Асоціація футзалу Сумщини

Анонс восьмого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Останній тур Другої ліги подарує нам ім’я нового чемпіона, тож з нетерпінням чекаємо як претендент впорається із тиском та доведе почату справу до кінця. До вашої уваги анонс сьомого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Валедіанс – Спартак /29.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 4/

Поразка Валедіанса в минулому турі, поставила під питання місце команди. Адже завдяки набраним трьом очкам, Patriots наблизився впритул до підопічних Леоніда Сеня, перед якими тепер нависла невтішна перспектива залишитися останніми в лізі. Щоб такого не сталося, господарям потрібно долати Спартак. Гості останнім часом видають дуже цікаві поєдинки, з інтригою до останніх секунд, тож безсумнівно так просто віддавати перемогу опоненту не намірені. Валедіансу доведеться значно дисциплінованіше провести гру у захисті, адже вісім голів в одній зустрічі не додають ентузіазму перед фінальним матчем, тим паче, що цього разу переважну більшість часу доведеться діяти проти п’яти польових гравців. Тож чи зможуть господарі власноруч собі забезпечити безпечне місце, дізнаємося по завершенню гри.

Наш прогноз: 3:6

ЕФК Олександрія – Натон-Лікарське /29.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Цікавий поєдинок чекає нас  між ЕФК Олександрією та Натон-Лікарським. Очна зустріч вирішить хто саме забезпечить собі другу сходинку чемпіонату, проте підопічні Віталія Гученка ще триматимуть матч Грануму в голові, адже у господарів ще залишаються шанси посісти першу сходинку у разі поразки команди Олександра Даценка. Обидва колективи проводять якісний сезон забезпечивши собі нагороди і якомога вище місце стане для них так званою вишенькою на торті. Гості, які досі не знають гіркоти поразки мають найкращий захист у лізі, що робить виконання завдання для кровенчан ще важчим. Тож цікаво буде подивитися кому саме вдасться бути готовим до зустрічі та запропонувати опоненту свою гру.

Наш прогноз: 2:2   

Гранум – Слобожанщина-Агро /29.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Головний матч Другої ліги, в якому Гранум повинен не програти, щоб посісти першу сходинку в турнірній таблиці. Підопічні Олександра Даценка провели впевнено весь фінальний етап, та мають зробити останній крок, щоб довести всю справу до логічного завершення. Останній матч команди, показав, що у разі необхідності вони вміють зіграти прагматично, тож така манера може стати у нагоді у вирішальному протистоянні. Тим паче, що Слобожанщина-Агро вже має досвід відбирати очки у Грануму. На попередньому етапі, саме «агрономи» стали каменем спотикання для господарів, зігравши з ними 4:4, тож, щоб не створювати собі зайвих проблем цілком ймовірно буде зіграти більш обережно. З інтригою слідкуємо за вирішальним поєдинком в якому і вирішиться доля чемпіонства.

Наш прогноз: 4:2

Forza Patriots /30.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Обидва колективи підходять до останньої зустрічі з прямопротележним настроєм, адже Forza зазнавши поразки вибула з боротьби за нагороди, а Patriots в яскравому поєдинку зумів здолати Валедіанс, тим самим давши собі шанс втікти з останньої сходинки. Для цього гостям потрібно продемонструвати не менший атакувальний потенціал ніж минулого тижня, та все ж бути більш уважними позаду. Господарі, для яки даний поєдинко не має якоїсь турнірної мотивації, може на останок грюкнути дверима зігравши в своє задоволення та на мажорній ноті завершити чемпіонат. Тож в кого саме буде більше мотивації у того й буде більше шансів на позитивний результат.

Наш прогноз: 5:3

Коментарі закриті.