Асоціація футзалу Сумщини

Анонс третього туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу

Цієї неділі в Легкоатлетичному манежі СумДУ відбудеться третій тур Вищої ліги.

09:00  «CompService» — «Сумихімпром-СДПУ»

Розпочнеться ігровий день протистоянням команд, які досить непогано проявили себе на старті чемпіонату. Обидві зустрічалися з сильними суперниками в перших двох турах і продемонструвавши хорошу гру заробили чотири і три бали відповідно. Також хотілося б відмітити впевнену гру голкіперів команд, і Балухта і Волков доволі сильно провели стартові тури. Тож очікуємо «низового» матчу, де команди в першу чергу будуть думати про захист своїх воріт.

Прогноз на гру —  2:2

10:00 «Сумигаз» — «Технологія-Агросвіт»

Далі нас очікує протистояння команд, які мають чи не найсильніший склад гравців серед всіх учасників чемпіонату, чимало з яких пограло в Українській Екстра-лізі. Та, як показали перші два тура, їм ще також потрібно увійти в сезон, адже набір залікових пунктів поки що дається їм не так легко. Нічиї в першому турі, та мінімальні перемоги в наступному. Приблизно таких результатів варто очікувати і від цієї гри.

Прогноз на гру — 2:3

11:00 «Україна» (Токарі) — «Lex VSK»

В 11:00 зіграють команди, які найбільше розчарували на старті чемпіонату, і якщо «Україна» виправилась в минулому турі, здобувши вольову перемогу над «Сумиобленерго», то «Lex VSK» до невиразної гри в першому турі, додав розгромну поразку від «КомпСервіса» і перебуває на останній сходинці серед команд, що зіграли дві гри. Тож хотілося б скорішої перебудови від «Lex VSK», адже від них ми звикли бачити зовсім інші результати.

Прогноз на гру — 3:1

12:00 «Третій тайм» — «Явір» Краснопілля

Ще одна цікава зустріч в якій складно виділити фаворита чекає нас о 12:00. Можливо «Третій тайм» має невеличку перевагу, адже зіграв на гру більше, і підходить до зустрічі з хорошим настроєм після перемоги в минулому турі, що не можно сказати про «Явір», який поступився 1:2. Щодо гри то «Явіру»  варто бути готовим до нестандартних дій опонентів у вигляді підключення Петухова до атак своєї команди. А підопічним Паська остерігатися дальніх ударів від Зеленського чи Мигаля.

Прогноз на гру — 3:3

13:00 «Сумиобленерго» — Громада «Попівська сільська рада»

Закриватимуть програму третього туру команди, які мінімально поступилися тижнем раніше. Тож це буде чудова можливість реабілітуватися. Обидві команди  роблять ставку в першу чергу на надійну оборону, і комбінаційний футзал. Тому не варто очікувати від цього матчу велику кількість забитих м’ячів, адже будь-яка помилка в грі може стати фатальною.

Прогноз на гру — 1:1

Обсуждение закрыто.