Асоціація футзалу Сумщини

Анонс та розклад матчів третього туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На тижні, що відбудеться, команди учасниці літнього чемпіонату Сумської області з футзалу, зіграють свій заключний тур в першому етапі. Після нього стане остаточно відомо шістнадцять  колективів, що підуть «шляхом чемпіонів», та шістнадцять колективів, які змагатимуться в сітці «переможців».  Лише в двох групах: «D» та «H», вже відома пара, що кваліфікувалася до сітки «чемпіонів», в усіх інших же, ще жива інтрига. До вашої уваги анонс заключного туру першого етапу літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Група «А»

В цьому квартеті, вся увага буде прикута до поєдинку між Фортуною та Натоном, адже саме ці два колективи мають однакові шанси на потрапляння до першої шістнадцятки команд. Визначити фаворита, цього протистояння буде доволі складно, адже не зважаючи на те, що Натон виступає рангом вище, підопічні Владислава Лавруся – це давно збитий колектив, котрий може посперечатися на рівних з командою з Постольного.  Через додаткові показники, гостей, влаштує і нічия, але навряд чи саме на неї будуть грати футзалісти Натону. Подивимося як саме складатиметься гра, але є таке передчуття, що все буде вирішуватися на останніх секундах цього поєдинку.

В другому поєдинку, як такої інтриги бути не повинно. Lex-VSK, справжнім ураганом пройшовся по двох своїх попередніх суперниках, і сподіватися на те, що у гравців Patriots вийде на рівних протистояти підопічним Віталія Ханюкова, думаємо, не варто. Якщо не станеться якихось непідвладних здоровому глузду речей, то ми побачимо чергову впевнену перемогу Lex-VSK.

Фортуна – Натон /18 червня – 19:00, поле 4/

LexVSKPatriots /17 червня – 19:00, поле 3/

Група «В»

В групі «В», ситуація ідентична що і квартетом вище. Якщо в першому матчі між Краснопільським Явором та Red Falcons, навряд чи нам доведеться чекати інтригу. Краснопільці, виступають дуже впевнено і за грою значно переважають суперників. То в другому поєдинку, нас чекає дуже цікава розв’язка. Лебединські ковбаси та Peroff, в очній боротьбі визначать де кому доведеться продовжувати цей чемпіонат. Обидва колективи, мають амбіції покращуватися та прогресувати, тож потрапляння до верхньої частини змагань розцінюватиметься для кожного з них  як добрий знак. За стилем це абсолютно протилежні команди, тож тим цікавіше буде спостерігати, чия манера матиме перевагу. Лебединці, завжди покладаються на фізичну витривалість, та наполегливість Олександра Іващенка та Олексія Рябка. Peroff, же навпаки після співпраці з Дмитром Ігумновим, воліє більше діяти через вихід із зони, та відточені послідовні дії. Тому головним їх козирем можуть стати певні домашні заготовки. Не хочеться забігати наперед, але є таке відчуття, що доведеться рахувати додаткові показники…

Явір Краснопілля – Red Falcons /21 червня – 19:00, поле 4/

Лебединські ковбаси – Peroff /20 червня – 19:00, поле 3/

Група «С»

В квартеті «С», все куди більш заплутано. Якщо з місцем Технології-Агросвіт ні в кого немає жодних сумнівів і домислів. То за наступну путівку в теорії борються одразу три колективи. І навіть Сумиоблнерго-КПР, котрі програли до цього два матчі, у разі перемоги над ЕФК Олександрією, та поразки Валедіансу від «технологів», що дуже ймовірно, також  втручаються у боротьбу за вихід.

Для підопічних Максима Мисловського, подібні зустрічі як з Валедіансом – це в першу чергу можливість дати зрозуміти принципи гри своїм молодим новачкам, адже команду поповнили кілька талановитих футзалістів, зокрема: Максим Русін, Артем Ярошенко та Ігор Сметаненко, тож отримувати свій ігровий час в цих матчах та користатися ним буде додатковою мотивацією для них. Ну а досвідчені гравці, звісно ж допоможуть забезпечити результат.

Друге ж протистояння, одразу навіяло спогади зимового чемпіонату, адже тоді в заключному турі Олександрійці, аби забезпечити собі срібні медалі Другої ліги, також зустрічалися з Сумиобленерго-КПР.  І тоді, будемо відверті, підопічним Віталія Гученка, дуже пощастило здобути вольову перемогу, адже через тиск результату, молоді гравці втратили самоконтроль і дозволили собі припуститися чималу кількість помилок. Тож дуже важливо буде, цього разу не наступити на ті ж самі граблі, бо вдруге, все може розвернутися зовсім інакше.

