Асоціація футзалу Сумщини

Анонс першого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цієї суботи довгоочікуваний старт Першої ліги чемпіонату України з футзалу. Цього року у другому за силою дивізіоні будуть змагатися вісім досить конкурентних між собою колективів, тож сезон обіцяє бути захоплюючим.  Одразу хочемо зазначити, що тур буде неповний, адже матч МХП-Урожайна країна – Спартак відбудеться іншого вікенду. Тому цього тижня відбудеться всього три поєдинки. До вашої уваги анонс стартового  туру в Першій лізі. 

Brocar-Star Peppers – Прокуратура /04.11; 14:00 – легкоатлетичний манеж СумДУ/

Відкривають сезон у Першій лізі  команди, що без сумніву являтимуться головними фаворитами ліги. Тож дане протистояння точно приверне увагу багатьох поціновувачів футзалу, адже у складі обох колективів чимала кількість досвідчених гравців, для яких подібні матчі не новинка, а отже не буде зайвої нервозності та тиску за результат. «Перці» незмінно невдало починають сезон (три роки поспіль без перемог)тож тут гості мають  перевагу, тим паче, що з точки зору ігрового ритму у колективу має бути все в порядку, адже прокурори не мали пауз і провели досить плідний літній чемпіонат. Щоб зламати цю неприємну тенденцію, Карацюбі та Компанії доведеться проявити витримку та бути максимально вбивчим в реалізації своїх моментів. А от чи вийде це у господарів, покаже гра.

Наш прогноз: 1:3

Натон – Гранум  /04.11; 15:00 – легкоатлетичний манеж СумДУ/

Одразу після першої зустрічі, на майданчику з’явиться друга пара. Натон та Гранум команди, що добре знайомі одна одній, адже зустрічалися до цього як в минулому сезоні Першої ліги, так і в літньому чемпіонаті. Результати тих матчів говорять про те, що колективи більш менш рівні між собою (одна перемога Гранума та дві нічиї), тож нас чекає цікаве протистояння в якому на старті сезону дуже важко виділити фаворита. Тим паче поки не зрозуміло на скільки змінилися склади команд, що в дебюті чемпіонату може відіграти вирішальну роль, адже взаєморозуміння буде додатковою перевагою.

Наш прогноз: 2:2  

Балу – Forza /05.11; 10:00 – легкоатлетичний манеж СумДУ/
Балу, після успіху минулого року в Другій лізі, логічно пішов на підвищення в класі, тож поєдинок проти Forza стане для колективу дебютним не лише в сезоні а й дивізіоні загалом. Обидві команди лише входять в чемпіонат, тож мають час для експериментів, тому очікуємо відкриту гру з великою кількістю моментів. Головною чеснотою «ведмедів» лишається силовий футзал, в основі якого лежить добра функціональна підготовка. Тож щоб витримати натиск господарів, підопічні Олександра Бабича мають бути готовими до бігової роботи, запропонувавши в свою чергу комбінаційну гру та гарну підстраховку партнерів в захисті. Цікаво буде подивитися, чи зуміють гравці Forza створити проблеми для господарів, чи все ж таки футзалісти Балу одразу ж увіллються до рівню Першої ліги.

Наш прогноз: 4:2

Коментарі закриті.