Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів третього туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Майбутні матчі Першої ліги несуть набияку інтригу, адже саме після третього туру, стане зрозуміло скільки саме колективів всерйоз налаштований бути в призерах. Тож з нетерпінням очікуємо на зустрічі команд, та разом будемо спостерігати за розв’язкою.

Фортуна – Forest /31.07, ФЦ Барса, 18:00, поле 4/

Дуже важкий поєдинок очікує на Фортуну, адже для колективів на плечі яких випадає доля бути в кожному матчі андердогом, неймовірно складно витримувати подібний ритм. І якщо перші два тури, підопічним Владислава Лавруся вдавалося витримувати темп, то як показує правило саме третя гра являється найважчою в плані стабільності. Forest, в свою чергу, для того, щоб мати шанси на чемпіонство повинен перемагати в кожному матчі, адже відставання від лідера складає чотири очки, а це означає, що лише перемоги в очній зустрічі не вистачить і потрібно створювати тиск при кожній можливості. Тим паче, з огляду на поєдинок Диномівців проти СК Поліцейських Сумщини, які знаходяться вище Forest. Якщо гості зуміють зібратися в тому ж складі як минулого туру, то здобути перемогу для підопічних Михайлюка не повинно скласти проблем, проте всі ми знаємо з нестабільністю збору цього чемпіонату у виконанні «лісників». Тож саме цей факт дає можливість господарям розраховувати на позитивний  результат.

Наш прогноз: 1:4

СумДУ – Зірка /31.07, ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Політехівці після впевненої перемоги над Елітбудом, спробують в тій же манері розібратися з Зіркою, яка цього літа не вражає надійністю в захисті, і саме це являється головною проблемою для Грищенка і компанії. Студенти вже мали схожу ситуацію в попередньому етапі, коли після неочікуваної поразки в першому турі, наче лавиною проходили в своїх наступних матчах. Тож є всі підстави вважати, що саме на це розраховують підопічні Олександра Шумила. Звісно для цього їм потрібно буде діяти в високому темпі, адже «адвокати» ще з зимового чемпіонату зіштовхнулися з проблемою протистояти швидким колективам. Тож якщо молодь зуміє постійно нагнітати, цілком вірогідно здобуде важливу перемогу в даному матчі.

Наш прогноз: 5:2

Динамо – СК Поліцейських Сумщини /02.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Центральне протистояння туру, відбудеться між Динамо та СК Поліцейськими Сумщини, які знаходяться на першій та третій сходинці відповідно. Динамівці, дещо здивували тією легкістю з якою вдалося здобути три очки проти Прокуратури. Команда продемонструвала, що готова довго чекати, заради свого шансу, але коли він з’являється, то витискає з цього максимум зиску. Тож для гостей важливо буде бути максимально обережним в роботі з м’ячем та постаратися мінімізувати свої помилки. Команда Олександра Єлшанського має все для того, щоб здобути перемогу. Гості полюбляють діяти в пресинг, який так не подобається господарям, тож якщо полісменам підловити Динамо та вдасться забити першими, шанси на позитивний результат будуть надзвичайно високими.

Наш прогноз: 2:4

Елітбуд – Прокуратура /02.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Елітбуд поки ще не набирав очок у фінальній стадії чемпіонату, тому має бути максимально налаштованим, щоб змінити цю тенденцію. Тим паче, коли протистоїш команді Прокуратури, щоб здобути результат, потрібно бути готовими викластися на повну. Прокурори минулого туру, показали не кращу свою гру у нападі, тож, скоріш за все, гравці атаки матимуть бажання реабілітуватися. Гості в своєму складі мають чимало креативних виконавців, тому якщо дати їм розгулятися, у господарів будуть проблеми. Здебільшого обидва колективи стараються будувати гру через позиційні атаки, тож наявність гравця, який може обіграти один в один матиме визначальний характер.

Наш прогноз: 2:2      

Коментарі закриті.