Асоціація футзалу Сумщини

Анонс п’ятнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цими вихідними, пройде черговий тур Вищої ліги з футзалу, який буде розбито на два ігрові дні. Чим ближче команди до фінішу, тим більше цікавих питань випливає. Одне із таких, чи зуміють Україна Токарі, змінити приставку «потенційний» на «реальний» претендент за медалі чемпіонату. Для цього підопічним Олександра Михайлюка доведеться вдруге в сезоні здолати супротив СКІФ-СДПУ, котрі точно не забули смак тієї прикрої поразки. Також доволі цікаво, на скільки затягнулося піке O`Grady`s Team, котрі вже чотири тури поспіль йдуть з паркету без набраних очок. Ці та інші питання, спробуємо розкрити в анонсі п’ятнадцятого за ліком, ігрового тижня у Вищій лізі.

Україна Токарі – СКІФ-СДПУ /17.02-12:00; спорткомплекс СДПУ/

Надважливий поєдинок доведеться зіграти підопічним Олександра Михайлюка. Саме від зустрічі з СКІФ-СДПУ і будуть залежити амбіції токарян на медалі в цьому сезоні. Адже у разі перемоги перших, команда наблизиться впритул до «педагогів», яким ще потрібно буде зіграти лобову зустріч з Технологією-Агросвіт. Тож налаштовуватися номінальні господарі мають максимально, та підійти до гри з усією відповідальністю. В іншому випадку, здобути результат, може бути вкрай не просто. Підопічні Ігора Кравченка, навряд чи будуть марнувати такі прогалини в захисті, як це було в попередньому матчі проти «енергетиків», тому саме на надійність позаду варто наголошувати Олександру Михайлюку в першу чергу. З іншого боку, Україна Токарі, являється одним з двох колективів, що завдали поразки СКІФ-СДПУ, тож точно знають як це зробити. Хоча склад господарів, у порівнянні з тією грою, зазнав суттєвих змін. Тож цікаво буде подивитися, як цього разу розвиватимуться події в цьому протистоянні. Чи була перемога Україна Токарі, в першому колі випадковістю? – дізнаємося після матчу відкриття п’ятнадцятого туру Вищої ліги.

Наш прогноз: 1:3

СумДУ – Сумиобленерго /17.02-18:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Ще в одному суботньому матчі, зустрічаються команди, що перебувають на дні турнірної таблиці. І якщо Сумиобленерго, ще має шанси зачепитися за позиції в середині турнірки, то у студентів, відверто кажучи таких шансів фактично немає. Господарі, останнім часом, надто багато пропускають, щоб бодай якось чіплятися за результат, тож матч проти не найсильнішої атаки, може дати політехівцям сподівання, втримати свої ворота, якщо не на замку то з мінімумом пропущених голів.  Перша очна зустріч, була дуже близькою завершитися сенсацією. Проте, студентам не вистачило сил втримати натиск «енергетиків» в кінці, і підопічні Євгенія Хабовця святкували тоді дуже важливу перемогу. Цього разу, ситуація доволі схожа на ту що була. Гостям, вкрай потрібен результат, і навіть не   з точки зору турнірної боротьби, а більше для відчуття впевненості, якої здається дуже не вистачає «енергетикам». Інакше важко пояснити їх останні невдачі в останніх поєдинках з СК Поліцейськими Сумщини та Україною Токарі. А от чи вдасться гравцям Сумиобленерго, отримати необхідну віру у власні сили, будемо слідкувати разом.

Наш прогноз: 1:3

СК Поліцейських Сумщини – CompService /18.02 – 10:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Доволі інтригуюче протистояння відбудеться між СК Поліцейськими Сумщини та CompService. Обидві команди, знаходяться поруч одна з одною, тому матч обіцяє бути досить цікавим ще й з точки зору турнірної боротьби. Підопічні Олексія Тюріна, останні матчі проводять нестабільно. І чередують виграшні матчі з невдалими, тож саме з цим доведеться боротися «комп’ютерникам» в першу чергу. Минула зустріч, наглядно нагадала всім, наскільки важливим гравцем являється їх капітан. Гості, являються дуже залежними від свого лідера, і багато чого в організації гри лежить на його плечах. Тож, для полісменів, краще приділити окрему увагу Олексію Тюріну. Якщо вдасться нейтралізувати його на майданчику, то шанси у підопічних Олександра Єлшанського на перемогу значно збільшаться.

Наш прогноз: 2:4

Газмережі СФ – O’GRADY’S Team / 18.02- 12:00; палац спорту СумДУ/

Газмережі СФ, спробують виконати поставлене перед ними завдання, а саме пройти чотири матчі поспіль без втрати очок. Підопічні Андрія Бурдюга, вже мають досвід подібним серіям в цьому сезоні, і того разу все почалося як раз з поєдинку проти O’GRADY’S Team. Наразі уявити, що господарі матимуть проблеми проти «хлопців в зеленому», доволі складно. Гості, останнім часом невиразно виглядають в захисті, через що опустилися з п’ятої на восьму сходинку. Тому можна сміливо припустити, що у головного голеадора чемпіонату, буде пару трійку моментів для взяття воріт Костянтина Петухова, а як цього дня у Бабиніна і Ко, буде з реалізацією, буде цікаво дізнатися.

Наш прогноз: 4:1

Технологія-Агросвіт – Явір Краснопілля / 18.02-13:00; палац спорту СумДУ/

Мабуть головний матч туру, відбудеться між Технологією-Агросвіт та Краснопільським Явором. Підопічні тандему Прилепа-Зеленський, після новорічних свят, демонструють вражаючі результати та вже встигли набрати тринадцять очок. З моменту відновлення чемпіонату, це являється найкращим показником серед усіх команд. Для гостей, протистояння проти представника чемпіонату України, буде чудовим іспитом, і від того як його здадуть гравці Явору, можна буде розуміти прогрес колективу у порівнянні з минулим їх матчем. Де господарі, без особливих проблем здобули три пункти, скориставшись грубими помилками у захисті гостей. Цікаво буде дізнатися, чи вдасться Явору приподнести кілька сюрпризів своїм суперникам. Адже і господарям є що втрачати. Підопічні Максима Мисловського, здається віднайшли в собі мотивацію на матчі чемпіонату, про що свідчать їх останні результати. Три перемоги поспіль, де «технологам» доводилося демонструвати свій характер, та показувати свій рівень майстерності. Тож очікуємо на цікаве протистояння, в якому все ж таки віддамо невеличку перевагу господарям. 

Наш прогноз: 3:1

Коментарі закриті.