Асоціація футзалу Сумщини

«Fantasy Team» – другий сезон спецпроекту на старті!

Друзі, раді повідомити Вам, АФС продовжує розширювати свої горизонти. І тому другому сезону спецпроекту під назвою «Fantasy Team» БУТИ! Для кого цей проєкт? – Для тренерів та представників команд ліг нашої асоціації. Від тепер кожного тижня перед початком ігрового туру ліги, кожен тренер(представник команди) має змогу зібрати символічну збірну гравців, які на його думку найкраще проявлять себе цього вікенду. Склад обирається з п’яти гравців (голкіпер та чотири польових)+ з нововведень 1 заміна. За кожну вдалу дію обраного вами гравця, будуть нараховуватися бали за заздалегідь вказаними критеріями. Важливе уточнення обраний вами гравець не може бути представником вашої команди. У підсумку тренер який наприкінці чемпіонату набере найбільшу кількість балів, отримає звання «Менеджер літнього сезону 2023» та ще один вагомий ПОДАРУНОК від наших партнерів. Тож долучайтеся до проєкту «Fantasy Team», та відкрийте в собі нові кордони бачення улюбленої гри.

Правила “Fantasy team of the week”:
Кожен тренер до початку туру має скласти свою п’ятірку гравців ( 1 голкіпер + 4 польові та 1 гравець заміни який в разі не потрапляння одного з обраної основної п’ятріки зможе замінити його). Кожен з обраних ним виконавців не може бути гравцем його команди (обирати можна лише одного гравця від однієї команди). Після завершення туру кількість набраних балів кожного окремого гравця, що був обраний сумуються і виводиться загальний рейтинг. Після завершення чемпіонату тренер, якому вдалося набрати найбільшу кількість балів перемагає.
У вигляді заохочення та призу можна розіграти якийсь подарунковий сертифікат на певну суму, знижку або послугу (це можуть бути сертифікати партнерів ліги) та нагороду «Менеджер сезону».

Усі ми так чи інакше слідкуємо за матчами що відбуваються в АФС, тому чому б не додати іграм ще більше цікавості та азарту.
Щотижня перед початком туру ми будемо з вами зписуватись у будь-якому зручному для вас месенджері (мені не принципово) де ви зможете обрати свою п’ятірку. Якщо ви бажаєте делегувати ваші обов’язки іншому представнику вашого колективу, будь-ласка повідомте про це. Обрані гравці можуть бути з будь-якої групи за якою ви слідкуєте не зважаючи на те де виступає ваша команда. Також це може бути так званий мікс, де в п’ятірці будуть представники кожної з груп. Таким чином ми не хочемо звужувати ваше бачення чи встановлювати якісь рамки, ви можете і надалі слідкувати за тою лігою що вам цікава та обирати тих кого вважаєте за потрібне. (Не можна лише гравців команди яку представляєте ви самі та двох або більше гравців від однієї команди).
Буду радий спільній співпраці і нехай переможе найкращий!)

Коментарі закриті.