Асоціація футзалу Сумщини

Анонс восьмого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Останній тур Вищої ліги залишив лише одне питання, проте яке… Саме в фінальному матчі ми і дізнаємося ім’я чемпіона літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Тож з нетерпінням очікуємо на розв’язку та слідкуємо за результатами інших протистоянь. До вашої уваги анонс сьомого туру Вищої ліги.

Третій Тайм – Хлібодар /28.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Два середняки ліги з’ясовуватимуть між собою хто ж з них розташується вище у підсумковій турнірній таблиці. Звісно з точки зору досвіду, господарі мають беззаперечну перевагу, проте останнім часом Степанівці набрали непоганий хід, та якщо зуміють підійти до гри у повному складі, то мають шанси нав’язати свою гру. Головний козир гостей – це швидкість більш молодої групи атаки, які за рахунок своєї мобільності створюють чимало проблем захисникам суперника, тож якщо дати їм розгулятися, можна вже потім не наздогнати. Тим паче, що останнім часом саме фізична складова є головною проблемою господарів, у яких виникають труднощі в другій частині матчу.

Наш прогноз: 3:3

Сумиобленерго – ФК Лебедин /28.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Сумиобленерго проведуть свій останній матч літнього чемпіонату проти ФК Лебедину. Звісно, підопічні Євгенія Хабовця вже не претендують на призові місця, проте з огляду на те який футзал демонстрували «енергетики» впродовж всього сезону, команда стовідсотково заслуговує знаходитися в верхній частині турнірної таблиці. Для цього господарям матчу потрібно здобувати перемогу проти дебютанта ліги, які не зважаючи на те, що досі не мають перемог у фінальній стадії, демонструють добротний футзал. Гостям дещо не вистачає майстерності на завершальній стадії, проте легкої прогулянки не мав жоден із суперників Лебединців, і щоб зламати їх супротив кожному з них довелося прикласти максимум зусиль. Тож цікаво буде подивитися чи вистачить у господарів на останній поєдинок мотивації та бажання.

Наш прогноз: 4:2

CompService – ФК Балу /30.08, ФЦ Барса, 17:00, поле 3/

CompService, який минулого туру своєю перемогою над Технологією-Агросвіт гарантував собі бронзові медалі Вищої ліги, спробує не впасти обличчям в бруд в своєму останньому поєдинку та позитивно закінчити чемпіонат у протистоянні з ФК Балу. «Ведмеді» ж в свою чергу безсумнівно також захочуть грюкнути дверима у своєму заключному матчі у Вищій лізі. Тим паче, що команда справляє добре враження і у кожній своїй зустрічі демонструвала відкритий футзал, змушуючи чимало понервувати захист суперника. Проте як раз така відкритість і грала з підопічними Станіслава Корсуна у злий жарт, не дозволяючи взяти перемогу з більш досвідченими суперниками, які вдало реалізовували свої контратаки. Тож чи схочуть гості підлаштовуватися під фаворитів та діяти більш прагматично, чи все ж таки не відходитимуть від свого звичного малюнку, розраховуючи саме свій атакувальний потенціал, дізнаємось після матчу. В будь-якому випадку на кілька голів з боку обох команд можна сміливо розраховувати.

Наш прогноз 5:3

Технологія-Агросвіт – Сумигаз /01.09, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Головним матчем літа в якому зійдуться між собою Технологія-Агросвіт та Сумигаз закінчуватиметься чемпіонат. Минулого туру підопічні Максима Мисловського втратили лідерство у чемпіонаті, програвши CompService, тому саме «газовики» можуть не форсувати події, діючи обережно по результату. Гості являються минулорічними чемпіонами, тож тепер в них випала нагода захистити свій титул і наврядче слід чекати від них що вони так просто віддадуть таку можливість. Технологи вже давно не були в ситуації коли їм потрібно наздоганяти, тож цікаво буде подивитися як їм вдасться впоратися з цим завданням. Чи побачимо ми нового чемпіона, чи все ж таки продовжиться гегемонія старого, дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 2:2

Коментарі закриті.