Асоціація футзалу Сумщини

Анонс «Золотого плей-офф» Другої ліги Чемпіонату Сумської області

Ось і дісталися ми до найцікавішого етапу в Другій лізі, команди пройшли регулярний сезон головним завданням якого було відібратися до найкращої вісімки колективів ( по 4 з групи «А» та групи «Б»), та поборотися в плей-офф за звання чемпіона. Матчі на виліт це завжди стрес, адже права на помилку більше не має тому будь-яка невдала гра може стати останньою, від того і напруга на гравців зростає. З нетерпінням чекаємо на початок, та бажаємо удачі на старті.

Субота 25.02

ТРО Суми – Аквітан (15:00, спорткомплекс СДПУ)

ТРОшники зіграють свій матч проти Аквітану, колективу якому останнім часом не вдається зібратися оптимальним складом, а від того і передбачити як цього разу зіграють роменчани досить складно. Військові зуміли видати хорошу кінцівку першого етапу, де особливої уваги можна приділити їх важливій нічиїй проти Зірки, саме цей пункт і дозволив колективу кваліфікуватися до плей-офф. ТРО Суми залежать від дій своїх лідерів: Змислі та Доценка, які й впливають на ведення гри команди, тому відсутність Миколи Доценка може стати для колективи неоціненною  втратою перед важливим матчем. Чого чекати від Аквітану поки не зрозуміло, здається, що інколи господарям стає сумно і від того вони починають створювати собі певні проблеми авантюрно граючи поблизу власних воріт. Звісно в деяких випадках, як в матчах з Хлібодаром або Балу, це їм виходить боком, тому першочерговим завданням для підопічних Артема Кравченка являтиметься  донести до гравців думку відіграти максимально уважно та прагматично, адже в поєдинках на виліт можливості скористатися другим шансом вже не буде. Якщо ж ми побачимо Аквітан зразку кубкової дуелі з Зіркою, то шанси пройти далі дуже високі, все залежить від їх готовності та стабільності.

Наш прогноз – 1:4

Неділя 26.02

Зірка – Балу (9:00, спорткомплекс СДПУ)

Досить важко спрогнозувати як піде гра між цією парою. По факту «адвокати» ще не мали досвіду проти настільки напористого колективу, тому буде цікаво подивитися, як вибудують свою тактику Грищенко і Компанія. З точки зору досвіду окремих гравців, то тут перевага на боці господарів, але чи стане цей факт вирішальним фактором поки не зрозуміло, адже самовіддача та й якість гри в останніх матчах Балу додають оптимізму її вболівальникам. Проблема в тому, що права на помилку не має, тому варто відіграти не гірше ніж на фініші регулярного чемпіонату, а якраз стабільності, колективам які проповідують відкритий стиль гри і не вистачає. Без сумніву нас очікує видовищна зустріч двох гідних команд, ну а перевагу віддамо все ж таки Зірці, яка має в складі більше досвідчених гравців.

Наш прогноз – 3:1

Хлібодар – ЕФК Олександрія (15:00, спорткомплекс СДПУ)

Цікаве протистояння дарує нам четвертьфінальна зустріч між Хлібодаром зі Степанівки та ЕФК Олександрії з Кровного. Господарі вже можуть писати мемуари за мотивами найкращих голлівудських фільмів, коли на початку все рушиться і не виходить, а потім наступає переломний момент і герой починає надолужувати втрачене. Команда не просто потрапила до плей-офф, а  завдяки восьми матчевій серії перемог, впевнено виграла групу «Б». Тому на даному етапі підходить до матчу в статусі явного фаворита і справа не лише в тому з якого місця потрапили до четвертьфінальних ігр степанівці, а в тому яку якість футзалу демонструють Малюченко і Ко. Колектив не лише спроможний багато забивати, а й надійно працює у захисті, тому для підопічним Гученка доведеться добряче попрацювати, щоб нав’язати боротьбу своїм опонентам. Олександрійці, дещо забуксували після екватору другого кола, і мали певні проблеми як з результатами, так і в першу чергу з надійністю поблизу власних воріт. Тому думаємо, що саме на захисті буде наголошувати Віталій Олексійович молодим гравцям своєї команди. Гості, вміють забивати, то ж  якщо їм дати розгулятися в атаці, то можна вже і не наздогнати. Головне, кровенчанам, буде спіймати хвилю на якій колектив вривався у новий рік, тоді нас очікує один з найвидовишніших двобоїв цього етапу. Обидві команди багато та енергійно працюють попереду, тому можна очікувати чималу кількість моментів, ну а хто кого перестріляє покаже гра.

Наш прогноз – 5:3

Елітбуд – Оріон (14:00, спорткомплекс СДПУ)

Мабуть все таки найбільш інтригуюче протистояння протистоянь плей-офф Другої ліги. Оріон, що завершив другим групу «А» прийматиме Елітбуд, що прийшов на фініш третім в групі «Б». Обидва колективи впевнено пройшли до вісімки кращих демонструючи протягом сезону зрілий футзал. Осоївці мають добрий баланс між захистом та атакою і в цілому так і не згадаєш гри де б у команди були проблеми чи то з моментами чи то серйозних провалів позаду, тому «будівельникам» явно випав один з найважчих суперників. Елітбудівці протягом сезону мали відчутні проблеми проти так би мовити швидких колективів, які полюбляють грати на високих скоростях, саме в цих матчах Єременко і Ко виглядали важко не зумівши нав’язати боротьби. Проте якщо гостям вдасться  щільно відіграти в захисті, як в кубковому матчі проти Грануму то шанси на перемогу значно виростуть. Нас очікує цікава зустріч між двома різноплановими колективами, а чий стиль виявиться сильнішим покаже гра.

Наш прогноз – 2:2 (прохід Елітбуду)

Головне питання: Чи вдасться андердогам створити сенсацію та вибити головних фаворитів плей-офф?

Відповідь на дане питання ми дізнаємось після чвертьфінальних баталій.

Коментарі закриті.