Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

До завершення першого етапу залишилося три тижні, тому команди вже починають прораховувати варіанти, та із останніх сил постараються здобути приємлевий результат для подальшої боротьби за нагороди. До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Група «А»

Третій тайм – Сумигаз /ФЦ Барса/29.06; 18:00/ поле 3/

Мабуть центральне протистояння етапу (якщо брати до уваги саме рівень футзалу, що демонструють обидва колективи), відбудеться між Третім таймом та Сумигазом. Наразі команди підходять до поєдинку з ідентичними показниками в графі очки. Взятися виділити фаворити з цієї пари ми не наважимося, адже  в цілому, колективи  демонстрували дуже схожі результати в попередніх матчах чемпіонату. Чим ще більше підігрівають інтерес до очної зустрічі. Звісно з тим атакувальним потенціалом, що мають команди, можна очікувати, що саме атаку переважатиме над захистом, і нам вдасться стати свідками чудового дійства.

Наш прогноз: 3:4

Фортуна – Елітбуд /ФЦ Барса/29.06; 19:00/ поле 4/

Фортуна зустрінеться з Елітбудом, який після двох поразок поспіль зумів перервати цю серію, здобувши важливу перемогу над Антифутболом минулого туру. Тож має бути в піднесеному стані, що може стати хорошим додатковим стимулом проти Фортуни. В свою чергу підопічні Владислава Лавруся набрали непоганий хід, і в останніх матчах демонстрували досить конкурентний футзал, і навіть в програному поєдинку минулого тижня проти Третього тайму, все могло закінчитися з більш щасливим кінцем для них, будь до схильніша удача.  І тут мабуть головна заслуга саме в зіграності колективу господарів, який вже давно грає в одному складі, витискаючи з цього максимальний зиск при побудові захисних редутів. Не впевнені, що варто очікувати велику зливу голів, адже обидві команди віддають перевагу діяти дургим номером, тож навряд чи зайвий раз ризикуватимуть.

Наш прогноз: 2:1

ЕФК Олександрія – Спартак /ФЦ Барса/30.06; 19:00/ поле 3/

Для Олександрії важливість даного поєдинку має велике значення. У підопічних Віталія Гученка всього три пункти, що явно не може задовольнити Кровенчан. Спартак чередує хороші матчі з поганими, тому для гостей головним буде спробувати змінити цю тенденцію, максимально уважно підійшовши до цієї зустрічі. Якщо з налаштуванням у підопічних Білоконя виникнуть проблеми, то молодь Олександрії точно може скористатися таким привілеєм. У господарів все впорядку з атакою, проте є проблеми із діями в захисті, тому над цим компонентом варто приділити увагу.

Наш прогноз:3:3

Антифутбол – Моноліт /ФЦ Барса/30.06; 19:00/ поле 4/

У Антифутболу є можливість взяти свої перші три пункти, проте для цього неодмінно потрібно перемагати дебютантів сезону – Моноліт. Головна проблема господарів нікуди не поділася з часів зимового чемпіонату. Колектив активно йде вперед, забуваючи про захист власних воріт чим і користуються суперники, які витримавши натиск Антифутболу, знаходить свої можливості в контратаках. Коли буде знайдений правильний баланс між лініями, результати покращаться.

Наш прогноз: 4:1

Група «В»

Динамо – Forza /ФЦ Барса/27.06; 19:00/ поле 3/

Динамо після перемоги над Колос Підліснівка, протистоятиме ще одному колективу  який знаходиться в другій частині турнірної таблиці, Forza.  До складу господарів повернуться дві важливі бойові одиниці в особах Тетявкіна та Дядченка, що дадость їм варіативності, тим паче витримувати темп літнього чемпіонату буває досить складно через погодні умови. Гості, у разі перемоги зможуть дістати своїх суперників у турнірці, але для цього потрібно буде краще зіграти ніж останній поєдинок, адже матч проти СумДУ колектив провалив. Для Forza першочерговим завданням будуть саме функціональні кондиції, так як не має сумнівів, що більшу частину матчу гостям доведеться діяти проти п’яти польових гравців. Динамівці чудово вміють вимотувати своїх суперників, тому лише фізична підготовка допоможе Forza отримати шанс, піти з поєдинку з набраними балами.

