Асоціація футзалу Сумщини

Екскурс в історію. ФК «LS GROUP – чемпіон Сумської області з футзалу та футболу!

Перше чемпіонство. Рік назад ФК «LS GROUP» став чемпіоном Сумщини з футзалу

Рівно рік назад, 7 квітня 2019 року, у фінальному матчі чемпіонату Сумської області з футзалу ФК «LS GROUP» (наразі «Суми») переміг ФК «Олімпік» (Недригайлів) із рахунком 3:0 та став чемпіоном Сумщини з футзалу. Матч пройшов на паркеті легкоатлетичного манежу СумДУ.

Авторами голів в фінальному матчі  стали Олександр Стрибак (2) та Денис Завгородній.

Нагадаємо, що в цьому ж році, ФК «LS GROUP» також здобув золоті медалі й чемпіонату Сумської області з футболу! До речі, одночасно, бути чемпіоном Сумської області з футзалу та футболу, до цього часу не вдавалось ні кому! Тож, а чи зможе, взагалі, хтось повторити це досягнення?

Амбасадором нагородження чемпіона Сумщини виступила відома українська біатлоністка Валя Семеренко.

Участь в заході прийняли голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова Федерації футболу Сумщини Андрій Прохорович, начальник управління молоді і спорту ОДА Євгеній Походня та голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко.

Відмітимо, що в складі команди виступали Богдан Суходуб, Дмитро Богачов, Андрій Пацюк, Олександр Стрибак, Денис Завгородній, Євгеній Петраков, Станіслав Корсун, Ярослав Беліба, Артем Атаманюк, Владислав Колесник, Євгеній Сайко, Артем Бугай, Нікіта Сітнер, Шаміль Абдулаєв та Єгор Сініцин.

Головний тренер – Ярослав Пєсоцький, тренер – Сергій Страшненко, начальник команди – Олександр Бондаренко.

Вітаємо команду, тренерський склад та вболівальників з першим історичним трофеєм!

Коментарі закриті.