Асоціація футзалу Сумщини

“Моноліт” та “Patriots” – новачки, що заслуговують окремої уваги.

Черговий чемпіонат АФС подарував нам чимало нових команд, тож вже за традицією починаємо поступове знайомство з ними. Зараз ми поспілкувалися з представниками команд “Моноліт” та “Patriots”. Поцікавилися як започатковувалися їхні колективи, хто був організатором, що несуть в собі назви команд, які цілі, в кому вбачають своїх головних конкурентів, та фаворитів чемпіонату, й дізналися поточну оцінку виступів. Й на сам кінець звісно побажали командам успіхів, як на футбольному полі, так і за його межами. Тож до Вашої уваги їхні розповіді.

Станіслав – представник команди “Моноліт”: Розпочну з того що я вже дуже давно слідкую за футзальними зимовими та літніми чемпіонатами, які організовує Асоціація футзалу Сумської області. Ідея заявитися  на чемпіонат зріла в моїх думках вже декілька років, але зі специфікою роботи нашої організації, ми ніяк не могли розпочати. І ось в цьому році, навіть із такою складною ситуацією в країні нам вдалося це зробити.  В нашій організації, яку ми представляємо, я відповідаю за напрямок фізичної підготовки, тому я і організатор і представник і тренер команди «Моноліт».            

  Назву команди вибирали, щоб якось підходило до специфіки нашої служби. Вона утворилася ще у 2020 році. Хто проходив службу в лавах нашої організації – той добре розуміє, що означає коли подають по радіостанції команду «Моноліт». Це певне розташування особового складу, в яке він повинен перестроїтись.  

  Щодо складу то скажу відверто він у нас трошки не стабільний, у зв`язку з виконанням певних службових завдань. На одну гру можуть приїхати одні, на наступну інші. Але будемо якось адаптуватися до календарю змагань. Виділяти мабуть нікого не буду, всі мають бажання грати і боротися на кожному клаптику поля.

   Головним для нас в цьому році було заявитися на чемпіонат. Тому певних завдань перед початком чемпіонату навіть не стояло. Це вже зараз, по ходу чемпіонату, ми можемо поставити завдання мабуть поборотися за 5-6 місце після розподілу команд по лігам, завжди не хочеться бути останнім, тому прикладемо всі сили, щоб скласти гідну конкуренцію у своїй лізі. На питання про жеребкування скажу, що воно на нас ніяк не вплинуло. Адже ми заявились перший раз, тому нам було абсолютно все одно в яку групу нас зведе жереб. Але, якщо ви хочете знати мою думку, то я вважаю, що найсильніша група -це група С.

  Старт чемпіонату дався нам досить важко, адже ми абсолютно без досвіду на матчах такого рівня. Треба награвати склад роками. Але, ці всі навички та вміння із такими сильними суперниками ми неодмінно будемо використовувати в наступних іграх. Психологічно ми були готові до важкого для нас чемпіонату в плані результатів. Тому настрій команди абсолютно нормальний. Адже головне для нас ми вже зробили, ми взяли старт в цьому сезоні. Ми розуміємо силу та досвід цих команд, тому будемо робити правильні висновки, щоб покращити наші результати. Дивлячись на перші тури, я думаю очевидно, що основним конкурентом в групі для нас буде команда «Антифутбол».  Хотілося б зіграти з командою «Валедіанс», тому що там виступає тренер мого сина, якому 9 років. Тому було б цікаве дане протистояння. Але я думаю ми будемо в різних лігах і в цьому чемпіонаті не зустрінемось. Я їм бажаю успіху !

  Щодо глобальних фаворитів, то дуже багато сильних команд, але в першу чергу думаю фаворит цього чемпіонату команда «Сумигаз». В минулих чемпіонатах я вболівав за моїх знайомих з команди «Елітбуд», але зараз ми в одній групі і вони наші конкуренти, тому я їм бажаю тільки перемог, але тільки не в нашій особистій зустрічі)).

  На цьому дякуємо  вам за увагу до нашої молодої команди. Слава Україні!

Олександр – представник команди “Patriots”: відразу зазначу що, все вийшло спонтанно,  обговорення щодо участі в чемпіонатах у нашій групі були й раніше, але все якось не доходило до діла. Ініціатором створення команди вийшов я, а інші співучасники підтримали. В реаліях сьогодення вирішили вибрати саме таку назву команди, адже в ній передано любов та відданість до Батьківщини та особливе ставлення своєї приналежності до країни та свого громадянства.

  Склад команди підбирався по бажанню  усіх учасників нашої футбольної групи, а там уже був розподіл позицій.

  Головною задачею було спробувати власні сили у грі з футзалу з більш досвідченими суперниками та стати на професійний шлях і набратися ще більше досвіду в улюбленій справі. Для нас це перший досвід вийти на поле на такому рівні. Кожна команда показує свою тактику  і нам було не звично до них, наче все як завжди, але рівень зовсім інший. Зрозуміли, свої помилки, де потрібно підтягнути свої навички і де більше викластись у грі, але це все попереду. Однак головне, що в нас є бажання приймати участь, не дивлячись, поки на наші поразки,  і ми працюємо над цим, впевнений – ми прямуємо правильним шляхом.  А розвиток будь-якої команди циклічний, тому будь-хто проходить крізь етап поразок та становлення своєї команди.

 Щодо наших головних конкурентів, то ми новачки у даному  чемпіонаті, тому кожна з команд для нас є конкурентом і ми вдячні, що є можливість зіграти з більшістю з них. Кожна команда індивідуальна, тому хотілося б спробувати свої сили з усіма.

  Одна з перших ігор у нас була з командою «Динамо», тому з впевненістю скажу, що фаворити вони.  Їх команда показала високий рівень фізичної підготовки, зіграність та гарну гру. І дивлячись на них, розумієш, що є до чого прагнути й не зважаючи на вік можна завжди розвиватись, займатись улюбленою справою і показувати гарні результати та бути гідним суперником. Такі команди дають натхнення йти далі та працювати над собою.

  Тож дякуємо  і Вам! Успіхів, наснаги та мирного неба!

Коментарі закриті.