Асоціація футзалу Сумщини

Анонс тринадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Передостанній тур чемпіонату Сумської області з футзалу у Першій лізі, може розставити всі точки над «І», що додає не аби якого інтересу до поєдинків 13 туру. Чи забезпечить Прокуратура собі дострокове чемпіонство, дізнаємось по завершенню всіх поєдинків ігрового вік-енду. До вашої уваги анонс матчів тринадцятого туру у Першій лізі.

Натон – Балу / 17.02-15:00; палац спорту СумДУ/

Поєдинок проти Балу – останній шанс Натону зачепитися за місце у першій четвірці. Лише перемога господарів, залишить інтригу у боротьбі за четверту сходинку. Звісно, за великим рахунком, четверте не надто відрізняється від п’ятого місця, але ж знати, що ти завершив сезон в першій частині турнірної таблиці, все ж таки додає певного оптимізму на майбутнє.

Тим паче, що у колективів залишилася невирішена справа з першої очної зустрічі, де суперники, так і не виявили сильнішого. Тому, безсумнівно, спробують це зробити цього разу. «Ведмеді», останнім часом, почали демонструвати досить змістовний футзал, і як же прикро для них, що сезон добігає кінця. Тим паче, що підопічні Станіслава Корсуна, зберігають шанси потрапити у трійку призерів. Тому кілька зайвих поєдинків, їм би аж ніяк не завадили. Гості, мають всього два тури, щоб наздогнати Peppers, і мінімум, що можуть зробити «ведмеді» – взяти максимум у своїх поєдинках. Ну а далі сподіватися, що «перці», із шести розігруючих очок, зможуть взяти не більше одного. Тож цікаво буде спостерігати за розв’язкою, і почнемо як раз з поєдинку Натон – Балу.

Наш прогноз: 2:3

МХП-Урожайна країна – Brocar-Star Peppers / 17.02-16:00; палац спорту СумДУ/

Матч, від якого і залежить доля, так званого золотого матчу. МХП-Урожайна країна, що йде на другому місці, зустрічається з не менш потужним, Brocar-Star Peppers. Зустріч першого кола, так і не виявила сильнішого, і залишила чимало питань, адже під час того поєдинку, ініціатива переходила від однієї команди до іншої, що так і не дало зрозуміти хто ж з них фаворит.

З точки зору турнірної мотивації, то тут також все максимально гаряче. У разі перемоги, господарів, нас чекає золотий матч Роменців проти Прокуратури в наступному турі. У разі ж перемоги гостей, боротьба за золото може бути вирішеною ще до очного матчу «puncher’s» проти прокурорів. Адже уявити втрату очок підопічними Віталія Ханюкова у зустрічі з Forza, доволі складно. «Перці», в свою чергу, мають лиш зосередитися на можливості взяти срібні медалі чемпіонату. І для цього їм потрібно лише перемагати своїх опонентів, тим самим скорототивши відставання до них на відстань витягнутої  руки. Отже мотивації у обох колективів, більш ніж достатньо, тому в першу чергу головне підійти до матчу в максимально бойовому складі, та показати свою найкращу гру. Тут нам вбачається досвід Peppers, має зіграти ключову роль. Підопічні Валерія Карацюби, в подібних епізодах як риба в воді, тому віддамо перевагу саме гостям. Ну а як складеться все насправді, дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 1:2

Forza – Прокуратура / 17.02- 17:00; палац спорту СумДУ/

Прокуратура, перед своїм протистоянням з Forza, вже буде знати результат матчу МХП-Урожайна країна з Brocar-Star Peppers. Тому більш ніж чудово, буде розуміти всі розклади, та відштовхуватися саме від них. Наразі, все в руках саме команди Віталія Ханюкова, і лише від них залежить в якому статусі вони підходитимуть до фінального поєдинку. Forza, минулого тижня, зуміла нав’язати боротьбу «перцям», але в підсумку все одно зазнала поразки. Підопічним Олександра Бабича, все ж таки, не вистачає досвіду в боротьбі проти таких колективів, тому вважаємо, що і цього разу не варто чекати чогось сенсаційного від господарів.

Наш прогноз: 2:5

Спартак – Гранум / 18.02- 11:00; палац спорту СумДУ/

Ну і на останок поєдинок, що винесений на окремий ігровий день. Битва двох головних аутсайдерів ліги, які скоріш за все, посперечаються між собою хто посяде останню сходинку чемпіонату. В другому колі, гості зуміли взяти чотири очки, але за великим рахунком, суттєво покращити ситуацію не змогли. У разі ж перемоги, Гранум, остачно залишить останнім Спартак, тому є відчуття, що підопічні Білоконя, прикладуть максимум зусиль аби цього не сталося. Матч першого кола, закінчився «вікторією» саме Спартаківців, тому господарям, не зайвим буде переглянути запис того поєдинку, та пригадати за рахунок чого це вдалося зробити. Тож цікаво буде подивитися, чи вдасться повторити успіх попереднього очного поєдинку команді Владислава Білоконя.

Наш прогноз: 1:3

Коментарі закриті.