Асоціація футзалу Сумщини

Анонс та розклад матчів першого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Нарешті всі ми дочекалися старту літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Після двомісячної паузи на старт розіграшу виходять 32 колективи, які у форматі ліги чемпіонів позмагаються за звання чемпіона. На цьому тижні всі команди зіграють свої перші поєдинки, тож перейдемо до анонсу стартового туру.

В цьому квартеті є явний фаворит – Lex VSK, котрий після річної паузи знову повертається до футзальної спільноти.

Підопічні Віталія Ханюкова, зустрінуться з Фортуною. Як правило, команда Владислава Лавруся, за рахунок зіграносиі,  нав’язує боротьбу кожному своєму супернику, тож з урахуванням, що для гравців Lex – це буде дебютна гра між собою, є можливість змусити добряче понервувати гостей. Та все ж, на нашу думку, клас виконавців «прокурорів» стане визначним, тож віддамо перевагу саме ним.

Другою парою від групи «А», стане Patriots – Натон. На папері, гравці Постольного виглядають фаворитом. Та як складатиметься сама гра для підопічних тандему Підлужний-Ткаченко поки складно.  Відомо про кілька втрат команди, зокрема і відхід Рауф Ісмаїлова до іншого колективу, тож буде цікаво подивитися чи є ким замінити одного з лідерів атак гостям.

Фортуна – Lex VSK /3 червня, 19:00 – поле 3/

Patriots – Натон /3 червня, 19:00 – поле 4/

В квартеті «В», Явір Краснопілля зустрічатиметься проти Peroff, і якщо оглядатися на зимовий чемпіонат, без сумніву має здобувати впевнену перемогу. Підопічні тандему Прилепа-Зеленський мають хороший склад молодих гравців, якому явно буде складно протистояти гостям.

Друга пара, несе куди більше інтриги, адже зустрічатимуться між собою Лебединсткі ковбаси та дебютант змагань Red Falcons. І якщо про гру Лебединців ми маємо добре уявлення, то чого чекати від новоствореного колективу, уявити дуже важко. Від того з особливим інтересом будемо слідкувати за подіями в цьому протистоянні.

Явір Краснопілля – Peroff /5 червня, 18:00 – поле 3/

Лебединські ковбаси – Red Falcons /5 червня, 19:00 – поле 4/

З надважливого протистояння розпочнеться  чемпіонат для Валедіансу та ЕФК Олександрії, адже скоріш за все, саме ці два колективи будуть претендувати на другу путівку до наступного раунду. Тож до матчу потрібно підійти з усією відповідальністю. Підопічні Леоніда Сеня, непогано провели другу частину зимового чемпіонату, і якщо колективу вдалося втримати у своєму складі всіх гравців, то Олександрійцям буде дуже не просто зламати захисні редути господарів. Підопічні Віталія Гученка продовжують свій непростий шлях у становленні команди, що в більшій мірі опирається на молодь. Тож в подібних протистояннях вкрай важливим завданням для гостей буде зуміти підійти до гри без зайвих нервів і скористатися своїми козирями, одним з яких являється мобільність групи атаки.

В другому матчі цієї групи, чинні чемпіони минулого літного чемпіонату – Технологія-Агросвіт розпочне захист свого титулу з двобою проти Сумиобленерго-КПР. Важко уявити, що на підопічних Максима Мисловського можуть чекати якісь сюрпризи у цій грі, тож можно чекати легку перемогу «технологів».

Валедіанс – ЕФК Олександрія /6 червня, 18:00 – поле 3/

Сумиобленерго-КПР – Техноолгія-Агросвіт /7 червня, 19:00 – поле 3/

В групі D, все розпочнеться з протистояння ТРО Суми проти добре знайомого Елітбуду. Колективи, зустрічалися між собою в рамках зимового чемпіонату у Другій лізі, і тоді в обох випадках «будівельники», святкували перемоги. Тож в певній мірі, Єременко і Ко, будуть вважатися фаворитами цієї пари. Склад обох команд, являється доволі віковим, що дає підстави припустити, що більша частина ведення гри буде проходити через розіграш штучної більшості. Ну а хто припуститься менше помилок, той і стане переможцем.

Другий матч цієї групи пройде між явним фаворитом квартету – CompService, та ще одновим колективом, що доволі довго не брав участь у футзальних змаганнях – Паритетом. Підопічні Олексія Тюріна, традиційно добре виступають у літніх змаганнях, тож слід чекати від них впевненою  старту у змаганнях. Тим паче, якщо «комп’ютерникам», вдалося вирішити проблему з довжиною лави запасних. Це однозначно додасть свіжості і без того добротному колективу.

