Асоціація футзалу Сумщини

Анонс третього туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цими вихідними на нас чекає третій тур чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі. З кожною наступною грою, команди додають та все більше входять в сезон. Тож для деяких колективів даний тур має велике значення з точки зору боротьби за місця у верхній частині турнірної таблиці. Адже відпустивши на старті, не у всіх вистачить сил наздогнати в кінці.  До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків Вищої ліги.

CompService – СКІФ-СДПУ /18.11 – 12:00; спорткомплекс СДПУ/

CompService після перемоги над Сумиобленерго має протистояти команді Ігора Кравченка, яка поки впевнено долає своїх опонентів. Для «комп’ютерників» дана зустріч, можливість довести, що відлуння  провального старту чемпіонату вже забуте, і колектив дійсно має підстави вважатися серйозним конкурентом за найвищі місця.  Проте для цього, підопічні Олексія Тюріна мають добре підготуватися функціонально. Саме завдяки високому темпу впродовж всієї гри «педагоги» дотискають своїх суперників у другій частині матчу.  СКІФ поки немає особливих проблем та виглядає збалансованим в усіх лініях, це надає  Ігору Кравченку варіативності в протистояннях з опонентами, адже не багато команд може похвастатися трьома четвірками. Що ж чи вдасться гравцям CompService, щось протиставити невпинним «педагогам» дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 2:4  

O’Grady’s Team – Явір Краснопілля /19.11 – 14:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

O’Grady’s Team спробує повернутися на переможну тропу в протистоянні з Краснопільським Явором, який поки не може знайти свою гру в цьому сезоні. Гості лише періодично нагадують минулорічних себе, проте більшу частину матчу все ж виглядають розбалансованими. Здається Зеленський ще шукає оптимальне поєднання четвірок, тож поки Явір залишається без очок в чемпіонаті. O’Grady’s після вдалої гри з «енергетиками»,  безуспішно протистояли СКІФу  минулого туру. Підопічні Віталія Паська провалили другу частину матчу, тож мають зробити певні висновки щодо розподілу сил на весь відрізок протистояння. Можливо не завадить згадати награвання з підключенням Костянтина Петухова, які колектив полюбляв застосовувати минулого сезону, і часто приносив свої плоди. Навряд чи варто чекати на відкритий футзал, адже результат в даний момент стоятиме на першому місці. Тож цікаво буде подивитися хто зуміє здивувати опонента більше.

Наш прогноз: 2:3

СК Поліцейських Сумщини – Сумиобленерго  /19.11 – 15:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Надважливий матч чекає на команду Сумиобленерго цього тижня. Маючи в пасиві дві поразки в стартових турах «енергетики» зустрічаються з СК Поліцейськими Сумщини, і щоб не потрапити до психологічної ями, повинні брати очки в цьому поєдинку. Обидва колективи мають приблизно однаковий настрій після минулого туру, адже обидва заслуговували на більше, проте удача сприятливішою була до суперників. Полісмени, багатьох, по хорошому, здивували своїм активним пресингом та сміливістю в матчі проти Технології-Агросвіт. Тож цілком логічно, що підопічні Олександра Єлшанського  розраховують на більш позитивний результат у порівнянні з грою минулого тижня. Сумиобленерго, в свою чергу має налагодити реалізацію, адже за створені моменти, як вони вже встигли зрозуміти,  очок не додають. За два тури «енергетики» забили найменше,  тож якщо хочуть піднятися вгору по турнірній таблиці, мають забивати голи. Без сумніву нас чекає цікава зустріч, команд, що проповідують комбінаційний футзал, тому з підвищеним інтересом слідкуватимемо за розв’язкою даного поєдинку.

Наш прогноз: 2:2

Газмережі СФ – Технологія-Агросвіт  /19.11 – 16:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Центральний матч туру зіграють між собою Газмережі СФ та Технологія-Агросвіт. Цього літа команди вже протистояли одна одній у боротьбі за чемпіонство і тоді лише очна перемога у заключному турі проти «газовиків» дозволила «технологам» святкувати чемпіонство. Тож як мінімум присмак тієї гіркоти поразки ще має бути в пам’яті гравців Газмереж. Минулий тур для обох колективів склався доволі не просто і лише за рахунок титанічних зусиль як першим так і другим вдалося перевернути свої поєдинки та здобути три очки. Тож виникає питання чи вистачить емоцій на ще одну таку зустріч. Підопічні Андрія Бурдюга вже мають досвід відбирати очки у Технології-Агросвіт, і тут головним козирем господарів може бути свіжість, адже «технологам» на передодні доведеться зіграти свій тур Чемпіонату Україниу Першій лізі в Дніпрі, що відбере чимало сил у команди Максима Мисловського. Тому цікаво буде подивитися чи зможуть цим скористатися гравці Газмереж.

Наш прогноз: 3:3

Україна Токарі – СумДУ  /19.11 – 17:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Після результатів минулого тижня команди підходять до очної зустрічі з прямопротележним настроєм, адже студенти політеху втратили очки на останніх у матчі з Газмережами, а токарівці впевнено переграли Явір з Краснопілля 3:0. Впевнені, що підопічні Михайлюка  налаштовуються продовжити переможний шлях і надалі. Для цього господарям потрібно з такою ж надійністю діяти як і в попередніх турах.  А от чи вдасться їм стримати більш мобільних гравців СумДУ, буде цікаво дізнатися. На старті у підопічних Олександра Шумило немає проблем зі створенням моментів, але є відчутні труднощі в плані концентрації, команда не найкращим чином діє поблизу власних воріт, через що і немає очок. Гравцям СумДУ буде вкрай важливо додати саме в цьому компоненті, та мінімізувати прикрі помилки при виході з оборони. Ну і звісно ж удача політехівцям у грі проти досвідчених опонентів також не завадить. Побачимо чим закінчиться зустріч, ну а ми спробуємо спрогнозувати впевнену перемогу господарів.

Наш прогноз: 4:1

Коментарі закриті.