Гравці та тренери ФК Технологія-Агросвіт провели зустріч із начальником управління молоді та спорту Сумської ОДА
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-06_10-25-17-1024x498.jpg)
В четвер, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Євген Походня провів робочу зустріч із гравцями та тренерами ФК Технологія-Агросвіт. Були заслухані підсумки сезону, який для команди став найбільш вдалим за всю історію існування клубу. Нагадаємо, Технологія-Агросвіт оформила чемпіонський дубль, а також у дебютному сезоні Першої ліги здобула бронзові медалі. Гравці подякували Євгену Івановичу за підтримку команди у непрості часи та активну участь у розбудові клубу. Зі свого боку, начальник управління запевнив у подальшій підтримці не лише команди, а й футзалу в цілому. Загалом, зустріч пройшла у невимушеній та дружній атмосфері.