Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Шостий тур Першої ліги дарує нам одне з найбільш інтригуючих протистоянь.Brocar-Star Peppers поміряється своїми силами з МХП-Урожайна країна, а також битву атсайдерів сезону. Тож подій за якими варто слідкувати вистачатиме. До вашої уваги анонс шостого туру Першої ліги.   

Гранум – Спартак /09.12-9:00; спорткомплекс СДПУ/

Очна зустріч двох аутсайдерів ліги, нарешті дає змогу командам розраховувати на перші очки. Обидва колективи не вражають своєю надійністю, тож цілком ймовірно, що ми зможемо стати свідками веселого футзалу в основі якого буде розрахунок на атаку та голи. Можливо вдалий результат даного матчу,  надасть його переможцю більше натхнення та допоможе покращити турнірне становище. Поки важко комусь із колективів віддати перевагу, проте спробуємо ризикнути передбачити «вікторію» Спартака.

Наш прогноз: 2:3

Балу – Натон /09.12-10:00; спорткомплекс СДПУ/

Підопічні Станіслава Корсуна, минулого туру не мали особливих проблем проти Грануму, і та перемога стала для «ведмедів» другою поспіль. Тож безсумнівно господарі налаштовані продовжувати в тому ж дусі. Тим паче, останнім часом у Балу немає проблем зі створенням моментів і захисту гостей доведеться справлятися з силовою манерою господарів. Натон, невдало зіграв свій попередній матч, і справа більше навіть не в самому результаті, а в самій грі команди. Підопічні Едуарда Підлужного не зуміли спіймати свій ритм гри, і провели зустріч проти Роменчан доволі пасивно, через що і вимушені були капітулювати. Матч проти Балу для гостей буде шансом реабілітуватися та можливістю не дати обігнати себе суперникам в турнірній таблиці. Чи вдасться Натону повернутися на переможний шлях, дізнаємося після зустрічі.

Наш прогноз: 3:1

Brocar-Star Peppers – МХП-Урожайна країна /09.12-11:00; спорткомплекс СДПУ/

Безперечно центральний матч туру зіграють між собою Brocar-Star Peppers та МХП-Урожайна країна. Обидва колективи ведуть гонитву за лідером чемпіонату, і єдина відмінність між ними, що «перці» свою зустріч з прокурорами вже провели. Втрата очок для когось з суперників означатиме лише перспективу збільшення відставання від першої сходинки. Для “Puncher’s”, кінцівка кола стане своєрідним іспитом проти головних претендентів на золото. І результати цих поєдинків стануть головним каталізатором того на скільки близькі гравці МХП-Урожайна країна до чемпіонства в дебютному ж сезоні. Brocar завжди вмів успішно грати проти складних опонентів, тож цікаво буде подивитися на скільки справдиться це твердження.

Наш прогноз: 4:2

Прокуратура – Forza /09.12-13:00, спорткомплекс СДПУ/

Останніми на майданчику з’являться команди з різних полюсів турнірної таблиці. Прокуратура являється одноосібним лідером, а Forza після обнадійливого старту, вже має серію з чотирьох поспіль поразок та опустилася вниз. Підопічні Віталія Ханюкова вже будуть знати результат очного поєдинку їх головних конкурентів, тож безсумнівно матимуть додаткову мотивацію, тримати опонентів на безпечній відстані. Для цього їм обов’язково потрібно здобувати перемогу. Гості в минулому турі часто припускалися простих помилок, які унеможливлюють здобути позитивний результат проти більш потужних суперників. Тим паче коли вони мотивовані турнірними завданнями. Тож головним завданням для підопічних Олександра Бабича стане якомога уважніша гра в захисті. Ну а попереду свій момент «сильні» знайдуть.

Наш прогноз: 1:4

Коментарі закриті.