Наш прогноз: 5:2

Колос (Підліснівка) – Хлібодар (Степанівка) /ФЦ Барса/26.06; 18:00/ поле 3/

Дербі Степанівської громади відбудеться в п’ятому турі літнього чемпіонату Сумської області з футзалу в групі «В». Колос Підліснівка прийматиме Хлібодар Степанівка. Гості продовжують боротьбу за найвищі позиції в групі, тому будь-яка втрата очок може стати дуже болючою для колективу. Господарі в свою чергу вже фактично ні на що не претендують, і можуть спокійно готуватися до другого етапу, де сила суперників вирівняється. А коли тиску немає то часто буває і результати набагато кращі. Побачимо як буде цього разу, але те що цей матч для обох колективів має значення сумнівів немає.

Наш прогноз: 1:5

СумДУ – CompService /ФЦ Барса/26.06; 19:00/ поле 3/

Центральний матч групи «В» відбудеться між СумДУ та CompService. «Комп’ютерники» впевнено лідирують в своєму октеті, проте ще не мали, так би мовити, лобових зустрічей. Тож саме з цього поєдинку можна буде реально оцінити амбіційність підопічних Олексія Тюріна на вищу лігу. Студенти, після поразки в першому турі від Хлібодару, діють максимально холоднокровно і дихають в спину своїм опонентам, маючи в активі перемогу над Динамо з якими CompService ще доведеться зіграти. Інтригуючим  залишається і той факт, що обидва колективи полюбляють діяти з позиції сили, в першу чергу розраховуючи на власні можливості, тому цікаво кому доведеться більше підлаштовуватися під суперника. Звісно з точки зору досвіду, перевага на боці «комп’ютерників», та чи зуміють вони втілити її в перемогу, покаже гра.

Наш прогноз: 4:5    

Сумиобленерго КПР – Patriots /ФЦ Барса/26.06; 18:00/ поле 4/

Матч команд з нижньої частини турнірної таблиці групи «В» , Сумиобленерго КПР і Patriots поки ще не знали смаку перемог в цьому чемпіонаті, тож мають чудову можливість змінити цей показник. Остання зустріч гостей, показала, що у колектива є перспективи в атаці, тому варто постаратися розвиватися в цьому компоненті. А от захист як для господарів так і для гостей є великою проблемою, команди багато пропускають, тож щоб здобути свою першу перемогу, краще попіклуватися  про дії біля власних воріт. Важко спрогнозувати, кому вдасться бути кращим в цьому матчі, проте очікуємо, що команди зуміють продемонструвати свою кращу гру.

Наш прогноз: 4:3

Група «С»

Технологія-Агросвіт – Forest /ФЦ Барса/27.06; 18:00/ поле 3/

Цікаве протистояння може очікувати нас між Технологією-Агросвіт та Forest. Але багато чого залежить від того в якому складі до матчу підійдуть гості.  Адже конкурувати без оптимального збору гравців, команді буде ой як складно. Технологи прогнозовано впевнено йдуть у чемпіонаті. Граючи з певним куражем,  підопічні Максима Мисловського отримують задоволення від гри, і здається здатні повторити досягнення зимового сезону – пройшовши його без поразок. Гості здається вирішили взяти, так зване перезавантаження, і влітку грають більше для душі, а не для результату, тому важко передгадати що саме очікувати від гри «лісників». З одного боку в заявці є багато хороших гравців, які не одноразово демонстрували що здатні показувати чудовий футзал, а з іншого боку їх відсутність змушує команду підлаштовуватися під суперника здебільшого діючи на контратаках. Що звісно ж впливає і на результати.

