Асоціація футзалу Сумщини

Анонс сімнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цими вихідними, у Вищій лізі чемпіонату Сумської області з футзалу, відбудеться передостанній тур, який цілком ймовірно, вже назве нам ім’я нового переможця турніру.

Технологія-Агросвіт – СКІФ-СДПУ /09.03 – 12:00; палац спорту СумДУ/

Один з найцікавіших матчів туру, в якому команди розіграють між собою срібні медалі чемпіонату. Звісно, у обох колективів, зберігаються примарні шанси на чемпіонство, але про нього, на даний момент,  говорити зарано, надто вже багато має скластися. А от про локальне завдання, яке стоїть перед командами, можна по розмірковувати сміливо. СКІФ-СДПУ, котрі ще ніколи до цього не заходили так далеко (кращий результат можна вважати бронзу минулого сезону) мають реальні шанси покращити свій результат, і для цього підопічним Ігора Кравченка, потрібно як мінімум не поступатися «технологам», які розташовуються одразу ж за ними. «Педагоги», вже демонстрували, що мають здібності нав’язувати гідний опір більш потужному супернику, та то було в середині чемпіонату, де тиск на молодих виконавців, був ще не настільки сильним. Зараз же, все зовсім інакше, адже багато хто очікує від гравців СКІФ-СДПУ, ледь не чемпіонства, що не аби як давить на незвиклих до цього студентів. Тож буде, цікаво подивитися, як вони з цим впораються. Адже як показують останні результати, певні проблеми в цьому плані є. Для господарів же, в свою чергу, боротьба за срібло вже являється провалом. Технологія-Агросвіт, привчила всіх, що бореться лише за чемпіонство. Проте реалії такі, що у разі невдачі, є ризик взагалі можна лишитися без медалей. Тож впевнені, що підопічні Максима Мисловського, віддадуть всі сили, щоб цього не сталося. Ну а чиїх старань буде більше в цьому протистоянні, ми дізнаємося в суботу.

Наш прогноз: 3:1

Сумиобленерго – Явір Краснопілля /09.03 – 13:00; палац спорту СумДУ/

Обезкровлений втратами гравців, Явір Краснопілля, зустрічатиметься проти Сумиобленерго. Проте навряд чи це має якось розслабляти господарів, адже слід пам’ятати, що в дикому світі подібний суперник найнебезпечніший. «Енергетики», які потужно провели кубковий поєдинок проти МХП-Урожайної країни, мають спробувати повторити, щось подібне і цього разу. В першу чергу, це стосується реалізації, яка нарешті була дійсно чудовою. В свою чергу, тандем Прилепа-Зеленський, мають добре подумати, як замінити тих хто відбуватиме дискваліфікації, та при цьому не втратити в ефективності попереду, адже немає сумнівів, що гості не відмовлятимуться від обраної тактики з регулярними підключеннями до атак п’ятого польового. Та от чи знайдуть ті хто покликаний буде замінити Берегового та Мартиненка, таку ж хімію з партнерами на майданчику, питання  поки відкрите. Якщо господарі, знайдуть протидію та сконцентровано відпрацюють в обороні, то цілком можуть розраховувати на всі три залікові пункти.

Наш прогноз: 4:2

СумДУ – O’GRADY’S Team /09.03 – 14:00; палац спорту СумДУ/

СумДУ, які відверто дограють цей сезон, зустрічатимуться з  O’GRADY’S Team, для яких перемога, може дати шанс піднятися до середини таблиці, що з огляду на невдалий відрізок в другій частині сезону,можна буде вважати як цілком непогане завершення. Підопічні Віталія Паська, впевнено пройшли в кубку колектив Другої ліги, Соборну, тож мають бути в більш хорошому гуморі, та й зі складом у гостей все в повному порядку. Якщо «хлопці в зеленому», зуміють правильно себе налаштувати на гру, то проблем із результатом виникнути не повинно.

Наш прогноз: 0:5

Газмережі СФ – СК Поліцейських Сумщини /09.03 – 15:00; палац спорту СумДУ/

Звісно ж протистояння за участі лідера чемпіонату в цьому турі, буде найбільш очікуване та центральне у всьому вік-енді, адже у разі перемоги, Газмережі СФ, стануть недосяжними для своїх переслідувачів,та оформлять чемпіонство у Вищій лізі в сезоні 2023-2024. Якщо говорити про суперника, то він точно не із найлегших, хто міг би трапитися, але і підопічні Андрія Бурдюга так довго до цього йшли, що навряд чи будуть дивитися, хто там на другому боці паркету. Склад «газовиків» , має чимало досвідчених гравців, які точно мають справлятися з усією нервозністю навколо даного протистояння та старатися не відкладати все на останній тур. І дуже буде цікаво подивитися, чи зуміють полісмени стати на заваді цьому святу. Якщо у Кодака, буде з’являтися вільні зони, то все може бути. В будь-якому разі, вся наша увага, однозначно буде прикута до цієї зустрічі.

Наш прогноз: 3:1  

Україна Токарі – CompService /09.03 – 16:00; палац спорту СумДУ/

Україна Токарі, має добре пам’ятати ту поразку першого кола від CompService. Тоді підопічні Олексія Тюріна, зуміли не просто здивувати своєю грою, а провести ледь не найкращий свій поєдинок, демонструючи впевненість і надійність у захисті, та легкість і креативність в атаці. Як буде цього разу, поки складно уявити. В першу чергу це стосується саме «комп’ютерників», в механізмі яких стався якийсь збій, і колектив досі не може його полагодити. Господарі, в свою чергу, продовжують чередувати класну гру з невиразною. І що найбільш цікаво, це те що підопічним Олександра Михайлюка, краще вдаються матчі саме проти більш потужних колективів, коли як в матчах де вони відверті фаворити, одразу відчуваються певні проблеми. Хто знає, можливо це просто банальна недооцінка, або ж незручність діяти «першим» номером, поки не зрозуміло. Але як раз цим можуть скористатися гравці CompService. Тюрін і Ко, добре вміють контратакувати, тож якщо їм дати простір, може бути цікаво. Та от чи зможуть бути гості, надійними біля власних воріт, поки дуже сумнівно.

Наш прогноз: 4:2 

Коментарі закриті.