Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів восьмого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Поступово підбігає до завершення перше коло чемпіонату, так цієї неділі, 22 січня, відбудеться вже восьмий тур Вищої ліги. Він подарує нам п’ять цікавих протистоянь, передбачити результат яких вкрай важко.  Цим і подобається цей сезон, адже будь-яка команда може стати переможницею протистояння.

Неділля / 22 січня / Палац студентського спорту СумДУ

9:00 “Lex VSK” – Громада “Попівська сільська рада”

Відкриють восьмий тур Вищої ліги сусіди по турнірній таблиці. “Lex VSK” займає шосту сходинку і відразу за ними йде Громада “Попівська сільська рада”, проте саме останні мають більш вигідне положення, адже мають в запасі два не зіграні матчі, якщо припустити, що вони візьмуть в них максимум очок, то Ожог і компанія перебували б на третій сходинці чемпіонату! До речі перенесену гру з Токарями вони зіграють в цю суботу, тож часу на відновлення буде досить мало, зважаючи ще й на обмежений склад Попівки припустимо, що в недільному матчі вони спробують віддати ініціативу “Lex VSK”. Що виглядає абсолютно зрозумілим, адже саме в таких матчах у підопічних Валерія Шепеля виникають проблеми.

Прогноз на гру 2:2

10:00 “Сумигаз” – “Сумиобленерго”

О десятій годині зустрінуться комунальні підприємства міста Суми. В цьому році команди встигли провести по одній грі, щоправда “енергетики” не встигли дограти 34 секунди проти лідера чемпіонату “Технології-Агросвіт”. І за ту гру хочеться їх тільки похвалити, адже вони дали справжній бій фавориту, показавши при цьому хорошого рівня футзал, який можливо буде винагороджено заліковими балами, адже перевага “аграріїв” лише в один м’яч, а за 34 секунди в футзалі може статися все що завгодно. Натомість “газовики” з футбольним рахунком обіграли “педагогів”, недаремно на старті сезону Дмитро Луценко наголошував, що більшість гравців команди саме з великого футболу.

Прогноз на гру 3:2

11:00 “Технологія-Агросвіт” – “CompService”

Одна з найчастіших зустрічей АФС очікує нас в 11:00. Загалом в одному й тому ж статусі підходять до цього протистояння команди, “технологи” фаворити, а “комп’ютерники” спробують нав’язати боротьбу. Що час від часу їм вдається. Та скажемо відверто, якщо за паузу, що була між турами гравці “КомпСервіса” не внесли корективи в свою гру, шансів на залікові пункти буде зовсім мало. Підопічні Мисловського в цьому році провели досить невиразну гру проти “Сумиобленерго”, в якій ще залишилось дограти 34 секунди, та навіть якщо вдасться зберегти там переможний рахунок, задоволеним Максим Мисловський може бути хіба що рахунком. Тому що будь “енергетики” більш холоднокровнішими в реалізації своїх моментів, то рахунок міг бути зовсім іншим. Тож чи була це недооцінка суперника, чи можливо спад команди покаже недільна гра.

Прогноз на гру 5:2

12:00 “Явір” Краснопілля – “Україна” Токарі

В “Явіра” схожа ситуація з командою Громада “Попівська сільська рада”, зараз вони перебувають в кінці турнірної таблиці, та знову ж таки за рахунок здобутих балів у перенесених матчах можуть все досить швидко виправити. Щодо цієї гри, то “Україна” виглядає фаворитом протистояння, останні тури ну дуже впевнено проводили підопічні Олександра Михайлюка. “Явір” скоріш за все продовжуватиме грати матчі з постійним підключенням п’ятого польового, та чи принесе це девіденди в грі проти Токарів, які впринципі вміють захищатись в грі 5 на 4. Також не будемо забувати, що обидві команди гратимуть в суботу, і тут також більша лавка запасних піде на користь “України”.

Прогоноз на гру 3:6

13:00 “Сумихімпром-СДПУ” – “Третій тайм”

Закриватимуть восьмий тур “Вишки” команди з верхньої частини турнірної таблиці. Та якщо “Сумихімпром-СДПУ” з перших турів був скажімо так досить помітним, неодноразово отримувавши похвалу, то “Третій тайм” залишався в тіні. А вони до речі перебувають зараз на третій сходинці чемпіонату, і являються єдиною командою яка відібрала очки у “Технології-Агросвіт”. Також в останніх турах досить непогано  проявляв себе Ярослав Боріщик. Натомість “СДПУ” в останніх свої матчах забуксували, здобувши лише одну перемогу з чотирьох можливих. При цьому в двох матчах навіть не змогли забити.

Прогноз на гру 3:3

Коментарі закриті.