Асоціація футзалу Сумщини

Анонс третього туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цієї суботи в легкоатлетичному манежі СумДУ пройдуть зустрічі третього туру Першої ліги з футзалу. Результати яких можуть остаточно сформувати верхню та нижню частину турнірної таблиці, та вже на старті сезону надати лідерам певного запасу перед іншими. Тож слідкуватимемо разом, чи вдасться комусь з андердогів майбутніх протистоянь втрутитися в плани фаворитів. До вашої уваги анонс третього туру Першої ліги з футзалу.

Спартак – Натон /18.11 – 16:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Після невдалого минулого тижня для обох команд, спартаківці та постольчани спробують реабілітуватися в очному протистоянні. Підопічні Владислава Білоконя провели не найкращий вік-енд зазнавши двох невдач. І якщо у зустрічі з Forza, Спартак показав пристойну гру, та був близький взяти очки, то  матч проти МХП-Урожайна країна завершився геть погано. Проте, можливо, такі результати змусять господарів дістати внутрішні резерви та здобути більш позитивного підсумку проти Натону. Постольчани, для того щоб перемогти мусять уникати тих помилок, що підопічні Едуарда Підлужного припустилися у матчі з Прокуратурою. Гості покладають великі надії на Дмитра Бехту в атаці, і якщо господарям не вдасться його «закрити», то свої два-три м’ячі сімдесят сьомий номер постольчан безсумнівно заб’є. Ну а хто з колективів вже відійшов від невдач минулого тижня дізнаємося після їх очного протистояння.

Наш прогноз: 1:4      

Прокуратура – ФК Балу /18.11-17:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Цікаве протистояння нас очікує між командами Прокуратури та ФК Балу. Прокурори поки виглядають досить впевнено і є відчуття, що ще не показували свій найкращий футзал, граючи в попередніх матчах з певним запасом. Проте специфіка зустрічей з командою Балу така, що або ти готовий до боротьби та віддаєш всі сили заради результату, або «ведмеді» тебе, як кажуть, з’їдають своєю енергією. Не зважаючи на поразку проти Brocar-Star Peppers, гості продемонстрували, що легко з ними нікому не буде. Підопічні Станіслава Корсуна діяли сміливо в атаці і лише брак досвіду не дозволив Балу чіплятися за очки. Тож цікаво буде подивитися на скільки серйозно сприйматимуть свого суперника,  лідери турнірної таблиці. Адже за неналежну підготовку можна отримати, такий же і результат.

Наш прогноз: 3:1

Forza – МХП-Урожайна країна /18.11- 18:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Роменчани після феєрії минулого тижня спробує продовжити свою серію у матчі проти дисциплінованого колективу Forza. Підопічні Бабича в своїх поєдинках в першу чергу спираються на надійність біля своїх воріт, та якісно реалізовані стандарти біля чужих. Завдяки цій тактиці, у господарів на даний момент чотири очки, що дозволяє їй триматися в числі лідерів ліги. Для роменчан головним завданням буде не втратити холодний розсуд після минулих вихідних, адже той результат якого досягли «puncher’s” дійсно п‘янить, чим як раз можуть скористатися Forza. Адже як не крути, а при правильному настрої господарі вміють створити проблеми будь-якому супернику.

Наш прогноз: 1:3

Гранум – Brocar-Star Peppers /18.11 – 19:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Гранум, після нищівної поразки в зустрічі з МХП-Урожайна країна, отримує в суперники не менш грізного в особі Peppers. Гості, після перемоги минулого тижня, сто відсотково розраховують поповнити свій очковий доробок в протистоянні з одним з аутсайдерів поточної турнірки. Тим паче, що у «перців» напрочуд вдало складаються очні зустрічі з командою Гранум. В минулому сезоні підопічні Карацюби святкували дві впевнені перемоги – 4:0 та 5:1, тож безсумнівну мають статус фаворита матчу. І тепер головним завданням для гостей становить підтвердження даного статусу. Гранум же поки виглядає досить блякло, тож поки не зрозуміло за рахунок чого підопічні Олександра Даценка зможуть перемогти Peppers.

Наш прогноз: 2:6

Коментарі закриті.