Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

У верхній частині турнірної таблиці Вищої ліги продовжується боротьба як за золоті медалі так і за бронзові, і матчі шостого туру, можуть мати визначальний характер у випадку осічки когось із претендентів. Тож напруга висока і цікаво подивитися кому краще вдасться з нею впоратися. До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків Вищої ліги.

Третій Тайм – Сумигаз /21.08; ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Дуже цікава зустріч відбудеться між Третім Таймом, який веде боротьбу за бронзу, та Сумигазом, який веде свою гонку переслідування лідера чемпіонату. Для обох колективів втрата очок в даному матчі може означати вибуття зі своєї гонки, тому підхід до матчу має бути максимально серйозний. Команди вже зустрічалися цього літа у попередньому етапі, і тоді визначити сильнішого не вдалося, проте цього разу нічия не може входити в плани жодного колективу, і на нас чекає справжня безкомпромісна гра. На фінальному етапі справи гостей куди краще, адже підопічні Андрія Бурдюга йдуть без втрат, і напевно досі шкодують про саме ту нічию з Третім таймом, яка тепер не дає права на помилку перед фінальним протистоянням з Технологією-Агросвіт. Висока напруга до матчу може не дозволити командам показати свій кращий футзал, адже ціна помилки надто висока, тож на перший план вийде реалізація тих моментів які будуть з’являтися у колективів, той у кого з цим буде краще, тому і вдасться святкувати перемогу.

Наш прогноз: 2:3

CompService – Технологія-Агросвіт /23.08; ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

«Комп’ютерники» своєю перемогою в минулому турі відчепили від боротьби за бронзу Сумиобленерго, та одноосібно посідають бронзову сходинку. Проте сказати, що підопічні Олексія можуть спокійно спочивати на лаврах точно зарано, адже суперником господарів являється лідер чемпіонату і заразом єдиний колектив, що досі йде без втрати жодного очка в чемпіонаті – Технологія-Агросвіт, яка на фінальному етапі мотивована до золотих нагород зимового чемпіонату додати й медалі того ж ґатунку з літнього сезону. Підопічні Максима Мисловського останнім часом не надто вдало входять у поєдинок, що змушувало «технологів» двічі проявляти характер та витягувати поєдинки з 0:2. Тому цікаво буде подивитися чи не переросло це вже в тенденцію, а якщо так то рано чи пізно сил на подібні камбеки може й не вистачити. Тим паче, господарі чудово вміють будувати свою гру на контратаках. Тож певна сонливість на старті може зіграти з гостями в злий жарт. Подивимося чи зробили певні висновки гравці Технології-Агросвіт з минулих матчів.

Наш прогноз: 1:4

ФК Лебедин – Хлібодар (Степанівка) /23.08; ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Цікавим обіцяє бути протистояння Лебедину та Хлібодару. Обидві команди полюбляють мобільний та відкритий футзал, що може подарувати нам чимало голів та класних моментів. Останнім часом гості набрали не поганий хід, та здобули дві поспіль перемоги, що мало б додати впевненості молодим гравцям зі Степанівки. В свою чергу, господарям поки не вдалося відчути смак перемоги, тож мотивація змінити цю тенденцію має бути на високому рівні. Без сумніву жодна з команд не буде нітитися перед іншою та спробує довести свою силу на фут зальному майданчику, а от хто зуміє проявити себе краще, дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 3:3 

Сумиобленерго – ФК Балу /25.08; ФЦ Барса, 17:00, поле 4/

Для «енергетиків» поразка минулого туру закрила шлях до нагород у літньому чемпіонаті, тому свої останні поєдинки команда проведе за власний престиж та спробує забезпечити собі місце у верхній частині турнірної таблиці. Схожа ситуація з ФК Балу, які також ні на що в цьому чемпіонаті не претендують та грають у своє задоволення, маючи на меті набратися якомога більше досвіду протистояння з більш сильними колективами, для подальшого розвитку. Адже без сумніву цьому самобутньому колективу є куди зростати. Гра не має нести жодного тиску на гравців, тому в них є чудова можливість проявити свої найкращі якості. Тож з інтересом слідкуватимемо кому це вдалося краще.

Наш прогноз: 5:2 

Коментарі закриті.