Колос Северинівка 3:3

/Сенченко Я. 30 хв.; Єлшанський О. 46 хв.; Бугай А. 48 хв. – Гранько В. 27, 40, 49 хв./

*на 50 хв. Олександр Єлшанський (СК Поліцейських Сумщини), не реалізував дабл-пенальті

Lex VSK – Елітбуд 10:0

/ Баранник Д. 6,9,50 хв.; Яцюк Б. 31,41,43 хв.; Пимоненко Ю. 11,47 хв.; Голибін Р. 25 хв. (ДП); Торба В. 29 хв./

Ліга Європи

Група «А»

От здивували так здивували. Лебединські ковбаси, після неочікуваної поразки від Соборної Білопілля, здобули не менш неочікувану перемогу на Brocar-Star Peppers. Лебединці, дійсно розвалилися на себе за невдачу тижневої давнини, та виплеснули цю злість на своїх опонентів. І якщо після першого тайму, питання переможця залишалося відкритим, то ближче до середини другого тайму, ставало зрозумілим, що три пункти від господарів нікуди не дінуться. В підсумку 5:3 на користь Лебединських ковбас, котрі не аби як сплутали карти перед заключним туром.

Щось неймовірне відбувалося к матчі між Соборною та ЕФК Олександрією. Здавалося б, гості, не мають жодних проблем з суперниками, та впевнено здобудуть перемогу. В середині першого тайму, підопічні Віталія Гученка, перемагали 3:0, і мало хто вірив, що цей матч можна врятувати. Проте, Олександрійці, ще до перерви примудрилися розгубити всю перевагу, та піти на відпочинок в абсолютно пригніченому стані. Чим в підсумку і скористалися гравці Соборної. Саме вони були більш кращими в другій двадцяти п‘яти хвилинці, та здобули яскраву вольову перемогу.

Лебединські ковбаси – Brocar-Star Peppers 5:3

/ Іващенко О. 10,50 хв.; Мельник О. 12, 31 хв.; Лютов В. 43 хв. – Линник А. 14 хв.; Зрибняк В. 47 хв.; Вензенко Я. 50 хв./

Соборна – ЕФК Олександрія 6:4

/ Бехта Д. 21,23, 47 хв.; Сініченко К. 21,34 хв.; Семишкур Д. 29 хв. – Ситник А. 8,18 хв; Перцев М. 18 хв.; Мінаков І. 27 хв./

Група «В»

Нічия проти Сумиобленерго, додала ентузіазму гравцям ФК Балу, і вони каменя на камені не залишили від Натону. Шість сухих голів у першому таймі від «ведмедів», і гра зроблена. В підсумку впевнена перемога підопічних Станіслава Корсуна, котра додасть ще більшого ентузіазму перед заключним туром.

Не менш яскраву за попередню гру подарували нам Краснопільський Явір та Сумиобленерго. Краснопільці, на правах лідера групи, впродовж всього матчу диктували умови «енергетикам», котрим постійно доводилося виступати у ролі наздоганяючих. І якщо перший тайм, ще залишав інтригу щодо переможця, то потужний спринт на старті другого, дозволив підопічним Романа Зеленського здобути необхідний гандикап, завдяки якому, господарі вже могли почувати себе більш менш впевнено, та довести гру до логічного завершення. В підсумку,  яскрава перемога Явору, котрі продовжують залишатися лідерами квартету «В».

Натон – Балу 1:7

/ Чернишов А. 39 хв. – Ковтун О. 1,4 хв.; Лизогуб І. 9 хв.; Шафорост М. 11 хв.; Божок М. 18,41 хв.; Монастирьов М. 21 хв./

*на 25 хв. Суходуб Богдан (Балу), не реалізував дабл-пенальті.

Явір Краснопілля – Сумиобленерго 10:5

/ Зігунов А. 2,20.22 хв.; Гончаренко А. 25,31,49 хв.; Береговий О. 13 хв.; Бібіков Д. 29 хв.; Жмуж Рус. 43 хв.; Тодор А. 50 хв. – Білоненко А. 8,33 хв.; Клименко В. 15 хв.; Колісніченко Д. 18 хв.; Скрипняк С. 38 хв./

Ліга Конференцій

Група «А»

В центральному матчі групи «А», Фортуна,  виявилася сильнішою за Прокуратуру. Підопічні Владислава Лавруся, зуміли провести дуже сконцентрований матч, та за рахунок мобільності групи атаки, терпляче вимотували своїх опонентів, чим в підсумку і скористалися. Ближче до завершення гри, гості здобули для себе перевагу у три голи, та могли почуватися вже більш-менш спокійно. І навіть гол від Максима Васяновича, котрий скоротив рахунок, ніяк на остаточний результат не вплинув.

ТРОшники, котрі добре почали поєдинок та до перерви все тримали під своїм контролем, не лише втратили перемогу, а й проваливши кінцівку гри, зазнали болючої поразки. FC Unity, напрочуд вдало підійшли до реалізації своїх моментів, чим змусили нервувати господарів. Гості, в другому таймі, зуміли втримати ворота на замку. Та під завісу поєдинку, скористалися помилками господарів, та здобули яскраву перемогу.

