Другий тур проекту «Fantasy team»
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-3f1b274cdb3db3e41b2d4244c82346c58773e853a800c51329d09feac4f9910c_adbfa562fb523ca1.jpg)
Стартує другий тур нового проекту асоціації «Fantasy team». Результати першого тижня показали наскільки непередбачуваним може бути вибір наших тренерів, тож очікуємо і надалі такого серйозного підходу.
По традиції ігровий уік-енд розбито на два дні, де на нас чекає по п’ять поєдинків Вищої та Першої, а також вісім зустрічей Другої ліги. Впевнені, нашим «аленаторе» буде з чого обирати, бажаємо удачі та вдалого аналізу.
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-ca89039f53f01f6130ad5c07f8c8afe77565703d5ca0cba1adbf5c94449fd908_fd12547cc4666049.jpg)
Вибір символічної п’ятірки надсилайте за телефоном 066-24-27-740 (Viber/Telegram) – Андрій.