Асоціація футзалу Сумщини оголошує прийом заявок на участь у зимовому чемпіонаті!
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/190401835_877808236139144_8442944311471059661_n-1024x671.jpg)
Шановні представники команд, доводимо до вашого відома, що АФС розпочинає попередній прийом заявок для участі у зимовому чемпіонаті. Для якнайкращої організації змагань, визначення формату, термінів, складу ліг та іншого просимо вас повідомити про наміри взяти участь у чемпіонаті.
В найближчий час будуть проведені організаційне збори з приводу організації чемпіонату, про місце та час яких буде повідомлено окремо.
З питань участі у чемпіонаті звератися: 0990773751 Дмитро