Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу

Перший “зимовий” тур запланований на цю суботу. Він має пройти в один день, але на різних локаціях. Чотири гри будуть зіграні в Палаці студентського спорту, а одна – в спорткомплексі педуніверситету.

Відкриватимуть програму суботніх ігор СумДУ та Брокар. Команда державного університету у минулому турі програла 0:4 одному із основних претендентів на чемпіонство – Лікарське. Нажаль ту гру пропускав один із лідерів команди через перебір жовтих карток. Якщо команда підійде до гри у оптимальному складі, то зможе дати гідний бій команді Брокар. Останні ж, наразі є одноосібним лідером турнірних перегонів, і в минулому турі не без проблем змогли переграти Спартак 3:2.

Субота, 3 грудня 12:00. Палац студентського спорту СумДУ. СумДУ – BroCar.

Прогноз: 2:4.

Центральний матч туру. Мова іде про Лікарське та Динамо. Наразі команди підходять до двобою в оптимальних складах та на даний момент мають по 12 залікових балів, і відповідно розташовані на 2му і 4му місцях турнірної таблиці, тому вага трьох залікових балів у цьому протистоянні буде важче золота. Команди вже мали нагоду провести очну зустріч. Минулого року сильнішими були гравці з Лікарського 5:3.   

Субота, 3 грудня 13:00. Палац студентського спорту СумДУ. Likarske – Динамо.

Прогноз 5:5

Битва на футзальному майданчику Спартак – Натон. Зустріч між командами, які люблять грати в контактний силовий футбол. Як і дві попередні пари, цей двобій також між сусідами турнірної таблиці. Команди поділяють 5-6 сходинки і мають в активі по 7 очок. В минулому турі Спартак ледь не відібрав очки у Брокару. А Натон не без проблем обіграв аутсайдера – Форзу.

Субота, 3 грудня 14:00. Палац студентського спорту СумДУ. Спартак – Натон.

Прогноз 3:1.

Остання гра, яка пройде в палаці студентського спорту СумДУ – це зустріч між аутсайдером та одним із претендентів на чемпіонство у Першій лізі. Хоча прогнозувати легку прогулянку підопічним Олександра Даценка ми не можемо, адже команда Форза прибавляє з кожним туром, і підопічні Олександра Бабича вже зголодніли до набраних очок. Натомість Грануму необхідна перемога аби підкріпити своє перебування у пілотоні лідерів турнірної таблиці. А що до очних протистоянь, то в рамках групового етапу Ліги Нескорених Гранум обіграв Форзу 4:1.

Субота, 3 грудня 15:00. Палац студентського спорту СумДУ. Forza – Гранум.

Прогноз 1:4.

Двобій дебютантів зимового турніру АФС. Наразі команди знаходяться внизу турнірки – нижче лише Форза. В активі ЗіКоНі дві нічиї, у ДФК Динамо – одна. Хоча по якості гри можна сказати, що команди не зовсім знаходяться на своїх місцях. Юні динамівці завжди намагаються нав’язати супернику свій швидкісний футбол, але брак досвіду не дає команді довести задуману справу до позитивного кінця. Натомість ЗіКоНі сповідують позиційний комбінаційний футбол. Хто візьме гору у цьому протистоянні дізнаємось о 15:00.

Субота, 3 грудня 15:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. ЗіКоНі – ДФК «Динамо» (Білопілля).

Прогноз 3:2.

Коментарі закриті.