Хочеться вірити, що цього разу ми зможемо поспостерігати класичний матч між цими командами, з великою кількістю боротьби, емоціями та інтригою до фінального свистку. Ну а як воно буде покаже гра.

Наш прогноз: 4:1

Валедіанс – Натон-Лікарське /ФЦ Барса/28.06; 18:00/ поле 3/

Дуже важливий матч з точки зору результату для обох колективів. Щільність в турнірній таблиці така, що чергова втрата очок може суттєво понизити шанси на потрапляння в якомога вищий за рівнем дивізіон. Порівняно з минулим тижнем, де Валедіанс не зумів нічого протиставити Технології-Агросвіт, цього разу шанси господарів значно вищі, тим паче якщо дивитися як складаються матчі з командами більш-менш одного рівня для підопічних Леоніда Сеня. Гості наразі виглядають не зовсім виразно, і ще досі шукають найбільш оптимальні зв’язки у четвірках після об’єднання двох колективів: Натону та Лікарського. Проте це абсолютно нормальні речі, і лише час допоможе новоствореній команді припертися один до одного. Потенціал для здобуття результатів однозначно є. Ну п поки залишається лише здогадуватися, чи зуміють скористатися не зіграністю гостей Валедіанс.

Наш прогноз: 2:2

ТРО Суми- Грифони /ФЦ Барса/29.06; 18:00/ поле 4/

ТРОшники після нічийної гольової феєрії  з Натон-Лікарське спробують нарешті здобути перемогу у грі проти Грифонів. Маючі лише одну нічию, колективу Андрія Змислі вже нікуди відступати, і потрібно брати максимум, адже конкуренти вже мають певний відрив, тому щоб залишатися у боротьбі команді конче необхідні три пункти. Зробивши декілька корективів у захисті, та продовжити діяти в тому ж стилі як минулого тижня в атаці, і результат не змусить довго чекати.

Наш прогноз: 5:1

Зірка – Лебедин /ФЦ Барса/28.06; 19:00/ поле 3/

Ще один інтригуючий матч в групі «С» цього тижня. Зірка прийматиме Лебедин, і у разі перемоги зуміє наздогнати других. Для Лебединців «вікторія» відкриває ще більші перспективи, адже у разі невдачі Forest, вони можуть зазіхнути на Вищу лігу. Обидва  колективи вміють грати в добротний футзал побудований в першу чергу на грі в захисті. Не так просто суперникам віднайти ключі до воріт цих команд. Та і в атаці є на що подивитися, і якщо «адвокати» діють більше   позиційно, розхитуючи захист, то Лебединці  віддають перевагу швидким переходам з оборони, намагаючись за рахунок швидкості застати зненацька оборону суперника. Тому цікаво буде поспостерігати чий стиль принесе більше дивідендів.

Наш прогноз: 4:3

Група « D»

 Балу – Слобожанщина-Агро /ФЦ Барса/26.06; 19:00/ поле 4/

Балу та Слобожанщина-Агро стартують першими в групі «D», і для «Ведмедів» ця гра несе особливий характер адже у разі перемоги, колектив може вийти на перше місце. Звісно до матчу Сумиобленерго , але ж хто знає, як свою гру відіграють енергетики… можливо, саме підопічнім Станіслава Корсуна і надалі будуть очолювати октет «D». Та для цього в першу чергу, потрібно власноруч виконувати завдання в поєдинку із Слобожанщина-Агро. Гості дуже цікавий колективів якому зібрано кілька добротних гравців, які в разі, поганого налаштування на них можуть принести чимало проблем супернику. В цілому у господарів чудово виходить грати проти колективів які більше намагаються грати за рахунок індивідуальної майстерності окремо взятих гравців, адже підопічні Корсуна завжди готові запропонувати опонентам високий темп гри та постійний пресинг. Тож лише командні злагоджені дії можуть бути хорошою протидією такій манері господарів.

