Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Стартові чотири тури чітко відділили лідируючу групу, від нижньої частини турнірної таблиці. Тож від тепер, кожного наступного тижня на нас чекає захоплююча гонка тих хто намагатиметься втриматися в числі лідерів, та тих хто спробує вклинитися у боротьбу. До вашої уваги анонс п’ятого туру чемпіонату Вищої ліги з футзалу.

Газмережі СФ -СКІФ-СДПУ /02.12-10:00, спорткомплекс СДПУ/

Центральний матч туру відбудеться між колективами Газмережі СФ та СКІФ-СДПУ. Наразі саме ці дві команди очолюють турнірну таблицю, тож очне протистояння має змінити двовладдя нашого чемпіонату. Газмережі, минулого тижня зуміли переломити гру, що складалася зовсім не просто для підопічних Андрія Бурдюга. Проте саме за рахунок вміння перетерпіти складні відрізки гри, «газовики» і перебувають на вершині, адже якщо згадати всі їх поєдинки, то таких епізодів вистачало в кожному турі. І в ці моменти дуже імпонує той непохитний спокій з яким керує діями своїх підлеглих Андрій Бурдюг. Саме його холоднокровність передається гравцям на майданчик та приносить результат. Для СКІФа дане протистояння відкриває череду великих матчів, від яких і буде зрозуміло на скільки обґрунтованим є претендентство на медалі цього сезону. Наразі педагоги виглядають досить впевнено, і по грі переважали кожного свого опонента, вмикаючи активний пресинг, якому було важко протистояти суперникам. Та чи дасть це свої плоди у грі з не менш підготовленими «газовиками» питання на яке ми дізнаємось відповідь після зустрічі цих команд.

Наш прогноз: 2:2

Україна Токарі – Сумиобленерго /02.12-15:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Матч, до якого буде прикуто не менше уваги ніж до поєдинку Газмереж проти СКІФ-СДПУ. Адже у разі перемоги господарів, саме вони мають змогу потіснити когось з топ 3. Стан суперників перед грою приблизно однаковий. Токарі минулого туру зазнали поразки у матчі з Технологією-Агросвіт, а «енергетики» провалили свою зустріч з Газмережами. Тож маємо надію, що бажання реабілітуватися подарує нам яскравий атакувальний футзал. Особливого інтересу додає той факт, що склад гостей, цього тижня очікує суттєве посилання у вигляді четвірки гравців Сумської Вікторії, які вирішили у міжсезоння Першої ліги з футболу приєднатися до колективу Євгенія Хабовця. Безсумнівно, майстерність та досвід які є у: Литвиненка,  Неліна, Шавріна та Шпирьонка допоможуть «енергетикам», а от наскільки швидко вони встигли інтегруватися в комбінаційний футзал гостей буде цікаво подивитися. Поки, що Сумиобленерго не вистачає холоднокровності, можливо дане підсилення допоможе його здобути.

Наш прогноз: 2:1

СК Поліцейських Сумщини – O’GRADY’S Team /03.12 – 15:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Приблизно схожа ситуація у обох колективів перед очним поєдинком. Що полісмени, що «хлопці в зеленому» не мають перемог після стартового туру, тож безсумнівно мають бажання перервати цю невтішну серію. В цілому доволі складно назвати фаворита зустрічі, адже команди проповідують приблизно однаковий стиль футзалу. Тож на перший план має вийти концентрація в діях у захисті та мінімізація необов’язкових помилок. Особливо це стосується O’GRADY’S, які двічі поспіль втрачали перемогу на останній хвилині. Тому ж з особливою увагою будемо спостерігати наскільки добре суперники підготуватися один до одного, та чи зуміють здивувати тактичними заготовками.

Наш прогноз: 3:2

CompService- Явір Краснопілля /03.12-16:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Останній поєдинок туру відбудеться між CompService та Явір Краснопілля. Краснопільчани своєю перемогою дещо підправили своє турнірне становище, і наразі відстань між суперниками всього один бал, тож зустріч обіцяє бути цікавою. Не зважаючи на феєричний камбек у виконанні господарів, гра «Комп’ютерників» була далекою від ідеальної, тож підопічним Тюріна є над чим працювати. В першу чергу, останнім часом CompService має проблеми з переходом з оборони в атаку, через що і страждає їх показник забитих голів. Можливо, граючому тренеру господарів варто буде спробувати, щось видозмінити в тактичних побудовах. Тим паче, що колективу протистоятиме команда, що поки також не має можливості похизуватися злагодженими діями в цьому компоненті. Явір припускався чимало помилок в попередніх зустрічах саме при переході з оборони в атаку, через що неодноразово змушені були виймати м’яч з сітки власних воріт. Звісно ж, побиття тижневої давнини проти СумДУ має додати впевненості підопічним Зеленського, проте чи зникли очевидні проблеми стартових турів, будемо спостерігати разом.

Наш прогноз: 1:3

Коментарі закриті.