Прокуратура – Фортуна 1:3

/Васянович М. 42 хв. – Тітарєв О. 13, 40 хв.; Грома В. 35 хв./

ТРО Суми – FC Unity 2:7

/ Ігнатенко А. 8 хв.; Змисля А. 20 хв. (пен.) – Шпак О. 27 хв.; Гурінов Д. 29,49,50 хв.; Коломієць М. 34 хв.; 48 хв.; Райденко Б. 47 хв./

*на 48 хв. Дряпік Вадим (ТРО Суми), отримав пряму червону картку.

Група «В»

Справжні гойдалки ми мали змогу спостерігати у матчі СП-Паритет проти Валедіансу. Ми анонсували, що не зважаючи на статус фаворита гри, господарям буде вкрай не просто здолати супротив підопічних Леоніда Сеня. Так воно і сталося. Гравці СП-Паритету, тричі виходили вперед, і тричі їх діставали гості. Проте на вирішальні хвилини, сил нівелювати відставання у Валедіансу вже не вистачило, тож в підсумку господарі святкують важливу перемогу, котра дозволяє залишатися серед лідерів групи.

В другому матчі цієї групи, конкурент Паритету за першу сходинку – Нова пошта, здобули впевнену перемогу над Хлібодаром. Хоча  досить тривалий час, Степанівцям, вдавалося стримувати атакувальний потенціал «поштарів». Та все ж таки, настирність гостей, зіграла свою роль і ближче до завершення матчу, Таранченко і Ко, дотиснули господарів, забивши чотири голи. Тож завдяки перемозі Нової пошти, в квартеті залишається двовладдя.

СП Паритет – Валедіанс 6:4

/Мурашкін Д. 6,32,36 хв.; Галенін К. 44 хв.; Приходько О. 46 хв. – Прядка М. 19,20,43 хв.; Андрухов Н. 29 хв. (аг); 42 хв./

Хлібодар – Нова пошта 2:6

/Турченко С. 34 хв. Скороход Є. 38 хв. (аг) – Кліщенко М. 4 хв.; Тимченко І. 7 хв. (аг); Таранченко В. 27, 50 хв.; Когулько В. 38 хв.; Бокач О. 47 хв./

Ліга Націй

Група «А»

Ще в першому таймі, все вирішилося у грі між Red Falcons та Forza. Гостям, не вдалося правильно налаштуватися на гру, через що були повністю провалені стартові двадцять п’ять хвилин зустрічі, за які господарі і здобули більш ніж комфортну перевагу, забивши п’ять голів. В підсумку, «соколи»,  продовжують впевнено лідирувати у групі «А».

В другому матчі групи, свою першу перемогу здобули гравці Колосу з Підліснівки. Підопічні Віталія Діденка переграли Сумиобленерго-КПР. Щоправда, КПРівці подали протест на Підліснівців, через участь у матчі незаявленого гравця. Тож цілком можливо, що коли вийде цей огляд, команді вже буде зарахована технічна поразка.

Red FalconsForza 6:1

/Конович В. 1 хв.; Дарніченко М. 17 хв.; Волошко С. 18 хв.; Грищенко Р. 21 хв.; Бутенко В. 25, 50 хв. – Шинкаренко І. 9 хв./

Колос Підліснівка – Сумиобленерго КПР 5:2

/Бирченко С. 12, 43 хв.; Доленко Д. 9 хв.; Зуєв О. 16 хв.; Семенець З. 42 хв. – Хухрянський Д. 46 хв.; Колодяжний О. 47 хв./

Група «В»

Два лідери квартету «В» – Зірка та Patriots, видали цікавий матч, де інтрига трималася до самого кінця. В першому таймі, команди обмінялися голами, та вирішили залишити вирішення питання переможця аж до заключної частини матчу. Де спочатку гості, вийшли вперед, проте втримати мінімальну перевагу колективу не вдалося. «Адвокати», швидко перевернули все з ніг на голову, і вже Грищенко і Ко, отримали необхідний для перемоги результат. Проте з таким перебігом подій, гравці Patriots, явно були незгодні. Команда, зуміла увімкнутися та врятуватися, забивши гол за дві хвилини до завершення матчу.

Peroff, котрі після поразки від Зірки, змушені наздоганяти лідерів, не мав права втрачати очки у грі з Грифонами. І гості, були як ніколи близькими, щоб створити сенсацію. Команди видали феєричний перший тайм, де і були забиті всі голи у цьому матчі. Глядачі мали змогу спостерігати за Американськими гірками, де як тільки перші забивають – другі відповідають тим самим. Тричі, господарі виходили вперед, і тричі гості максимально швидко відновлювали статус кво. Проте навіть за такого перебігу подій, Грифонам не вдалося зачепитися за очки. Гол на останній хвилині першого тайму, як виявилося пізніше став вирішальним, та приніс важливу перемогу Peroff.

Зірка – Patriots 3:3

/Грабар В. 15, 46 хв.; Чернишенко Д. 47 хв. – Резнік І. 23 хв.; Марковчин А. 34 хв.; Волченко Є. 48 хв./

Peroff – Грифони 4:3

/Фесюн А. 9, 21 хв.; Скринник О. 12,24 хв. – Данило В. 10 хв.; Черненко О. 16 хв.; Чечик Б. 21 хв./