Анонс матчу Вищої ліги чемпіонату Сумської області “СумДУ” – “Технологія-Агросвіт”
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-23c28d30f7141114cb1e35c8e095b54d3af407ce974d6fca23d94793ae463d39_6646f8767e27a93d-1024x1024.jpg)
СумДУ – Технологія-Агросвіт / 30.11 – 12:30; легкоатлетичний манеж СумДУ/
Відкривають п’ятий тур команди СумДУ та Технології-Агросвіт, які проведуть свою гру в четвер, щоб хоч якось розгрузити і без того насичений графік «технологів». Господарі, після двох поспіль провальних зустрічей отримують у суперники чи не найскладнішого суперника чемпіонату. Проте, можливо, як раз з підопічними Максима Мисловського студенти політеху зможуть показати якісний футзал. По перше, ні для кого не секрет, що обидва колективи проводять спільні тренування, тож добре знайомі з можливостями один одного, а по друге, цілком ймовірно, що гості будуть діяти з оглядкою на недільну гру Першої ліги чемпіонату України проти ZP Group з Запоріжжя, тому спробують заощадити сили.
Як добре це вийди у нашого чемпіона? – буде залежити саме від того на скільки готові нав’язати боротьбу студенти. Адже поки у господарів прослідковується невтішна тенденція, де команда провалюється в другій частині гри. А в протистоянні з досвідченими «технологами», про важливість провести рівний матч, зайвий раз нагадувати не потрібно. Чи вдасться політехівцям чинити гідний супротив зможемо дізнатися вже завтра!
Наш прогноз: 1:4