Давайте разом допоможемо футболісту!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/241173109_1529993667335141_4287632073932661401_n.jpg)
У сім’ї краснопільского футболіста Олега Корха трапилось горе.
У його брата Євгена виявили пухлину, яку невдовзі видалили разом з оком. Хвороба не відступила і проявилася в вигляді ускладнення. Метастази виявили в печінці. 6 курсів хіміотерапії не дали результатів.
Лікарі в Києві призначили імунотерапію з препаратом “Кейтруда”. Місяць такого лікування коштує 500.000грн. Родина вже не має змоги оплатити таке лікування і благає нас про допомогу…
Реквізити для допомоги указані на фото. Дякуємо!