Cумихімпром-СДПУ крокує до 1/4 фіналу Другої ліги Чемпіонату України.

В п’ятницю був зіграний матч-відповідь 1/8 фіналу розіграшу Чемпіонату України серед команд Другої ліги. У першому матчі «виїзну» перемогу святкували гравці Сумихімпрому СДПУ 3:4. Тому задача Технології була або виграти з різницею 2 і більше м’ячі або мінімально, але забивши не менше 4-х.

З самого початку ї маже до кінця першого тайму команди діяли досить обережно, бо ціна пропущеного голу була досить високою. Тому свідчення лише один забитий гол у виконанні Атура Тодора. При цьому також чудові нагоди мали почергово Расторгуєв та Голіков, які «перевірили на міцність» каркас воріт Нагорного. Натомість чудову нагоду відзначитись мав Стрибак, який продерся поміж захисників і лише на останньому рубежі «педагогів» виручив Балухта, яки перевів м’яч на кутовий.

А ось друга половина була зовсім не схожа на першу. Десь на початку тайму Артем Бугай подвоює перевагу Сумихімпрому, але Ярослав Беліба відігрує один м’яч. Натомість Дрога Андрій знову подвоює перевагу своєї команди. Після цього Технолгія вимушена розігрувати п’ятого польового гравця, і на одній із обрізок відзначається Голкіпер «хіміків» Євген Балухта. Здавалося, питання щодо чвертьфіналіста вже знято з порядку денного, бо рахунок на табло 4:1, але Технології вдалося продемонструвати справжній бійцівський характер і злагодженість командних дій при розіграші «зайвого».  Спочатку Довгополов, потім все той же Беліба, а згодом і двічі Стрибак відзначаються, і при рахунку 5:4 вже перевага по сумі двох поєдинків у підопічних Жогло, за рахунок більшої кількості забитих «виїзних» м’ячів. Але прагнення пройти до наступної стадії у підопічних Заслужених тренерів України Ігоря Кравченко та Володимира Гладова було більше. І за 27секунд до фінальної сирени Станіслав Савченко вириває нічию, а з тим і путівку до наступного раунду змагань.

Сумихімпром СДПУ – Технологія 5:5. (1:0). Спорткомплекс СДПУ ім. А.С. Макаренка (вул. Роменська, 87). Без глядачів.

Голи: Тодор (16), Бугай (25), Дрога (27), Балухта (28), Савченко (40) – Беліба (27,29), Довгополов (28), Стрибак (35,38).

Попередження: Смоляк, Окопний.

Арбітри: Савєльєв А., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Шабан О.

Сумихімпром-СДПУ: Балухта – Бугай, Єлшанський, Дрога, Тодор – Козуб, Савченко, Голіков, Расторгуєв, Сєнченко, Чернишов – Волков.

Технологія: Нагорний – Пацюк, Мисловський, Стрибак, Петраков – Довгополов, Смоляк, Окопний, Бєліба, Береговий – Гуменюк