Футзальна збірна України з вадами зору В2/В3 виграла міжнародний турнір в Іспанії
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438146275_1500128263921329_5185441914450925727_n-1024x1024.jpg)
Підопічні Миколи Чхайла та Ігора Кравченка здобули впевнені перемоги над своїми суперниками, апогеєм яких стала звитяга у фіналі над збірною Англії, з рахунком 6:0
Кращим бомбардиром став – Вадим Швець, а кращими голкіперами турніру визнано одразу двох кіперів нашої збірної – Антона Гуменюка та Романа Скотнікова.
Асоціація Футзалу Сумщини, вітає всю збірну з перемогою, бажаємо подальших успіхів та всього найкращого!