Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів восьмого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області

Ігри передостаннього туру першого кола Першої ліги Чемпіонату Сумської області заплановані цієї суботи. традиційно вони пройдуть у палаці студентського спорту СумДУ та спорткомплексі Інституту фізичної культури СДПУ ім. Макаренка.

Відкриватимуть тур команди СумДУ та Гранум. Зустріч пройде на домашньому майданчику політехніків – у палаці студентського спорту СумДУ. У Гранума після цієї  зустрічі добігає кінця дискваліфікація двох ключових гравців, і тому на наступний тур команда має вийти у повній обоймі. СумДУ натомість на цю гру покладають неабиякі надії, адще для покращення турнірного становища, підопічним Шумило-Ткаченка необхідно брати 3 бали, хоча це буде дуже не просто. Минулого року команди мали честь зустрічатися в рамках Першої ліги Зимового чемпіонату АФС. Тоді сульнішим був Гранум 2:1.  

Субота, 17 грудня 09:00. Палац студентського спорту СумДУ. СумДУ – Гранум.

Прогноз 3:4.

Далі ми переміщаємось до спорткомплексу СДПУ де ігровий день у першій лізі відкриватимуть команди Likarske та ЗіКоНі. Наразі команди знаходяться на діаметрально протилежних полюсах турнірної таблиці. Лікарське на “бронзовій” сходинці, ЗіКоНі ж на передостанньому місці. Минулого туру ЗіКоНі не змогли нічого протиставити Динамо. Лікарське ж не без особливих труднощів наприкінці гри обіграли прямого конкурента за медалі – Брокар. Чи вдасться футболістам ЗіКоНі створити сенсацію ми дізнаємось вже досить скоро.

Субота, 17 грудня 10:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. Likarske – ЗіКоНі.

Прогноз: 5:1.

Далі нас очікує протистояння команд подібне до попередньої зустрічі, адже мова іде про перше та останнє місце турнірних перегонів – Форза та Динамо. Турнірні шляхи команд ще жодного разу не перетиналися, тому гравці Форзи плануєть неприємно вразити суперника. Як ми вже неодноразово зазначали, то підопічні Олександра Бабича все ближче і ближче до омріяних очок у доробок команди, але щоразу фортуна проходить десь поруч. Натомість футболістам Динамо необхідно тільки перемагати, аби утриматись на Олімпі турнірної таблиці.

Субота, 17 грудня 11:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. Forza – Динамо.

Прогноз 1:4

Гра, підсумковий результат якої важко спрогнозувати але можливо передбачити. Спартак, який в порівнянні з кількома минулими сезонами вибудував гру налаштовується на цю гру дуже серйозно. У разі перемоги, підопічні Владислава Бєлоконя можуть міцно закріпитьсь на п’ятій сходинці турнірної таблиці. В разі ж перемоги, ДФК може впритул наблизитись саме до Спартака. Ці команди вже зустрічались влітку у груповому етапі Ліги нескорених. Тоді команди сильнішого виявити не змогли – підсумковий результат 4:4.

Субота, 17 грудня 12:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. Спартак – ДФК «Динамо» (Білопілля).

Прогноз 3:2.

Не досить яскрава за афішею зустріч, але все ж можна характеризувати як гру за 6 очок, адже у випадку тріумфу Натону, вони зрівняються з Піскуном та Ко за кількістю набраних очок. У випадку ж перемоги Брокару – розрив сягатиме 6 балів. Минулого ж туру команди показали досить сенсаційні результати, адже Брокар програв Лікарському 3:4, Натон же вирвав перемогу у напруженому матчі проти СумДУ 2:1. До слова, ця гра буде дебютною між двома колективами, і хто буде сильнішим ми дізнаємось у заключній зустрічі цього туру у Першій лізі.

Субота, 17 грудня 13:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. BroCar-Star Peppers – Натон.

Прогноз 3:3.

Коментарі закриті.