CompService – Паритет /7 червня, 18:00 – поле 4/

ТРО Суми – Елітбуд /7 червня, 19:00 – поле 4/

Мабуть центральний матч всього першого ігрового тижня відбудеться в групі «Е», де Балу зустрічатиметься проти Третього тайму.

Обидва колективи, є досить потужними командами з хорошим підбором якісних футзалістів, які безсумнівно постараються показати максимум та здобути позитивний результат. А от кого вважати фаворитом цієї пари, поки не зрозуміло. З одного боку, досвід підопічних Віталія Паська, має надавати їм певну перевагу, проте в якому зараз фізичному стані гості – важко сказати. Тож завжди добре підготовлені функціонально «ведмеді», можуть банально перебігати своїх опонентів. В будь-якому випадку, в даному протистоянні буде на що подивитися.

Друга пара квартете «Е», несе не менше інтриги ніж перша, адже між собою на майданчику зустрінуться гравці Нової пошти та Колосу Підліснівка. І наразі, вся інтрига заключається як раз в тому, що дуже цікаво буде подивитися на що спроможні будуть дебютанти. Суперник не найпотужніший, але з яким, у разі недооцінки, точно доведеться повозитися. Поки не будемо забігати наперед та вішати ярлики на колективи, а просто дочекаємося самої гри.

Балу – Третій Тайм /3 червня, 18:00 – поле 3/

Нова пошта – Колос Підліснівка /3 червня, 18:00 – поле 4/

В квартеті «F», перший тур виглядає доволі рівним.

Прокуратура зустрінеться проти ФК Соборна. І в даному протистоянні, для перспектив у турнірній боротьбі, дуже важливо здобувати результат. Адже саме в лобових зустрічах між собою, в першу чергу потрібно розраховувати колективам. Прокурори, виступатимуть не тим складом, що цією зимою наганяв жах на суперників у Першій лізі, тож для гравців з білопільщини – це чудова можливість показати хорошу гру, і свою амбіційність у цьому чемпіонаті.

В іншій парі Forza посперечається зі Спортивним клубом Поліцейських Сумщини. Звісно, на папері, полісмени беззаперечний фаворит. Підопічні Олександра Єлшанського – хороша та якісно збалансована команда. Та от чи не встигли гравці під час паузи розгубити ту хімію, що була між ними взимку? Будемо спостерігати разом. Якщо, Forza зуміє зіграти уважно, то цілком може змусити нервувати гостей.

Forza – СК Поліцейських Сумщини /4 червня, 18:00 – поле 3/

Прокуратура – ФК Соборна /4 червня, 19:00 – поле 4/

На даному етапі, перед стартом поєдинків, ця група, мабуть виглядає як найбільш прогнозована. І Сумиобленерго і Brocar-Star Peppers – є беззаперечними фаворитами, і про клас цих двох колективів годі й говорити. В першому турі «енергетики», зустрічатимуться з Хлібодаром, а «peppers», зіграє свою гру проти Грифонів. І відверто кажучи, дуже важко уявити, що у когось із них можуть виникнути проблеми в цих протистояннях.

Brocar-Star Peppers – Грифони /4 червня, 18:00 – поле 4/

Сумиобленерго – Хлібодар /7 червня, 18:00 – поле 3/

В останньому квартеті, підібрався досить непоганий склад учасників. Звісно Газмережі СФ, очевидні фаворити групи, і буде супер сенсацією якщо цей колектив не посяде першу сходинку. Але те, що підопічним Андрія Бурдюга, доведеться добряче попрацювати над результатом, так у цьому сумнівів немає.

В першому турі, «газовики», зустрічатимуться проти колективу Unity. Нехай нікого не лякає назва, це самобутня команда Антифутбол змінила назву. За цією командою завжди цікаво спостерігати, адже той ентузіазм з яким вони підходять до гри підкуповує. Та чи вдалося колективу знайти заміни своїм колишнім лідерам атаки – Якущенко та Зеленському, поки не зрозуміло. Гості, мають брати свої три пункти, та чекати на перепетії з двома добротними колективами, які як раз в очній боротьбі розпочнуть цей чемпіонат. Мова йде про Северинівський Колос та Зірку. Саме ці дві команди, скоріш за все,  будуть сперечатися між собою хто посяде другу сходинку в групі. Тож для кожного із суперників, ця гра несе вагомий характер, що лише додає перчинки цьому протистоянню. Не зважаючи на те, що обидва колективи виступали у Другій лізі взимку, доля їх так і не звела між собою, тому виділити якось фаворита доволі складно. Передбачаємо рівну гру, де все вирішуватимуть деталі.

Unity – Газмережі СФ /4 червня, 19:00 – поле 3/

Колос Северинівка – Зірка /6 червня, 19:00 – поле 3/

Коментарі закриті.