Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Перше коло  Чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі перевалило за екватор, а отже часу у команд на розкачку вже немає, тож необхідність здобувати результат додаватимуть нашим матчам ще більшої безкомпромісності. До вашої уваги анонс 6 туру Вищої ліги. 

СКІФ-СДПУ – Україна Токарі /09.12- 12:00; спорткомплекс СДПУ/

Відкривати тур випало командам, які боряться за чемпіонство в цьому сезоні, тож цілком логічно вважати даний поєдинок центральним. «Педагоги» для багатьох любителів футзалу, на даний являються приємним здивуванням, підопічні Ігора Кравченка демонструють дійсно змістовний футзал, і як показали попередні їх матчі, вміють як терпіти в складні моменти гри, так і витискати максимум коли потрібно додати. Здається господарі майданчику справді не мають слабких місць і готові до подальшого прогресу (нагадаємо минулорічні бронзові медалі являються найбільшим успіхом колективу в АФС). Для України з Токарів дана зустріч буде не простим іспитом, адже команді важко даються ігри проти настільки добре фізично підготовлених суперників. І тут головною перевагою гостей буде досвід та індивідуальна майстерність окремих виконавців. Саме особисті якості вийдуть на перший план для підопічних Михайлюка, і те на скільки чудово себе почуватимуть: Смоляк, Суходуб, Шевкунов та Гученко відіграє немаловажливу роль на підсумковий результат.

Наш прогноз: 2:2

CompService- СК Поліцейських Сумщини /10.12- 15:00; палац спорту СумДУ/

CompService та СК Поліцейських Сумщини мають чудову нагоду набрати залікові бали в очній зустрічі. Команди на наш погляд приблизно одного рівня і дуже важливим буде постаратися забити першими, адже не  ті не інші ще не здобували вольових перемог в цьому сезоні. «Комп’ютерники», за відсутності Олексія Тюріна, відверто слабко провели зустріч проти Явору, тож повернення капітана на паркет повинно стати головним підсиленням перед поєдинком з полісменами. Гостям, в свою чергу, відверто не пощастило у грі проти O’GRADY’S, колектив заслуговував в тій грі здобути хоч якісь очки, проте в підсумку через нещасний випадок залишився ні з чим. Відчувається, що підопічні Олександра Єлшанського десь втратили впевненість у своїх силах і одна позитивна гра може перевернути сезон. І в цьому плані краще не затягувати, адже з кожним наступним туром відставання від опонентів може зростати дедалі більше.

Наш прогноз: 1:3

Явір Краснопілля – Технологія-Агросвіт /10.12-16:00; палац спорту СумДУ/

Явір, який по трохи почав підійматися з низів турнірної таблиці, зустрінеться проти одного з лідерів чемпіонату Технологією-Агросвіт. Для господарів в цьому поєдинку важливо буде показати якомога надійнішу гру та спробувати тримати подалі від власних воріт суперника. Помітно, що наразі в матчах чемпіонату гості діють з певним запасом сил. Максим Мисловський рідко може розраховувати на всіх провідних виконавців одночасно, та вимушений вдаватися до ротації, чим якраз і можуть скористатися господарі. Звісно ж все може змінитися коли настане перерва в  Першій лізі Чемпіонату України, на яку поки йде головний акцент «технологів». Ну а поки доводиться тасувати склад, та розраховувати на допомогу новачків команди, серед яких на даний момент добре вписався у гру лише Андрій Расторгуєв. Сметаненко з Дробним досі ще налагоджують  взаємозв’язки з партнерами та мало чим допомагають чемпіону. Додати сюди кілька травмованих зі складу Технології і які не які, а шанси у краснопільчан таки є. Головне обрати правильну стратегію та бути сміливими. Ну а чи вдасться господарям створити сенсацію, спостерігатимемо разом.

Наш прогноз: 2:4

Сумиобленерго – СумДУ /10.12-17:00; палац спорту СумДУ/

Одразу після Явору та Технології-Агросвіт на паркеті зійдуться невдахи двох останніх матчів. Сумиобленерго та СумДУ провалили свої попередні поєдинки, та в очному протистоянні спробують змінити настрій в роздягальні. Звісно, зовсім не такий старт в сезону розраховували обидва тренери, тому мають добре підготуватися, та налаштувати своїх підопічних на непросту гру. Адже необхідність здобути результат і для тих і для інших наразі стоїть на першому місці. За таких умов, важливість показати гарну гру не є приорітетною. Тож чекаємо на безкомпромісний футзал, з великою кількістю боротьби. Хто проявить більше бажання, тому і посміхнеться удача.

Наш прогноз: 3:1

O’GRADY’S Team – Газмережі СФ / 10.12-18:00; палац спорту СумДУ/

Завершують шостий тур O’GRADY’S Team та Газмережі СФ. Цікаво буде подивитися в якому емоційному стані підійдуть до зустрічі «газовики». Які минулого тижня не зуміли  впоратися насамперед з нервами,  через що і поступилася «педагогам». Тож та невдача може суттєво позначитися на грі в протистоянні з O’GRADY’S. У гостей з психологічним станом як раз все навпаки. Колектив на останніх хвилинах вирвав перемогу проти СК Поліцейських Сумщини, тож безсумнівно в доброму гуморі готуються до матчу з «газовиками». Для «хлопців в зеленому» важливим фактором буде їх фізична готовність, адже опоненти добре функціонально підготовлені та вміють тримати високий темп гри протягом всієї зустрічі. Останній раз коли підопічні Віталія Паська протистояли подібному супернику, команда поступилася СКІФ-СДПУ. Тож цікаво чи вдалося «зеленій армії» покращити функціонал з того часу.

Наш прогноз: 2:2

Коментарі закриті.