Асоціація футзалу Сумщини

Народний депутат України Ігор Васильєв відвідав матчі Чемпіоната Сумської області з футзалу

Сьогодні, на матчах Першої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу відбулась доволі не пересічна подія, до спортзалу інституту фізкультури завітав народний депутат Верховної Ради України від Сумщини Ігор Васильєв. Ігор Сергійович на власні очі ознайомився зі станом спортивної споруди, подивився декілька ігор чемпіонату, привітав футзалістів, поспілкувався з гравцями та заслухав проблематику футзалу Сумщини, провівши, так би мовити, неформальну організаційну нараду з керівником АФС Євгенієм Петраковим.

Після матчів, ми задали декілька питань Ігору Васильовичу, на які він з радістю відповів.

  • Ігор Сергійович, поділіться своїми враженнями від перебування на матчах.
  • Вітаю всіх. Отримав доволі позитивні та своєрідні враження від переглянутих матчів. У цей не простий час – іскрометний футзал, як ковток свіжого повітря. Цікаво дивитись, як хлопці викладаються на майданчику та нестримно радіють кожному забитому м’ячу. Поспілкувався з керівником Асоціації, заслухав проблеми та нюанси в роботі. Приємно було почути, що є хороша комунікація з управлінням молоді та спорту в питаннях організації змагань.
  • Чи вдається, взагалі, слідкувати за футзальними подіями Сумщини?
  • Безумовно, на разі переглядати матчі Чемпіонату Сумщини з-за великого завантаження просто не маю часу, але з приємністю відзначу, що ми маємо більше 30 дорослих команд, та що, набагато важливіше, і таку ж кількість дитячих, тому в цьому питанні відмічу роботу Асоціації. Також, дізнався, що матчі транслюються On Line, тому, за можливістю, буду, час від часу, мати змогу переглядати яскраві моменти турніру.
  • Хотілось би кого то відзначити в сьогоднішніх матчах?
  • Ігри, які вдалося переглянути були доволі цікавими та тримали в напрузі до кінця поєдинку. Емоції гравців били через край, але гарно розумію, що таке спортивна боротьба. Дуже сподобалась молода команда Динамо (Білопілля). Мабуть, це наймолодша команда ліги, але хлопці вже зараз, намагаються на рівних протистояти більш віковим та досвідченим гравцям суперника. Бачимо, що ведеться не погана тренерська та організаційна робота, тому і перемоги молодих білопільчан не за горами.
  • Ігоре Сергійовичу, дякуємо, що завітали на футзал, та на останок, що хотілось би побажати всій футзальній спільноті Сумщини?
  • Безумовно, всій спільноті та всім нам бажаю, якнайшвидшої Перемоги! Дякую, Збройним силам України за можливість проводити змагання. Хлопцям та організаторам – натхнення, здоров’я та спортивного довголіття!

Коментарі закриті.