Огляд та результати четвертьфінальних матчів літнього кубку Сумської області з футзалу

В понеділок та вівторок, були зіграні чвертьфінальні поєдинки літнього кубку Сумської області з футзалу. Особливої уваги заслуговує прохід Нової пошти над Явором Краснопілля, про це та інше в огляді 1/4 фіналу кубку.

Likarske- Lex VSK 0:2

/ Яцюк Б. 38,48 хв./

*на 50 хв. Яценко Олександр (Lex VSK), не реалізував дабл-пенальті.

Як ми і припускали, Likarske та LEX VSK провели вельми обережний поєдинок, де більшість часу приглядалися до можливостей один одного. Воно і не дивно. У складі кожного з колективів вистачає гравців здатних швидко перевернути гру на свою користь. Тож будь-яка втрата концентрації, могла стати фатальною. В підсумку так і сталося. В середині другого тайму, Богдан Яцюк, скориставшись можливістю, спочатку відкрив рахунок за гостей, а під завісу поєдинку, коли підопічні Віталія Паська змушені були ризикувати, все той же Яцюк,  знову виступив кривдником для команди господарів та встановив остаточні 2:0.

Явір Краснопілля – Нова пошта 1:1 (по пен. 5:6)

/ Береговий О. 17 хв. – Когулько В. 48 хв./

Пенальті:

Таранченко В.(Нова пошта)- 0:1; Гончаренко А.(Явір)- 1:1; Савченко С. (Нова пошта) -1:1 (НП.); Тодор А.(Явір) – 2:1; Когулько В. (Нова пошта) – 2:2; Жмуд Р. (Явір) – 3:2; Гльоза В. (Нова пошта) – 3:3; Мартиненко В. (Явір)- 4:3; Бокач О. (Нова пошта)- 4:4; Береговий О.(Явір) –  4:4 (НП.); Білошніченко Б. (Нова пошта)- 4:5; Зігунов А. (Явір) – 5:5; Жбанов О.(Нова пошта) – 5:6; Ковальов Б.(Явір) – 5:6 (НП).

Явір Краснопілля, не зумів подолати супротив  Нової пошти, і тим самим складає повноваження діючого чемпіона. Поштарі, лише раз пропустили атаку господарів, що закінчилася голом, тож до останнього зберігали шанси на порятунок у матчі. І ближче до завершення поєдинку, їм таки вдалося відновити паритет. Лідер атаки гостей – Владислав Когулько, своїм точним ударом перевів гру у серію післяматчевих пенальті. Де знову ж таки, господарі мали шанс вийти сухими із води, проте Олександру Береговому, не вдалося реалізувати свій удар та тим самим закрити серію на користь Явору. Ну а в ударах до першого промаху, його знову ж таки завдали підопічні Романа Зеленського, через що колектив припиняє свою боротьбу у кубку.

CompService – СК Поліцейських Сумщини 1:4

/ Комендант А. 33 хв. (Аг); Журба В. 49 хв. – Максименко В. 3,40 хв.; Токаренко О. 47 хв./

СК Поліцейських Сумщини, підтвердили свою перевагу над CompService. Підопічні Олександра Єлшанського, втретє за літній сезон здолали «комп’ютерників», та тим самим проклали собі шлях до півфіналу кубку. Вже за вкотре, полісменам, вдається швидко відкрити рахунок, що в підсумку дозволить колективу діяти по рахунку, та зосередитися на контратаках. Саме вони в підсумку і дозволять втримати перевагу та залишити за бортом своїх опонентів.

Елітбуд – Технологія-Агросвіт 1:2

/ Змисля А. 31 хв. – Ярошенко А. 31,41 хв./

Елітбуд, продовжує дивувати зі знаком плюс. Знову колектив провів дуже гідний поєдинок проти одного із головних фаворитів будь-яких змагань асоціації. Після сухого першого тайму, саме «будівельники», порушили паритет, та зусиллями Андрія Змислі, відкрили рахунок у матчі. Проте господарі, не встигли як слід відсвяткувати гол, коли статус кво було вже відновлено. Артем Ярошенко, чудово завершив старання партнерів -1:1. В підсумку другий номер «технологів», став героєм цього поєдинку. Адже саме Артем через десять хвилин став автором і переможного голу, котрий дозволив підопічним Максима Мисловського пройти до півфінальної стадії, де на них вже чекають гравці Lex VSK.