Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятого туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Команди перетнули екватор чемпіонату, що робить кожен наступний поєдинок для них наче фінальний, адже часу виправити ситуацію просто немає. Від того нас чекають безкомпромісні протистояння в яких далеко не кожному вдасться впоратися з нервами. Дл вашої уваги анонс п’ятого туру Вищої ліги.

Технологія-Агросвіт – Третій Тайм /14.08; ФЦ Барса; 18:00; поле 3/

Матч минулого туру проти Сумиобленерго для підопічних Максима Мисловського відкриває цілу череду вирішальних поєдинків, адже відрив господарів від конкурентів складає всього два очки, що не дає лідеру чемпіонату права на помилку. «Технологи» у попередній зустрічі наглядно продемонстрували, що в разі необхідності, колектив може проявити характер та витягнути важко складаючийся поєдинок, тож це ще раз доводить мотивованість гравців команди. Для Третього Тайму, фінальний етап не можна назвати надто вдалим, проте після серії стартових невдач, колектив здобув дві перемоги поспіль, і наразі є претендентом на бронзові нагороди, тож для підопічних Віталія Паська годі й говорити про важливість набирати очки в подібних матчах. Тим паче коли до завершення чемпіонату всього три тури. Господарі мають бути готовими до підключень Костянтина Петухова, який полюбляє ходити вперед, тим самим створюючи кількісну перевагу на чужій стороні. Якщо нівелювати цю перевагу то у гостей можуть бути ускладнення у побудові власних позиційних атак. У будь-якому випадку на нас чекає чудова безкомпромісна гра, ну а кому більше посміхнеться удача дізнаємося по її завершенні.

Наш прогноз: 4:1

Сумиобленерго – CompService /14.08; ФЦ Барса; 19:00; поле 3/

Дуже важлива гра з точки зору боротьби за нагороди для обох колективів. Минулий тиждень видався складним та невдалим для кожної з команд: Сумиобленерго поступився Технології-Агросвіт, а CompService зазнав нищівної поразки від Хлібодару, яка стала другою поспіль для «комп‘ютерників». Тож ще одна невдача поставить під великі сумніви претензії команд на нагороди. Для «енергетиків» матч проти CompService нестиме ще й певний присмак можливості для реваншу, адже саме гості в зимовому розіграші зупинили чудовий хід підопічних Євгенія Хабовця в другому колі, та відібрали у господарів четверту сходинку потягнувши їх у нижню частину турнірної таблиці. Тож на нас чекає цікава зустріч, яка без сумніву нестиме інтригу до самого фінального свистка.

Наш прогноз: 3:2

ФК Лебедин – Сумигаз /16.08; ФЦ Барса; 19:00; поле 3/

Сумигаз, який веде переслідування Технології-Агросвіт просто не має права втрачати очок в зустрічі з Лебедином. Адже у разі осічки, «газовики» ризикують обезцінити очний поєдинок між Сумигазом та Технологією-Агросвіт. Минулий тиждень команди провели по різному: господарі до кінця вели боротьбу за результат у протистоянні з Третім Таймом, тоді як Сумигаз без особливих труднощів розібрався з ФК Балу. Лебединці в цілому залишають по собі добрі враження, проте колективу не вистачає досвіду, щоб довести справу до позитивного результату. Тож якщо досвідчені гравці гостей не матимуть проблем з концентрацією,проблем виникнути не повинно.

Наш прогноз: 2:5

Хлібодар (Степанівка) – ФК Балу /16.08; ФЦ Барса; 18:00; поле 3/

Ще одне цікаве протистояння двох дебютантів Вищої ліги. Хлібодар наробив гамору минулого тижня перегравши CompService, тож цілком логічно, що колектив постарається додати до дебютної перемоги ще одну. Інша річ, що зробити це буде не так просто, адже в суперниках команда, яка добре знайома Степанівцям. Саме ця пара зустрічалася в фінальному поєдинку за звання Абсолютного чемпіона Другої ліги в зимовому чемпіонаті. І тоді гості впевнено здолали господарів, тож цілком ймовірно, що «ведмеді» пам’ятають рецепт успіху проти підопічних Дробного. Звісно з того моменту колективи зазнали певних змін, але головний кістяк у кожного лишився, тому цікаво буде подивитися як складеться протистояння цього разу.

Наш прогноз: 2:2

Коментарі закриті.