Асоціація футзалу Сумщини

Нарада Асоціації футзалу України

         У суботу, 22 квітня у Львові в приміщенні Боско-арени відбулася робоча нарада Асоціації футзалу України із представниками регіональних асоціацій (федерацій). Асоціацію футзалу Сумщини представляв голова комітету проведення змагань АФС, делегат АФУ Максим Новіков.

         Під час наради учасники підбили підсумки завершення сезону в регіонах, проговорили проблеми, з якими стикнулися під час проведення змагань. А саме: закритою базою реєстрації гравців та команд. При цьому голова АФУ Сергій Владико наголосив, що ситуація із дотриманням правила FIFA “Один гравець – одна команда” поліпшується із кожним сезоном. 

         Наступним питанням було розглянуто формат наступного сезону для команд Першої та Другої ліги. Учасниками було розглянуто кілька варіантів проведення змагань. Після обговорення усіх “за” та “проти” було вирішено прийняти остаточний варіант вже ближче до старту наступного сезону. Окрім цього було запропоновано створення нового турніру під робочою назвою “Кубок регіонів АФУ”, у якому прийматимуть участь збірні команди областей – представників асоціацій у АФУ.

         Не оминуло питання і роботи делегатів на матчах Vbet Екстра-ліги, підбивши підсумки минулого сезону, та окресливши задачі на наступний сезон.  Їх повноваження будуть дещо розширеними.

         Після закінчення наради, усі учасники мали змогу подивитись матчі Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України, які в цей час проходили у Львові.

Коментарі закриті.