Асоціація футзалу Сумщини

Бліц-опитування представників команд

Асоціація футзалу Сумщини на прикінці року вирішила провести бліц-опитування представників команд, та задали їм наступні питання:

1. як оцінюєте старт для своєї команди та Чемпіонату в цілому;

2. кого вважаєте чи вважали фаворитом своєї ліги;

3. ваша оцінка рівня Чемпіонату;

4. з якими складнощами зіткнулася команда перед початком Чемпіонату;

5. які побажання до АФС стосовно організації та проведення змагань.

Леонід Сень (Валедіанс)

1 Стартові матчі нас перевантажили після провального виступу в літньому чемпіонаті. Далі ми дещо загальмували, але якщо дивитися на гру команди то це тільки в контексті результату. По кількості створених нагод ми переграли усіх своїх суперників, окрім хіба що Олександрії, там була дійсно закономірна поразка без перспектив в атаці. А усім іншим командам ми поступилися мінімально, і якби наша реалізація була трохи кращою то у Вас зараз було б інтерв’ю з представником команди лідируючої четвірки нашої групи.

2. Складніше за усіх було в грі з Оріоном. Вони найбільш збалансована команда нашої групи. Також відзначу Зірку, ця команда з однієї сторони грає досить просто, але напрочуд ефективно. Мені важко згадувати гру з ними, все ж на мою думку результат тієї нашої зустрічі вирішила помилка арбітра. Хоч це вже й в минулому, але від цього буде цікавішою наша наступна з ними зустріч.

3. Є багато цікавих команд. Наприклад, команда Антифутбол, це новачки турніру. На мою думку, якби хлопці мали трохи більше досвіду, то могли б бути в четвірці нашої групи. Щось подібне можна сказати майже про кожну команду, комусь чогось не вистачає свого, досвіду, реалізації, швидкості, правильних рішень, але при цьому в кожній грі є інтрига стосовно підсумкового результату.

4. Спочатку було важко психологічно, найгірший захист літнього чемпіонату це не те досягнення яке б нам хотілося мати. Потім деякі гравці прийняли для себе рішення покинути команду і тут знову ж таки мабуть психологічний фактор впливав на таке їхнє рішення. В певний період перед нами були перспективи фінансових складнощів на сезон. Та завдяки об’єднаності гравців команди, ми зібралися, кожен почав віддавати себе більше команді ніж до цього. З’явилися нові гравці, також повернулися ті які виступали за команду декількома сезонами раніше, тож це освіжило нашу гру і додало позитивної атмосфери. У підсумку думаю зараз у нас кращий зразок ФК «Валедіанс» за увесь час існування команди. 

5. Хочу подякувати за все, що асоціація робить для розвитку футзалу. Особлива вдячність за організацію дитячих турнірів, якщо для дорослих вийти на паркет це велика радість, то для дітей це безмежне щастя. Бажаю скорішого миру на нашій землі і подальшого розвитку АФС. 

Максим Мисловський (Технологія-Агросвіт)

1. Старт нашої команди виявився успішним, хоча перші матчі залишали питання щодо структури гри, тому що був перехід одразу з великого футболу до футзалу. З кожною грою команда додає.

2. Насправді дуже складно спрогнозувати когось з фаворитів, тому що майже всі команди йдуть рівно, і з кожним туром ситуація може змінюватися.

4. Головна проблема – це тренувальний процес. Його майже немає. Тому те, що гравці нашої команди показують – це зіграність нашої команди протягом декількох років.

5. Хочу команді АФС побажати як можна меньше проблем в організації матчів та всього чемпіонату.

Ігор Волков (КомпСервіс)

1. По-перше, хочеться сказати «Дякую» Збройним Силам України, що ми змогли почати цей чемпіонат у такий складний час. Також велика подяка президенту нашої команди Феноті В.В. за можливість грати.
Старт для нашої команди можу охарактеризувати, як задовільний. Перші два тури команда показала дуже впевнену гру, але далі дві поразки дещо зіпсували настрій. Будемо налаштовуватись на всі ігри по максимуму.
В цілому перші чотири тури видалися дуже цікавими та бойовими. Багато голів та боротьби на полі.