Наш прогноз: 6:2

Локомотив (Ворожба) – Прокуратура /ФЦ Барса/27.06; 18:00/ поле 4/

Локомотив (Ворожба) – Сумиобленерго /ФЦ Барса/30.06; 18:00/ поле 3/

Локомотив Ворожба цього тижня має не простий календар, адже впродовж чотирьох днів, колективу доведеться протистояти двом командам з верхівки турнірної таблиці. У вівторок господарі зіграють проти Прокуратури, яка продовжує боротьбу за потрапляння до вищої ліги, а тому буде рішуче налаштований брати максимум очок.
А вже в п’ятницю на Локомотив чекає не менш серйозне протистояння проти поточного лідера групи «D», Сумиобленерго, який має не менш амбіційні плани, що і у «прокурорів». Звісно в обох цих матчах у господарів невеликі шанси на перемогу, проте післяя приєднання до колективу Дмитра Бехти, можна бути впевненим, що в атаці вони таки попсують нерви своїм суперникам.. Що ж говорити про гостей в обох поєдинках, то тут все максимально зрозуміло – будь-яка втрата очок буде провалом, і тут не лише з точки зору боротьби за вихід в Вищу лігу, а й те з якою кількістю очок потрапити до тієї самої ліги. Тож нас чекає два цікавих поєдинки, і хто знає, можливо саме Локомотив стане каменем спотикання для когось із фаворитів.

Peroff- Гранум /ФЦ Барса/27.06; 19:00/ поле 4/

Peroff зустрінеться з Гранумом, який щоб мати шанси потрапити до якомога вищого дивізіону не має права втрачати очок. Підопічні Олександра Даценка досі страждають на необережну гру біля власних воріт, що й призводить до пропущених голів. Тому, щоб не мати проблем у цьому матчі потрібно постаратися цю проблему нівелювати. Тим паче господарі вже показували в цьому чемпіонаті проти Сумиобленерго, що їм до снаги відбирати очки у лідерів. Підопічним Дмитра Ігумнова є що запропонувати Грануму, адже за період роботи Дмитра з командою він зумів поставити хлопцям ігрову дисципліну, тому не так просто долати захисні редути «письменників».

Тож цікаво буде подивитися як з цим завданням впораються гравці Гранума.

Наш прогноз: 2:3

СК Поліцейських Сумщини – ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна /ФЦ Барса/30.06; 18:00/ поле 4/

Для Поліцейських Сумщини матч проти ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна – це чудова нагода триматися в верхньому ешелоні команд групи «D». Миколаївцям в першу чергу в таких протистояннях не вистачає досвіду, адже більш зрілі та вікові гравці суперників вже не один пуд солі з’їли на цій грі, а молодь лише тільки починає. Від того і трапляються прикрі помилки, які впливають на результат. Хоча якщо говорити про бажання та самовіддачу то воно у гостей на високому рівні, але щоб перемагати команди з верхівки потрібно до цих компонентів додати ще й удачу. І якщо вона посміхнеться то все може бути.

Наш прогноз : 5:1

Гранум – Прокуратура /ФЦ Барса/29.06; 19:00/ поле 3/

Ще один матч від якого буде багато залежити розподілення команд на ліги у групі «D» – це Гранум – Прокуратура. Для обох колективів ця зустріч буде другою на тижні, тому важливими стануть функціональні кондиції. В тут мабуть в першу чергу варто говорити про ведучих гравців, адже якиперші так і другі дуже залежні від дій окремих виконавців, тому якщо їх фізичний стан буде не найкращим, то в команди можуть бути проблеми. В цілому для Грануму це буде другий матч проти суперника які полюбляють більше діяти другим номером, тож тут також важливо буде як пройде і перший поєдинок, з точки зору своєрідної  репетиції до даного матчу. Що ж побачимо кому з колективів вистачить більше сил на гру.

Наш прогноз: 2:2

Коментарі закриті.