Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

З самого початку фінального етапу, ситуація у Першій лізі виглядала дуже багатообіцяючою, адже відстань між колективами було настільки щільною, що кожен зберігав шанси на чемпіонство. Тож те що після екватору етапу розташування команд залишається таким же щільним говорить, що боротьба за нагороди триватиме до самого фінішу. До вашої уваги анонс 5 туру Першої ліги.

СумДУ – Forest /14.08; ФЦ Барса; 18:00; поле 4/

Forest, який,разом з СК Поліцейськими Сумщини, після минулого туру очолив турнірну таблицю протистоятиме СумДУ. Студенти розташувалися одразу за «лісовиками» і знаходяться на відстані трьох очок, що додає поєдинку особливої гостроти, адже ціна помилки може стати надто високою. Гості ледь не поплатилися за свою пасивність у грі з Зіркою, тому мають взяти з того матчу урок, та не повторювати подібних вольностей. Політехівці ж минулого тижня відпочивали через перенесену зустріч з Прокурвтурою, тож у підопічних Олександра Шумила було чимало часу перезарядитися та з новими емоціями підійти до даного протистояння.

Чи стане цей факт додатковою перевагою господарів, дізнаємось після гри.

Наш прогноз: 3:3

Прокуратура – СК Поліцейських Сумщини /18.08; ФЦ Барса; 19:00; поле 3/

Історичне дербі подарував нам п’ятий тур Першої ліги. Цього тижня на майданчику зійдуться представники правоохоронних структур: Прокуратура та СК Поліцейських Сумщини. Гостроти додає і той факт, що відстань між командами всього три очки, тож окрім принциповості цей поєдинок має і велике турнірне значення. У складі обох команд є гравці котрі можуть повести за собою партнерів, тож багато чого лягає саме на їх плечі у здобутті позитивного результату для кольорів які вони представляють. Важко передбачити як саме розвиватиметься поєдинок, адже в дербі може бути все що завгодно, головне, щоб усі гравці не забували про такі важливі речі як повага один до одного яким би не був підсумковий результат.

Наш прогноз: 2:1

Зірка – Динамо /15.08; ФЦ Барса; 18:00; поле 4/

Зустріч між Зіркою та Динамо матиме для кожної з команд дуже важливе значення. Адже останні результати для обох колективів не можна назвати вкрай вдалими, тож дане протистояння потрібно розцінювати як шанс для вдалого фінального спринту. У Динамівців, які минулого туру втратили лідерство, головним завданням буде якомога краще відновитися психологічно, адже така ситуація може серйозно похитнути віру у власні сили. Через втрату очок на останній хвилині в здавалося б героїчно врятованому матчі з Forest, така ж проблема може виникнути і у господарів. Тому як раз психологічна підготовка вийде на перший план для обох колективів і хто впорається краще, той і святкуватиме перемогу.

Наш прогноз: 2:2

Елітбуд – Фортуна /15.08; ФЦ Барса; 19:00; поле 3/

Зустріч команд з нижньої частини турнірної таблиці. На обидва колективи не тяготить питання результату, тож кожен з них може діяти з ентузіазмом без страху припуститися помилки. Такі матчі, як правило, дарують вболівальникам чимало яскравих моментів та гольових нагод, що робить зустріч насиченою на події. Господарі, ще досі не знають смаку перемог, тож напевно розраховують на позитивний результат у протистоянні з Фортуною, проте для цього явно потрібно буде покращити власні дії у захисті, адже найгірша оборона ліги (20 пропущених голів) не вселяє оптимізму. Гості являються одними з найкращих у захисті, чим компенсують не надто яскраву гру в атаці. Тож саме надійність поблизу власних воріт може стати ключем для успіху для кожної із команд. Ну а кому вдасться бути більш успішним в цьому компоненті дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 3:2

Коментарі закриті.