2. У Вищій Лізі одноосібним фаворитом вважаю «Технологію-Агросвіт», в цій команді грають дуже досвідчені гравці, також їм вдалося зберегти кістяк команди та підсилитись.
В цьому сезоні може вистрілити «Сумихімпром-СДПУ», дуже добре знаю потенціал нинішньої молоді, разом з досвідченими гравцями, ця команда може претендувати навіть на золоті медалі.
Також по складу виглядають потужно «Сумигаз» та «Україна». Всі інші однозначно будуть боротись за медалі, тим цікавіший буде чемпіонат.

3. Вважаю цей чемпіонат найбільш збалансованим за останні 5 років, немає явних аутсайдерів, прохідних ігор точно не буде.

4. Як новачок команди, особисто в мене спочатку були невеликі труднощі з переходом на інший стиль гри та тактику. Але з кожною грою починаємо розуміти один одного краще. Перед початком та зараз є деякі проблеми з тренуваннями, на які дуже часто припадає відключення світла.

5. За таких умов, як зараз організація чемпіонату – це вже велике досягнення. Дуже хочеться, щоб трансляції працювали більш стабільно.
Всім командам бажаю отримувати задоволення від ігор, менше травм та найскорішої перемоги над ворогом.
Слава Героям України! Слава ЗСУ!

Артем Бугай (Сумихімпром-СДПУ)

1. Старт чемпіонату для команди Сумихімпром-СДПУ розпочався вдало, в першому турі чемпіонату ми здобули перемогу над Україна (Токарі), командою яку до старту чемпіонату ми вважали одним з претендентів на чемпіонство. Цей результат став можливим за рахунок плідної праці на тренуваннях та належної оцінки суперника. У другому турі нам протистояв досвідчений колектив, який на Сумщині вже декілька років є одним з кращих футзальних клубів, підготовка до цього матчу також пройшла на належному рівні, але досвід взяв своє. Нажаль, в цьому матчі отримав серйозну травму наш воротар Балухта Євген, який для нашої команди є дуже важливим гравцем. Бажаємо Євгену якнайшвидшого одужання та чекаємо його на тренуваннях. У третьому турі перемога над командою Компсервіс була здобута за рахунок проявленого гравцями команди характеру та жаги до перемоги.

Нажаль, через проблеми зі світлом по місту було неможливо вести тренувальний процес, у належному для підготовки до матчу режимі, що вплинуло на результати четвертого та п’ятого туру і відображено, як набраними заліковими балами, так і малюнком гри. Будемо сповідатись, що в подальшому у нас буде достатньо тренувального часу щоб здобувати якнайбільше залікових балів та показувати гідний футзал високого рівня.

2. До старту чемпіонату вважав фаворитом Технологія-Агросвіт та Україну (Токарі). Зараз, після п’яти турів, хочу додати до цього списку команду Сумигаз, вважаю що вони також будуть претендувати на чемпіонство. Сумихімпром-СДПУ в свою чергу буде ставити за мету перемагати в кожному наступному матчі і заслуговувати звання фаворитів чемпіонату Сумщини.

3. На даний момент чемпіонат тільки набирає обертів, у всіх команд великі проблеми з тренувальним процесом, вірніше з відсутністю тренувального процесу, тому зараз підвищений рівень травматизму, неналежна фізична та тактична підготовка. Всі ці причини не дають можливості оцінити рівень чемпіонату, думаю після першого кола буде зрозуміло на якому рівні чемпіонат Сумщини перебуває.

4. Найбільша проблема – це відсутність фінансування, яка поступово вирішується. Потім кадрові проблеми, так як майже 50-60% гравців команди – це студенти з обласного центру, а за відсутності навчання в університеті вони можуть знаходитись вдома та займатись дистанційно, але попри це вони приїжджають у Суми та винаймають житло для того щоб займатись своєю улюбленою справою, грати у футзал. Це все стає можливим в першу чергу завдяки батькам, сподіваюсь хлопці не забувають бути їм вдячними та авжеж, завдяки ЗСУ, щира подяка Воїнам що боронять Україну.

Коментарі закриті.