Технологія-Агросвіт – Валедіанс /19 червня – 18:00, поле 3/

Сумиобленерго-КПР – ЕФК Олександрія /21 червня – 18:00, поле 4/

Група «D»

В групі D, вже все визначено, і залишилося лише вияснити, хто яке підсумкове місце посяде у квартеті.  Нас чекає два очні протистояння: між лідерами групи – CompService та Елітбуд. Та аутсайдерами ТРО Суми проти СП-Паритет. І тут головне питання, чи стане у гравців мотивацію вести боротьбу до останнього, чи все ж таки з урахуванням виконаного (або ж проваленого) завдання вдовольнитися безпосередньо грою. Цю відповідь ми дізнаємося вже по завершенні цих зустрічей.

CompService – Елітбуд  /21 червня – 19:00, поле 3/

СП-Паритет – ТРО Суми  /17 червня – 19:00, поле 4/

Група «Е»

Найбільш не прогнозована група в цьому етапі. Тут може трапитися взагалі, все що завгодно, і в теорії кожен колектив може претендувати на перші дві сходинки.  Багато, що буде залежати від поєдинку Третього тайму проти Нової пошти. Не зважаючи на статус дебютанта, «поштарі» одразу ж чудово заявили про себе, та підібрали добротний склад гравців, з досвідом виступів у еліті нашого футзалу, тож ця гра точно не стане легкою прогулянкою для підопічних Віталія Паська.

Для гостей, вкрай важливо буде більш уважно відіграти у захисті, та не припускатися тих помилок, що були в поєдинку з Колос Підліснівка. Тому, саме концентрація, стане головним завданням для тренера перед матчем. В свою чергу для господарів, поразка в цій зустрічі не стане якимось провалом, але все ж таки, враховуючи той склад гравців, що вони мають, сто відсотків хочеться розраховувати на більше. Не зважаючи на інтригу в багатьох групах, розв’язка цієї без сумнівно стане, найзапеклішою. В другій парі, завдання для Балу, максимально просте – зіграти не гірше ніж Нова пошта. Підопічні Станіслава Корсуна, провели чудовий матч з точки зору зарядженості та боротьби за результат, але чи стане енергії на два такі матчі, хочеться подивитися. Звісно, на папері, «ведмеді», явні фаворити. Та от Підліснівці, вже показали, що здатні пошуміти. Тим паче, що у разі їх перемоги, та поразки Нової пошти, вони можуть в теорії посісти і другу сходинку. Все вирішуватимуть додаткові показники. Тож запасаємося попкорном, та слідкуємо за перипетіями квартету «Е».

Нова пошта – Третій Тайм /17 червня – 18:00, поле 3/

ФК Балу – Колос Підліснівка /17 червня – 18:00, поле 4/

Група «F»

В квартеті F, будь-які шанси на вихід з групи втратив колектив Forza, але від їх зустрічі буде багато, що залежати для іншої команди – Соборна. Білопільці, претендують на другу сходинку, і для цього їм потрібно виконувати завдання мінімум, а саме перемагати підопічних Олександра Бабича. В другій же парі,нас чекає дербі силових структур.  СК Поліцейських Сумщини в протистоянні з Прокуратурою, буде вирішувати питання першої сходинки в квартеті. В свою чергу, «прокурорам», аби не випасти з другої позиції, обов’язково потрібно здобувати очки. Як розгортатиметься поєдинок, та чи вистачить у команди Прокуратури сил стримувати потужний атакувальний порив господарів, дізнаємося після матчу.

Forza – Соборна  /21 червня – 18:00, поле 3/

СК Поліцейських Сумщини – Прокуратура /18 червня – 19:00, поле 3/

Група «G»

Не зважаючи на поразку Brocar-Star Peppers від Сумиобленерго, саме ці два колективи є беззаперечними фаворитами на вихід далі. Обидві команди проведуть свій заключний тур проти Хлібодару та Грифонів відповідно, і з огляду на те, як легко вони розібралися з суперниками в першому турі, сумнівів у їх синхронних перемогах немає.

BrocarStar Peppers  – Хлібодар /19 червня – 19:00, поле 3/

Сумиобленерго – Грифони /20 червня – 18:00, поле /

Група «Н»

   В квартеті «Н», все вже також вирішено. Очікувано для багатьох, Газмережі СФ та Колос Северинівка, вийшли із групи, забезпечивши собі потрапляння до шістнадцятки кращих ще за тур до фінішу. Тож яскравій вивісці матчу, банально може не вистачити мотивації протистояти один одному в повній силі. Хоча, все ж таки, з точки зору престижності, та самолюбства навряд чи срібний призер минулого літнього чемпіонату та чемпіон Вищої  ліги зимового сезону, захоче посісти місце нижче ніж перше.  В другій грі, Зірка та FC Unity вирішать долю того, хто буде замикати турнірну таблицю в групі, а хто хоч якось підсластить собі перший етап перемогою.

Колос Северинівка – Газмережі СФ /18 червня – 18:00, поле 3/

Зірка – FC Unity /18 червня – 18:00, поле 4/

Коментарі закриті.