Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчу Другої ліги Чемпіонату України Агросвіт – Food Centre – СумДУ-2 – Технологія. Група 6.

Вже четверта за ліком зустріч між цими колективами у цьому зимовому сезоні. Спочатку команди грали у фіналі Кубку Сумщини, де перемогу святкувала Технологія 6:3, потім у рамках чемпіонату України другої ліги мінімальну перемогу святкували підопічні Катериніна 1:0, а у зимовому чемпіонаті АФС сильнішими знову були Технологи 2:1. Тож по зустрічам 2:1 на користь підопічних Жогло.

Що до настрою самих команд, то Агросвіт в суботу розписав мирову з Компсервісом 3:3, і хлопці повні бажанням повторити результат минулої зустрічі в рамках Чемпіонату України. А ось Технологія здобула не прості 3 залікові бали у зустрічі із ще одним учасником Чемпіонату України, тільки групи 4 – Сумихімпромом СДПУ 4:2.  Також слід відзначити кадрове поповнення Технологів, до колективу приєднався Ярослав Білодід, який залишив розташування Lex VSK, а також один із кращих гравців області минулого сезону Максим Мисловський, який поступово відновлюється після лікування.

24 лютого, 18:30. Агросвіт – Food Centre – СумДУ-2 – Технологія. Спорткомплекс СДПУ ім. А.С. Макаренка (вул. Роменська, 87).

Арбітри: Савєльєв А., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М.

Прес-служба АФС

Коментарі закриті.