Асоціація футзалу Сумщини

Анонс одинадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Минулий тур зумів подарувати нам чимало сенсаційних результатів, завдяки яким боротьба за медалі набула нових фарб, і замість здавалося б очевидних чотирьох колективів, у перегони втрутилися ще два. Тож значення здобувати позитивний результат для кожного з них тепер має ще більшу вагу. А ми з особливою увагою будемо слідкувати за перебудовами на горі турнірної таблиці. До вашої уваги анонс одинадцятого туру Вищої ліги.

Україна Токарі – Явір Краснопілля /20.01.- 15:30; палац спорту СумДУ/

Ще тиждень тому, доля даного протистояння здавалася б цілком очевидною, проте як же багато встигло відбутися протягом останнього часу… Господарі втратили свою головну зірку – Ігора Шевкунова, та одного з найбільш перспективних та кращих голкіперів ліги – Дмитра Зікратого, які перебралися до Технології-Агросвіт. Як наслідок, токарянам потрібно шукати нового лідера колективу, котрий зможе взяти на себе відповідальність за результат. Ну а Явір, який на перший погляд виглядає також знекровленим від втрат своїх гравців, навпаки у матчі проти СКІФ-СДПУ проявили себе як найкраще тим самим продемонструвавши, що не слід недооцінювати цей колектив. Головною проблемою для гостей, може стати відсутність на паркеті досвідченого Романа Зеленського, котрий буде пропускати гру через перебір жовтих карток. Тож цікаво буде подивитися за діями його підопічних на паркеті без Романа. Адже серед досвідчених гравців у складі краснопільчан, які можуть взяти на себе функції Зеленського, лишається хіба що Тодор, проте і той наразі травмований і поки не зрозуміло чи встигне відновитися до гри. В будь-якому випадку очікуємо, на цікаву зустріч з великою кількістю моментів поблизу воріт обох із команд.

Наш прогноз: 4:2

СК Поліцейських Сумщини – Технологія-Агросвіт /20.01.- 16:30; палац спорту СумДУ/

Ох і не позаздриш положенню господарів в даному матчі. Адже три тури поспіль, Технологія-Агросвіт не знає смаку перемог, що безсумнівно б’є по самолюбству чемпіона. Тож навряд чи можна уявити більш мотивованого суперника, а ніж зараз «технологи». В останній раз, коли щось подібне було з підопічними Максима Мисловського, під «гарячу руку» потрапили гравці CompService, які були розбиті 10:1. Звісно, ми не беремося припускати, що гості зуміють відгрузити своїм суперникам десять голів, проте той факт, що СК Поліцейським Сумщини доведеться не солодко у грі не маємо сумнівів. В матчі першого кола, полісмени проявили себе дуже сміливо та створили чимало проблем «технологам», за що отримали свою порцію похвали. Але з того часу, команді доволі складно в протистояннях з фаворитами і як наслідок, полісмени, ще не відбирали очок у когось із верхньої частини турнірної таблиці. Чи стане це можливим цього разу?- дізнаємось після гри.

Наш прогноз: 1:5

Газмережі СФ – СумДУ /20.01.- 17:30; палац спорту СумДУ/

Для Газмереж, які очолюють турнірну таблицю, втрата очок у грі з аутсайдером ліги розглядатиметься як провал. А згадуючи їх перше протистояння, коли недооцінка суперника, ледь не обернулася для підопічних Бурдюга в фіаско, де лише диво допомогло «газовикам» здобути максимум у тій зустрічі. То можна припустити, що налаштування господарів на цей раз буде зовсім іншим. Звісно, зараз доволі складно уявити, що політехівці зуміють створити проблеми лідеру чемпіонату, і наразі ця битва виглядає як епічне протистояння Давіда і Голіафа, проте всі ми чудово пам’ятаємо як тоді все склалося то заздалегідь сильнішого. Тож все може бути і саме за це ми і любимо цей вид спорту. Якщо підопічним Олександра Шумила вдасться самовіддано працювати без м’яча, то примхлива пані фортуна, цілком може їх нагородити за це.

Наш прогноз: 4:0 

CompService – Сумиобленерго /20.01.- 18:30; палац спорту СумДУ/

Принципове протистояння чекає Сумиобленерго у грі з CompService. Адже уже і не згадаєш коли «енергетики» відчували в чемпіонаті смак перемоги над «комп’ютерниками». Навіть в їх першій зустрічі, коли здавалося б все йде до того, що три очки будуть у кишені підопічних Хабовця – Тюрін і Ко, здобули важливу на той момент «вікторію». Якщо дивитися виключно на турнірну таблицю, то фаворит поєдинку напрошується сам за себе. Тим паче враховуючи той прямопротилежний емоційний стан в якому перебувають команди. Адже остання перемога «енергетиків» була ще місяць тому у грі шостого туру з СумДУ, натомість CompService видав триматчеву серію перемог, в яких здолав такі колективи як: Україна Токарі, СумДУ та Технологія-Агросвіт, тож має почувати себе досить впевнено. Та чи не переросте це у підопічних Олексія Тюріна, в самовпевненість – є питання. Так само як і питання – яким чином виходитимуть із кризи гравці Сумиобленерго, котрим доведеться діяти без допомоги виконавців Сумської Вікторії.

Наш прогноз: 1:1     

O`GRADY`S Team – СКІФ-СДПУ /21.01.- 11:00; палац спорту СумДУ/

Цікаве, з точки зору результату, чекає нас протистояння між командами O`GRADY`S Team та СКІФ-СДПУ. Адже «педагоги», після неочікуваної поразки від Явору, безсумнівно, будуть рішуче налаштовані на перемогу. Ну а для господарів, у яких на горизонті замайоріла перспектива вибороти нагороди в цьому сезоні, три очки мають не менш важливе значення.  «Зеленій армії», останнім часом вдається стабільно набирати очки, не знаючи поразок вже у чотирьох турах поспіль. В першому колі, підопічні Ігора Кравченка були сильніші за своїх суперників, здобувши перемогу 4:2. В тій зустрічі, «хлопці в зеленому» провалили другий тайм, тож дуже важливо буде зуміти розподілити сили на весь відрізок протистояння. Тим паче всі ми знаємо, як вміють «педагоги» додавати у грі саме після перерви. Звісно, на боці гостей є перевага у фізичній підготовці, проте досвід багатьох виконавців O`GRADY`S Team має компенсувати цей недолік. З інтересом слідкуватимемо як розгортатимуться події в даному протистоянні, очікуємо побачити змістовний футзал, що порадує глядачів на трибунах.

Наш прогноз: 1:3

Коментарі закриті.