ФК Явір – володар Осіннього кубку АФС! Огляд півфіналів та фіналу турніру.

Цієї неділі двома півфіналами та фіналом завершився осінній кубок АФС. Чотири кращі колективи кубку з’ясовували між собою хто ж у підсумку святкуватиме перемогу та здобуде звання чемпіона. До вашої уваги огляд матчів фінальної частини осіннього кубку АФС.

1/2 фіналу

Сумиобленерго – CompService 2:4

/3 хв. – 0:1 Маценко І.; 12 хв. – 1:1 Параконний Д.; 36 хв. -1:2 Кульбачний А.; 36 хв. – 1:3 Маценко І.; 44 хв. – 2:3 Скрипняк С.; 46 хв. – 2:4 Пархоменко О./

CompService в черговий раз стає нездоланною перешкодою для Сумиобленерго. Здається «комп’ютерники»  знайшли рецепт успіху у протистояннях проти «енергетиків». Хоча в самій грі можливо десь перевага була більшою на стороні господарів. Обмінявшись голами в першій частині матчу, гравці Сумиобленерго мали ще кілька не поганих нагод для того, щоб вийти вперед, проте десь через невезіння, а десь і через брак майстерності зробити цього не вдалося. Підопічні Олексія Тюріна спокійно продовжували вичікувати на свій момент, та як і у попередній грі з Лебедином, зуміли вистрілити дуплетом. Протягом одного оберту секундної стрілки гості двічі змушували «енергетиків» розпочинати з центру поля, чим суттєво ускладнили шанси господарів на потрапляння у фінал. Проте часу виправити ситуацію залишалося вдосталь, залишалося лише налагодити компонент реалізації. І коли Сергій Скрипняк відквитав один м’яч, здавалося, що  Сумиобленерго зуміє вирівняти становище. Та все ж до честі гравців CompService, вони більше не втрачали концентрацію при захисті проти п’яти польових, впевнено відпрацювавши поблизу власних воріт, ще й завдяки зусиллям Олексія Пархоменка збільшили перевагу до двох голів. У підсумку 4:2 на користь підопічних Олексія Тюріна.

Явір – Хлібодар Степанівка 9:6

/3 хв. – 1:0 Артеменко К.; 10 хв. -2:0 Береговий О.; 11 хв. – 2:1 Мартиненко Д.; 12 хв. – 3:1 Торба В.; 25 хв. – 4:1 Береговий О.; 27 хв. – 5:1 Артеменко К.; 30 хв. – 5:2 Паращенко Б.; 32 хв. -6:2 Стрибак О.; 33 хв. – 6:3 Малюченко Є.; 34 хв. – 6:4 Мартиненко Д.; 35 хв. – 6:5 Паращенко Б.; 36 хв. – 7:5 Береговий О.; 37 хв. – 8:5 Пустовойт І.; 46 хв. – 8:6 Дробний Р.; 50 хв. – 9:6 Мигаль М./

Не менш цікавим був і другий півфінал між Явором Краснопілля та Хлібодаром зі Степанівки. Старт зустрічі був явно за господарями, які вже в дебюті зустрічі зуміли відкрити рахунок завдяки Кирилу Артеменко, що виявився самісіньким на дальній стійці воріт суперника. Надалі господарі продовжили контролювати ситуацію тож другий гол у виконанні Олександра Берегового був цілком логічний. І буквально через хвилину, третій номер Явору знову мав чудову нагоду оформити дубль, проте голкіпера гостей у рамці підстрахував захисник, який і розпочав швидку контратаку, яка завершилася ударом в поперечину та добиванням від Мартиненка – 2:1. Проте навіть пропущений гол ніяк не вплинув на господарів і вже через хвилину краснопільчани знову поновили перевагу у два голи. А перед самісінькою перервою – Олександр Береговий чудово завершив розіграну комбінацію влучним ударом у дальній кут. У підсумку на перерву команди пішли за впевненої переваги господарів, яка була підкріплена не лише грою а й результатом 4:1. Початок другого тайму пройшов наче під копірку, знову Артеменко майже одразу робить фору ще більшою. Ну а далі колективи влаштували справжній голепад, зігравши без захисту та націленістю лише на взяття воріт. В такій перестрілці, гостям ледь не вдалося вирівняти становище наблизившись на відстань одного голу, проте два швидкі голи у відповідь у виконанні гравців Явору, остаточно закрили питання щодо переможця двобою. Ближче до завершення команди ще раз обмінялися влучними ударами, та підсумували перемогу Краснопільського Явору 9:6.

Фінал

CompService – Явір 3:8

/3 хв. – 1:0 Маценко І.; 26 хв. – 1:1 Жмуд Р.; 28 хв. – 1:2 Пустовойт І.; 34 хв. – 1:3 Мигаль М.; 36 хв. – 1:4 Сорока К.; 39 хв. – 1:5 Сорока К.; 42 хв. – 1:6 Жмуд Р.; 2:6 Маценко І.; 46 хв. – 2:7 Пустовойт І.; 50 хв. – 2:8 Стрибак О.; 50 хв. – 3:8 Когулько В./

Важко сказати як би склався підсумок фіналу, не пропусти CompService в дебюті другого тайму два голи, адже до цього господарі доволі впевнено виглядали, та нічого такого провального не передбачалося. Ігор Маценко вже традиційно для всіх відкрив рахунок на початку матчу, що дозволило підопічним Олексія Тюріна спокійно зосередитися на контратаках. Проте вищезгаданий провал після перерви буквально зламав добре злагоджений механізм і надалі Явір вже почував себе дуже впевнено з кожною наступною хвилиною, лише збільшуючи перевагу гостей. Адже намагання «комп’ютерників» повернутися у гру за рахунок підключень п’ятого польового ні до чого не призвели. У підсумку більш ніж впевнена перемога Краснопільського Явору 8:3. Вітаємо команду та її вболівальників з перемогою, та бажаємо з тим же натхненням продовжити свій шлях вже у зимовому сезоні, адже помітно, що колектив сумував без улюбленої гри.