Огляд недільних зустрічей 1/4 фіналу Осіннього кубку АФС з футзалу

У неділю було зіграно перші два поєдинки чвертьфінальної стадії Осіннього кубку АФС. Обидві гри проходили на спортивному майданчику СумДУ за чудової осінньої погоди, а що головне в цікавій боротьбі. До вашої уваги огляд недільних зустрічей 1/4 фіналу кубку АФС.

Третій Тайм – Явір 2:4

/20 хв. – 0:1 Пустовойт І.; 25 хв. – 0:2 Стрибак О.; 28 хв. – 0:3 Пустовойт І.; 31 хв. – 1:3 Бабинін С.; 32хв. – 1:4 Стрибак О.; 36 хв. – 2:4 Бабинін С.; 45 хв. – Бабинін С. (НП) /

Центральний матч чвертьфінальної стадії відбувся між Третім Таймом та Краснопільським Явором. Фактично весь перший тайм команди намагалися діяти більш обережно, адже ціна голів у кубкових матчах значно вища ніж в поєдинках чемпіонату, де у разі невдачі завжди буде шанс все надолужити в наступних протистояннях. В баталіях на виліт все значно прагматичніше, а від того і перший гол гостей вийшов не сказати, що прям такий на який всі чекали. Ілля Пустовойт, який на турнір підсилив Краснопільчан, звільнився від опіки та наважився на дальній удар з носка, така сміливість стала справжнім сюрпризом для кіпера господарів, і м’яч по чудернацькій траєкторії влетів у дальній кут воріт Костянтина Пєтухова. Гол додав впевненості гравцям Явора і вони спробували ще до перерви розвинути свій успіх. І на превеликий жаль Третього Тайму, саме гостям, перед самісінькою перервою, вдалося подвоїти перевагу. Сталося це в той момент коли підопічні Віталія Паська мали нагоду зрівняти рахунок, проте Віктор Кириленко чудово нівелював перспективний вихід на ворота Сергія Бабиніна тим самим розпочавши стрімку контратаку, яку на дальній стійці замкнув Олександр Стрибак. Початок другої частини гри було ознаменовано грою з п’ятим польовим у виконанні господарів, і як виявилося, Явір був готовий до такого розвитку подій і одразу ж влучним ударом по порожнім воротам, покарав за помилку при розіграші зайвого – 0:3, і положення Третього Тайму явно вимагає йти на ризик. Господарі не полишали надій реалізувати більшість на чужій половині поля, і це спрацювало через три хвилини після пропущеного голу. Сергій Бабинін вдало відкрився у карному майданчику та пробив мимо Кириленка – 1:3. Захопленні атакою, гравці Третього Тайму забувають на власній половині поля Олександра Стрибака, який чітко реалізовує свій вихід віч-на-віч та знову відновлює перевагу гостей у три м’ячі. Звісно в таких поєдинках дуже важливо, щоб у певні моменти удача не відверталася від тебе. Цього дня пані фортуна була більш прихильна до гравців Явору, адже протягом кількох хвилин каркас воріт двічі підстраховував Віктора Кириленка після ударів активного Бабиніна. Проте все ж в середині тайму, п’ятий номер господарів скоротив рахунок до двох голів, та подарував надію на порятунок. Але відверто кажучи, надалі захист краснопільчан діяв дуже надійно, фактично не дозволяючи нічого створити господарям. А коли ближче до завершення матчу Сергій Бабинін змарнував шанс забити з пенальті – Віктор Кириленко розгадав намір нападника Третього Тайму, стало зрозуміло, що цю гру гості не відпустять. У підсумку перемога Явору 4:2, і вихід до півфіналу де колектив зустрінеться з переможцем пари Хлібодар Степанівка – Peroff.

Лебедин – CompService 2:5

/4 хв. – 1:0 Яковенко С.; 10 хв. – 1:1 Маценко І.; 35 хв. – 1:2 Журба В.; 39 хв. – 1:3 Когулько В.; 40 хв. – 1:4 Пархоменко О.; 42 хв. – 1:5 Маценко І.; 45 хв. – 2:5 Легкий М./

Матч в якому не зважаючи на статус фаворита, CompService довелося проявити неабияку витримку аби здолати супротив опонента. Лебединці швидко відкрили рахунок, команда втікла у швидкий відрив та чітко реалізувала вихід два в одного.  Проте «компютерники» досить швидко зуміли відновити статус кво, забивши в середині першого тайму завдяки влучному удару Ігора Маценка. Впродовж усієї гри відчувалася беззаперечна перевага гостей, проте складалося враження, що від того на скільки легко підопічним Олексія Тюріна вдавалося долати першу лінію захисту господарів, команда намагалася сама собі ускладнити життя в завершальній стадії, інколи марнуючи просто вбивчі можливості для взяття воріт. Так продовжувалося аж до середини другого тайму, аж поки Володимир Журба за рахунок своєї настирності, після свого першого удару, до кінця пішов у відбір чим змусив помилитися захисника Лебединців, який подарував м’яча Володимиру буквально перед воротами свого голкіпера, тож одинадцятому номеру гостей нічого не лишалося як пробити у незахищений кут воріт. Це взяття воріт явно сильно вплинуло на настрій господарів, які буквально за 4 хвилини розгубили всі шанси на якийсь позитивний підсумок матчу. Підопічні Олексія Тюріна провелу ударну змінку впродовж якої чотири рази засмучували Олексія Мельника, змушуючи того виймати сферу із сітки власних воріт.  Отримавши таку перевагу, гостям не склало труднощів довести поєдинок до логічного завершення, і навіть гол Миколи Легкого ніяк не вплинув на остаточний результат. У підсумку 5:2 на користь CompService, який тепер очікує на переможця пари Сумиобленерго – Колос Підліснівка.