Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятого туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Команди відіграли екватор фінальної стадії, і настає час вирішальних поєдинків, що додає до матчів підвищений інтерес. Особливої уваги заслуговує протистояння ЕФК Олександрії та Грануму, де в очному двобої зійдеться друга та перша команда чемпіонату. До вашої уваги анонс майбутніх матчів Другої ліги.

ЕФК Олександрія – Гранум /16.08; ФЦ Барса; 17:00; поле 3/

Центральний матч туру відбудеться між ЕФК Олександрією та Гранумом. Команди знаходяться на другій та першій сходинці, які відділяє всього одне очко, тож про важливість даного поєдинку для обох колективів годі й говорити. Олександрія як і їх суперники підходять до гри у доброму гуморі, адже впевнені дві перемоги в останніх матчах не можуть не радувати вболівальників. Без сумніву, нас очікує атакувальний футзал, адже обидва колективи не мають проблем з нападом та у кожному турі мають чимало  моментів, чого не можна сказати про захист команд, який не відрізняється особливою надійністю. Тож кого не підведе реалізація, той і святкуватиме перемогу.

Наш прогноз: 3:5

Валедіанс – Forza /18.08; ФЦ Барса; 18:00; поле 3/

Forza, яка веде переслідування лідируючого тріо, щоб мати шанси на нагороди має обов’язково перемагати у поєдинках з командами з нижньої частини турнірної таблиці. Господарі, в свою чергу, мають затяжну серію невдач, а результат минулого туру взагалі змушує підопічних Леоніда Сеня викластися на повну, щоб постаратися реабілітуватися за нищівну поразку від ЕФК Олександрії. Для цього Валедіансу потрібно, щось робити з атакою, адже шість забитих м’ячів це явно не та кількість, яка може гарантувати покращення результатів. Чи зуміють господарі стрибнути вище голови та нав’язати боротьбу Forza, дізнаємося після матчу.

Наш прогноз: 1:5

Спартак – Натон-Лікарське /15.08; ФЦ Барса; 19:00; поле 4/

Схожа ситуація з Forza складається у Натон-Лікарського. Команда на відстані однієї перемоги від лідерів чемпіонату, і враховуючи те що команди, які знаходяться вище у турнірці проведуть очну зустріч між собою, підопічним Підлужного обов’язково потрібно перемагати. У суперниках гостей Спартак, який не маючи перед собою тиску за результат грає розкуто та весело. Така манера часто приносить чимало проблем, особливо колективам яким конче необхідна перемога. На фінальному етапі, гості виглядають досить сконцентровано і не дозволяють собі якихось вольностей, граючи сконцентровано та виключно на результат, тож поєдинок в якому доведеться чимало часу зіграти проти п’яти польових гравців, не має стати великою несподіванкою, а от чи вдасться підопічним Підлужного бути таким же надійними, що і зазвичай покаже гра.

Наш прогноз: 3:3    

Слобожанщина-Агро – Patriots /18.08; ФЦ Барса; 17:00; поле 3/

Слобожанщина-Агро, яка минулого туру дещо здивувала своєю невдалою грою у захисті, мають можливість реабілітуватися у поєдинку проти Patriots. Перед господарями, які часто полюбляють діяти на контратаках, виникає дилема: чи віддавати ініціативу чи все таки на правах фаворита спробувати вести гру, що не можна назвати найсильнішою стороною колективу. Patriots досі не знають смаку перемог на фінальній стадії чемпіонату, і протистояння проти Слобожанщинги-Агро мають розглядати як теоретичну можливість цей недолік змінити. Для цього гостям доведеться максимально зосереджено відіграти поблизу власних воріт, адже захист команди являється одним з найгірших у чемпіонаті, тож у разі покращення цього компоненту шанси будуть значно вище. Чи вдасться Patriots набрати перші очки та нав’язати боротьбу Слобожанщині-Агро, дізнаємось після зустрічі.

Наш прогноз: 3:2   

Коментарі закриті.