Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого та сьомого туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Не зважаючи на те, що нам вже відоме ім’я чемпіона,в лізі лишилося ще кілька цікавих відкритих питань на вирішення яких лишилося не так багато часу. До вашої уваги анонс сьомого ігрового тижня в Третій лізі літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна – Грифони /22.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 4/

Для ДЮСШ після тижневого відпочинку дуже важливо буде не розгубити ігровий ритм і підійти до зустрічі з настроєм боротьби за результат. Адже поєдинок проти Грифонів це ні що інше як можливість проявити себе та здобути перемогу. Гості залишаються єдиною командою, котра досі не набрала жодного залікового балу в сезоні, і наразі перебуває на останній сходинці Третьої ліги. Для того, щоб змінити цю неприємну тенденцію, Грифонам потрібно покращувати гру в захисті, саме невдалі дії поблизу воріт не дозволяють гостям зачепитися за результат. Для підопічних Олексія Тюріна важливу роль у поєдинку відіграватиме наскільки серйозним буде відношення молодого колективу до суперника, адже положення Грифонів у турнірній таблиці може зіграти в злий жарт з ДЮСШ.

Наш прогноз: 2:2

Колос (Підліснівка) – ТРО Суми /22.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Підліснівці, які все ще зберігають мінімальні шанси на нагороди обов’язково мають перемагати свого конкурента ТРО Суми. Минулого тижня, підопічні Віталія Діденка намагалися зіпсувати свято гравцям Peroff, проте у підсумку надто багато дозволив супернику створити біля своїх воріт, що і відіграло свою роль у підсумковому результаті матчу. Якщо вдасться бути більш уважними шанси на перемогу будуть куди вище, тим паче назвти захист ТРОшників безгрішним точно не можна. Колектив військових пропускає найбільше серед всіх команд верхньої частини турнірки, тож господарі матимуть кілька шансів розчарувати першого номера гостей. А от чи зуміють вони цими нагодами скористатися, покаже гра.

Наш прогноз: 3:4

Антифутбол – Peroff /24.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

З абсолютно різним настроєм підходять до поєдинку обидві команди. Антифутбол веде серйозну боротьбу за медалі в Третій лізі і враховуючи той факт, що у колективу залишилась остання зустріч, то стає більш ніж зрозумілим, що права на помилку у господарів не має. Чого не скажеш про гравців Peroff, які минулого тижня оформили собі дострокове чемпіонство та без жодного тиску проведе свої завершальні поєдинки чемпіонату. Тому цікаво буде подивитися чи стане гостям сил завадити більш мотивованому супернику здобути результат.

Наш прогноз: 2:2

Сумиобленерго КПР – Моноліт /24.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Сумиобленерго КПР останнім часом знайшов свою гру, і демонструє досить конкурентний футзал, що дозволило колективу піднятися в середину турнірної таблиці, та набратися позитивного емоційного фону під завершення сезону. Тож протистояння з Монолітом стане для господарів ще одним хорошим іспитом та перевіркою прогресу новоствореного колективу. Гості, які минулого тижня святкували свою дебютну перемогу у чемпіонаті, знову спробують зіграти з тим же настроєм та зачепитися за результат. Проте чи вистачить у команди такого запалу на два поспіль поєдинки дізнаємось по завершенні гри.

Наш прогноз: 4:2   

Коментарі закриті.