Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Третя ліга стартує цього тижня одразу з шести поєдинків, в яких команди спробують помірятися силами між суперниками приблизно одного рівня. Як ми знаємо такі матчі завжди несуть неочікуваний характер, тому з нетерпінням очікуємо на перший тур.

ТРО Суми – Моноліт /ФЦ Барса, 17.07 – 19:00, поле 4/

В Третій лізі в першому турі ТРО Суми зустрічається проти Моноліту, у якого на попередньому етапі з очками не заладилося. Тому можна вважати, що гості все починають з чистого аркушу, а поєдинок проти ТРОшників для них стане свого роду невеличким екзаменом після того як колектив набирався досвіду та намагався призвичаїтися до тутешнього рівня перед фінальною частиною сезону. Для господарів важливо брати максимум у подібних поєдинках, адже вже зараз можно відокремити військових разом з Peroff, які на нашу думку є головними претендентами на чемпіонство у дивізіоні. А от чи вдасться господарям підтвердити наші здогадки, покаже гра. Якщо їх лідер Андрія Змислі зуміє зловити свою хвилю, то безумовно стане основополагаючим елементом для перемоги.

Наш прогноз: 5:1

Колос ( Підліснівка) – ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) /ФЦ Барса, 18.07 – 19:00, поле 4/

Підліснівський Колос після того як поставив підніжку СумДУ чим ти не дозволив потрапити до елітного дивізіону, має наміри також успішно розпочати фінальний етап чемпіонату. Для цього команді Діденка потрібно з таким же настроєм та концентрацією підійти до даного поєдинку, адже матч проти ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна точно не обіцяє бути легким. Підопічним Олексія Тюріна не вистачає фізичних кондицій на весь поєдинок, за що часто доводиться розплачуватися у вигляді пропущених голів в другій частині гри. Але гості завжди настирно виглядають попереду, стараючись діяти нестандартно, тому цілком можна очікувати, що це може дати свої плоди у грі проти не найнадійнішої  оборони. Назвати фаворита в цій зустрічі ми не візьмемося, адже важко в якому ключі зіграє та чи інша команда.

Наш прогноз: 2:2

Локомотив (Ворожба) – Сумиобленерго КПР /ФЦ Барса, 19.07 – 18:00, поле 3/

Локомотив Ворожба проведе свою зустріч поли Сумиобленерго КПР. Обидва колективи в першому етапі такиіине знали смаку перемог, тож цей поєдинок чудова нагода цей нюанс виправити.

Господарі з поперемінним іспіхом діяли в своїх попередніх матчах, часом показуючи доволі пристойний футзал, як це було проти Прокуратури, проте дуже не вистачає стабільності, і це в першу чергу через часті перетруьаціі у складі зумовлений відсутностями тих чт інших гравців. Якщо ж у фінальному етапі зі збором проблем не буде, то цілком можна припустити, що Ворожбяни зуміють багатьох здивувати.

Наш прогноз: 4:2

Моноліт – Peroff /ФЦ Барса, 19.07 – 19:00, поле 3/

На Моноліт цього тижня чекає непростий календар, адже після протистояння з одним із фаворитів ліги, на команду чекає одразу наступне з ще одним претендентом на золото – Peroff. Підопічні Дмитра Ігумнова буквально взірвали спільноту своєю перемогою над СК Поліцейських Сумщини, тому в даному дивізіоні від колективу вже будуть високі очікування, які Волченко і Ко доведеться виправдовувати. Далеко не кожній команді вдається з легкістю впоратися з подібним тягарем фаворита, тому вже з цієї гри буде цікаво подивитися на скільки готовою до цього виявляться гості.

Наш прогноз: 1:5

Антифутбол – Грифони /ФЦ Барса, 20.07 – 19:00, поле 4/

Відверто розчарував Антифутбол на попередньому етапі, адже від колективу були значно більші очікування враховуючи те, що в групі А буди доволі рівні команди з якими колектив точно міг змагатися на рівних. Проте виявилося, що господарі виявилися не готові до конкуренції з боку суперників. Тому доведеться реабілітуватися перед своїми вболівальниками в Третій лізі, де зібрані колективи більша частина яких ще лише робить перші кроки у футзалі.

У команди чудова атака, яка вміє створювати чимало проблем, проте як і раніше нікуди не поділися проблеми з захистом, через який в страждають результати господарів. Якщо ж Антифутболу вдасться знайти необхідний баланс між лініями, то команді вдасться провести другий етап на дуже пристойному рівні.

Наш прогноз: 4:2

ТРО Суми – ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) /ФЦ Барса, 21.07 – 18:00, поле 4/

ТРОшники та ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна проведуть другу зустріч на тижні, і тут на перший план вийде саме функціональна підготовка. Особливо це стосується господарів, адже саме їм в першу чергу не можна втрачати очок в подібних матчах.  «Військові» у своєму складі мають чимало досвідчених виконавців, які за рахунок досвіду мають перевести гру в більш спокійне русло спираючись на позиційні атаки, тож якщо гості націлені відібрати залікові бали у ТРО Суми, то мають тримати доволі високий темп гри, з розрахунком саме на те, що вікові гравці можуть не витримати та почати просідати в певний період часу. Що ж та чи наважаться на такий крок молоді гравці ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна, та власне, чи самі готові витримати високий темп, дізнаємось після матчу.

Наш прогноз: 4:1

Коментарі закриті.